تبلیغات
gosonicgo - حضور سونایمی

gosonicgo

wellcom

 

حضور سونایمی

 

نوع مطلب :موضوعات جالب و سرگرمی ،بازی های سونیک ،سونایمی و زوج های دیگر ،جدید های سونیک ،شایعات نشر شده ،اثباتات ،

نوشته شده توسط:zs 469

File:Sonic and Amy - Lovely Couple SA3.png
  این مقاله حضور این زوج محبوب و پر طرفدار سونایمی در بازی کارتون ها و کمیک های سونیک نشان میده سونایمی برای عشق سونیک و ایمی استفاده  سونایمی ترکیبی از سون( son)نصف اسم سونیک و ایمی (amy)کل اسم است پس هر کس سونایمی را مسخره کنه یعنی نصف سونیک و کل ایمی را مسخره کرده سونایمی یک علاقه شاد و بامزه است و تونسته طرفداران زیادی به خودش جذب کنه من شما را نمیدونم و خودم عاشق سونایمی هستم و این مقاله را از وب معلومات معتبر سونیک یعنی http://sonic.wikia.com/ اینم ادرس صفحه برای اینکه باور کنید http://sonic.wikia.com/wiki/User:Kagimizu/SonAmy البته من این مقاله را ارتقا دادم خیلی خوب ادامه مطلب   


                                                     


مانگا سال _1992 


قرار گذاشتم با کمیک مانگا اولین کمیک سونیک شروع کنم ، ایمی اولین بار در سالEimi _1992_ خارج از بازی های سونیک در مانگا دیده شد به نام

اما اولین حضور ایمی در مانگا خیلی با ایمی ای که میشناشیم فرق داشت مثلا رنگش قهوه بود و رفتارش جدی تر و بزرگ گونه تر بود .

در کمیک مانگا سونیک یک خارپشت به نام نیکی بود که خیلی از سونیک حسودی میکرد و همیشه میخاست از سونیک بهتر باشه اما نمیدونست که خودش همون سونیک هست و در حالات توتر زیاد و خطر یا وقتی که ایمی در خطر باشه به سونیک تبدیل میشد .

ایمی دوست دختر نیکی هست اما وقتی سونیک رو میبینه عاشقش میشه و میخاد همراهش باشه و این نیکی رو خیلی اذیت میکرد و همیشه میخاست از سونیک بهتر باشهتا ایمی اونو بیشتر دوست داشته باشی اما نمیدونست که خودش سونیک هست نیکی همیشه در حالات توتر یا خطر و مخصوصا اگه ایمی در خطر باشه به سونیک تبدیل میشد . 

File:Amy with long dress and Sonic with leopard clothes.png

                                         ایمی  و نیکی ( همون سونیک در مانگا ) سال -1992_ مانگا 

بعد از بازی سونیک سی دی وقتی که شخصیت ایمی از کمیکها به بازی منتقل شد و شکل جدید خودش رو گرفت دوباره از مانگا کمیک نشر شد و ایندفعه ایمی به شکل تایید شده اش توسط سگا ظاهر شد . 

دوباره همون داستان تکرار میشه ایمی دوست نیکی هست و دوستش داره نیکی هم دوستش داره و همیشه اماده به کمکش هست اما ایمی همیشه به فکر سونیک ( نیکی ) هست و عاشقشه و این موضوع نیکی رو خیلی اذیت میکرد در واقع نیکی خیلی به سونیک حسودیش میشد . 

و نمیدونست که خودش سونیک هست نیکی یک دشمن داشت که همیشه اذیتش میکرد مثلا وقتی که نیکی همراه ایمی به رستوران رفتن و پیتزا سفارش کردن و نشتن با هم بخرن بهشون حمله کرد و چون نیکی ضعیف و ترسو بود نتونست جلوشو بگیره .

و نتونست ایمی رو نجات بده در اون وقت تبدیل به سونیک میشه و در جای دیگه وقتی نیکی و ایمی همراه هم سفار قایق روی دریاچه بودن دوباره بهشون حمله میشه و نیکی تو اب میفته و ایمی گرو کان و در اون وقت دوباره تبدیل به سونیک میشه و ایمی رو نجات میده . 

اما در نهایت اگمن متوجه نیکی میشه که همون سونیک هست . 

سونیک و ایمی در بازی ها همون طور که گفتم اولین حظور ایمی در کمیک مانگا بود اما سگا ایمی رو تایید کرد و او را به بازی ها راه داد . 

sonic cd بازی سونیک سی دی :


 ایمی یک دختر بچه 8 ساله بود که خیلی به جادو و چیزهای عجیب علاقه داشت ایمی قبل از حوادث بازی سونیک سی دی از کارتهای تاروتtarot cards_ استفاده میکنه ، که بهش میگن مقدر است قهرمان ارزوهای خود را در مکان جادوی که ماهواره های کوچکی داره پیدای خواهی کرد .

ایمی به بهترین جای که میشناشه میره و اونم سیاره کوچک یا همون سیاره گیاه هست که هر سال به مدت یک ماه بالای دریاچه ابداNever Lake_ ظاهر میشه . 

وقتی ایمی ه سیاره میره سیاره به دست اگمن از گل و گیاه تبدیل به روبات شده بود ، و روباتها به ایمی حمله میکنن اما ایمیتسلیم نمیشه و دنبال قهرمان ارزوهایش میره و بلخره سونیک را درPalmtree Panic_ پیدا میکنه .


و با هیجان بغلش میکنه اما همون موقه متال سونیک ه ایمی حمله میکنه و او را اسیر میگیره و  حالا نوبت سونیک میشه تا او را نجات بده . 

Stardust Speedway_ مرحله  جای بود که در ان سونیک و متال سونیک جنگیدن و در نهایت ان ایمی دست بسته معلق به یک میله بود که اگه سونیک موفق به شکست متال سونیک بشه در باز میشه و میتونه ایمی را نجات بده اما اگه متال سونیک سونیک را نابود کرد ایمی میمیره ! 

بعد از دعوای سونیک و متال سونیک و برنده شدن سونیک در قبل از رسیدن متال سونیک از میشه و وقتی که اولین شخص وارد میشه بسته میشه سونیک از متال سونیک رد میشه و میرسه و وقتی متال سونیک نزدیک میشه در بسته میشه و متال سونیک نابود میشه . 

ایمی نجات داده میشه و برای تشکر سونیک را بغل میکنه اما در همون وقت سیاره که از گل و گیاه تبدیل به معدن شده بود شروع به برگشتن به اصلش میشه و تمام ساخته های اگمن خراب میشن و باید سونیک و ایمی سریع از انجا بیرون میرفتن . 


سونیک ایمی را از سیاره کوچک که یک ماهش تمام شده بود و اماده رفتن بود نجات میده ، سونیک ایمی را از بین خرابها نجات میده در حالی که ایمی چشمان خودش را از ترس بسته بود . 

در نهایت ایمی را در زمین امن و سالم میزاره ایمی از ترس چشمان خود را بستی بود و وقتی به زمین میره و احساس امان میکنه چشمایش را باز میکنه اما سونیک رفته بود . 

در نهایت بازی سونیک سی دی که به دو جزه تقسیم شده بود و اون نهایت بد و نهایت خوب هست سونیک چه به بره چه ببازه ایمی رو نجات میده . 

سونیک ادونچر  Sonic Adventure 


بازی سونیک ادونچر به 6 خط داستانی تقسیم شده که انها : سونیک ، تیلز ، ناکلز ، ایمی ، بیگ و ای 102 که هر کدام داستانی داره و در جاهای به هم بر میخورن و در نهایت همه همراه هم جمع میشن . 

داستان ایمی از خرید کردن و قدم زنی ایمی در خیابان شروع میشه ، ایمی بعد از مدت طولانی ای سونیک را ندیده بود و در شهر حوصله اش سر رفته بود و میگه که هر روز هون چیزهای تکراری و قدیمی رو میبینه و همون جاها رو هر روز سر میزنه .

بعد اضافه میکنه : دل تنگ  روزهای خوب قبل هستم همراه قهرمانم سونیک پسر بدا رو شکست میدیم هاها ، ولی الان تموم شدن و دیگه کاری برای انجام دادن ندارم . 

بعد سایه بزرگی رو شهر پووشیده میشه که سفینه اگمن بود از سفینه فلیکی که خواننواده خودش رو از دست داده بود بیرون میاد و به سمت ایمی میره ، ایمی هم حاظر به کمکش میشه اما یک ربات به نام صفر زیرو به ایمی و فلیکی حمله میکنه .

ایمی میتونه ازش فرار کنه و بعد از دور سونیک رو که برای گذشت تعطیلاتش به شهر اومده بود رو پیدا میکنه .


File:Son-amy.jpg
 
سونیک و ایمی در بازی سونیک ادونچر


ایمی : اه  سونیکه ،  اه  قهرمان من    (با لهجه میگه ) بعد شتابان و سریع دنبال سونیک میره و میگه : سونیک صبر کن  ! خیلی وقتی که هم دیگرو ندیدیم ) 

سونیکم اون موقه یک قدم میره عقب و میگه (اه ....ا.... ایمی ....) ایمی ( اه مشکل تو به هر حال چیه ) و بعد به سونیک درباره فلیکی که نیاز به کمک داره میگه اما سونیک ازم رفتار مکررشو میکنه و میدوه از ایمی دور بشه . 

و ایمی میره دنبالش در نهایت کنار توینکل پارک پیداش میکنه در اون موقه بود که زیرو ( صفر ) حمله میکنه و سونیک خودشرو نگهبان برای ایمی و فلیکی میکنه .

سونیک : نگران نباش . من دخلشو در میارم .
ایمی : اه ه ه ه ه ه 
سونیک : الان مشکل چیه ؟! 
ایمی : نگاه کن سونیک ، این جا نوشته که زوجها میتونن مجانی داخل بشن پس منتظر چی هستیم بیا !؟
.( وقتی که پارک رو میبینه )
سونیک : ایمی اا صبر...کن....

بعد سونیک همراه ایمی وارد میشه و داخل میرن . ولی بخاطر اون روبات سونیک و ایمی از هم جدا میشن بعد سونیک میره دنبال ایمی .
که یکدفعه صدای ایمی رو میشنوه :اه ه ه ه ه ! .....سونیک ! .....کمک !!! ( زیرو ایمی همراه فلیکی رو گرفته بود )

سونیک به دنبال نجات ایمی میره و وقتی که پیداش میکنه در جنگل و اماده جنگ با زیرو میشه ، صفر یا همون زیرو وارد سفینه اگمن میشه و ایمی همراهشه . 

خوب تیلز و سونیک سوار به ترنیدو میشن و میرن دنبال سفینه اگمن ، وقتی سونیک وارد میشه مجبور به جنگ با یک روبات ه نام ای 102 که برای اگمن کار میکرد و قصد کشتن سونیک رو داشت میشه . 

ایمی که روبات رو میشناخت و یک دوست براش بود قبل از اینکه سونیک روبات رو نابود جلوی سونیک رو میگیره و خودش رو جلوی روباته میزاره . ( مسخره بازی رو تموم کن ایمی ، از جلوی راه برو کنار !!! ) 

( نه !!! این روبات دوست منه اون به من کمک کرد ، اذیتش نکن سونیک )

( خیلی خو ایمی همون طور که تو میگی ) سونیک به حرف ایمی عمل میکنه و روبات رو ول میکنه در اون موقه سفینه در حال سقوط بود ، سونیک به تیلز میگه که ایمی رو از اینجا دور کنه و به جای امنی ببرتش . 

و در نهایت بازی سونیک و ایمی دوباره به هم بر میخورن . 
بازی سونیک ادونچر 2 

در  بازی سونیک ادونچر 2 که اولین حضور شدو خارپشت ایمی بیرون از زندان سونیک همراه تیلز سونیک رو با شدو اشتاه میگیره و میره تا بقلش کنه اما بعد وقتی سکوت سونیک و همراهش اگمن و روژ رو میبینه متوجه میشه که سونیک نیست .

شدو وقتی ایمی رو میبینه میخاست بهش حمله کنه اما اگمن جلوشو میگیره و میره سراغ ایمی ، در همون موقه تیلز از ایمی دفاع میکنه و با اگمن میجنگه . ایمی زمان کافی برای نجات سونیک گیر میاره و وارد زندان میشه . 

در حالی که سونیک در زندان متنظر و در فکر بود با دیدن تعجب میکنه . 

_ ها ؟ ایمی ؟

_ صداتو پاین بکش ، هیچ ترسی نمیخام ایمی رز اینجاست . 

_ چطوری تونستی به اینجا برسی .

_ خوب اگه میخای بفهمی ، من همراه کمک تیلز به اینجا اومدم .مطمینی نیاز به کمک من نداری معلومه که نمیتونی بیای یرون . 

_ سبب واقعی ای که من اینجا بخاطر همون خارپشت لعنتیه .

_ منظورت همون خارپشت مشکی ؟

_ تو دیدیش ؟ الان کجا رفته ؟! 

_ اگه بهت گفتم با من ازدواج میکنی ؟! 

_ نه بابا !!!

_ فکر کنم ایندفه ازت متنفرم ( بعد در رو باز کرد ) 

_ اون خارپشت مشکی همراه اگمن به اینجا اومده . 

بعد سونیک و ایمی از اونجا میرن .

در مرحله های جلوتره بازی وقتی سونیک زمرد رو همراه خودش داشت و میخاست سر جایش بزاره اگمن بهش زنگ میزنه : ( تیلز به سونیک بگو که برگرده و زمرد رو همراه خودش بیاره ) 

تیلز : سونیک ایمی در ........

سونیک : تیلز !!! نشنیدم برای ایمی چی شده !!!!!!

سونیک همراه زمرد به کنار اگمن میره در اونجا تیلز رو و ایمی که اسیر اگمن بود رو میبینه .

اگمن به سونیک میگه که اگه میخای دوست دخترتو نجات بدی زمرد رو اروم اونجا بزار و برو عقب البته اگه واقعا بهش اهمیت میدی !

سونیکم طبق خاسته اگمن عمل میکنه و زمرد رو همون جا که اگمن میخاد میزاره و درست همون جور که اگمن خاست در کمین میفته . 

و اگمن سونیک رو به فضا همراه زمرد میندازه در اون موقه میتونی اشک و ناراحتی ایمی رو رای سونیک ببینی ، اما سونیک از قدرت زمرد کیاس کنترل استفاده میکنه و برمیگرده ، و کنار ناکلز  میفته اونجا ناراحتی خودشرو و ترسشرو برای تیلز و ایمی میگه و میگه : من نگران تیلز و ایمی هستم باید نجاتشون بدم . 


سونیک ادونس 3

در بازی سونیک ادونس سگا سونیک و ایمی رو به عنوان یک زوج معرفی کرد و وقتی شخصیت سونیک و ایمی رو با هم انتخاب میکنیم بالا مینویشه .

زوج محبوب یا دوست داشتنی lovely couple


و تو بازی سونیک ایمی رو در مرحله پارک ملاقات میکنه وقتی که تیلز و سونیک مرحله رو تموم میکنن به ایمی بر میخورن. 

ایمی: خوب خوب سلام سونیک .

سونیک : ا ایمی .....

ایمی : اومدی تا چیزی ازم بپرسی ؟

سونیک : ن..نه من تو راهم به ......

ایمی : من میدونم که ما بدنیا اومدیم تا ...

سونیک : همراه هم ؟ اه نه ، نه اونقدر .

ایمی : چرا نمیخای اعتراف کنی سونیک ؟ ( همراه چکش پیکو پیکو )

سونیک : بزار از چکش استفاده نکنیم ایمی ....و در نهایت بازی وقتی سونیک از جنگ با جمرل برمیگرده و بهوش میاد . 
ایمی از خوشحالی برای سلامتش بغلش میکنه و اشک میریزه و میتونی دست سونیک که ایمی رو گرفته رو ببینی . 

و بازی تموم میشه ^_^


سونیک هیروز 

در بازی سونیک هیروز که به پنچ داستان تقسیم شده ، در انها گروه ها در سه روز باید به اگمن برسن و ان گروه ها : گروه سونیک قهرمانان ( سونیک ، تیلز ، ناکلز ) گروه دارک ( شدو ، روژ ، اومیغا ) گروه روز ( ایمی ، کریم ، بیگ ) و گروه کیاتکس اشوبگران ( ویکتور ، اسپیو ، چارمی ) 

در داستان گروه رز ایمی در ساحل به فکر سونیک بود و یک مجله از اگمن هش رسیده بود که میگه سونیک فروگی ( غورباغه بیگ) و شوکولا ( چاو کریم ) رو دزدیده .

بخاطر همین ایمی همراه بیگ و کریم یک گروه تشکیل دادن تا بفهمه که راست هست یا نه در نهایت ایمی سونیک رو پیدا میکنه و بخاطر سوه تفاهم با هم میجنگن . 

در نهایت بازی وقتی کریم شوکلا و بیگ فروگیی رو پیدا میکنه ایمی از دور سونیک رو میبینه و میدوه دنبالش و عجیب اینجا اینا که وقتی سونیک از ایمی میدوه میره خیلی کند بود جوری که ایمی به سرعتش میرسه ! .

حالا بگید ایمی تند هست یا سونیک کند هست ؟ منکه میگم سونیک خودشو کند کرده . 

و در داستان اخر وقتی سونیک میخاست با نیو متال سونیک که تبدیل به اژدهای روباتی شده بجنگه ایمی از ترسش و نگرانیش برای سونیک به سونیک میگه نه سونیک نرو . 

اما بعد که تیلز و ناکلز به کمکش میرن و سونیک تنها نمیمونه به ایمی نگاه میکنه و ایمی بهش اشاره اطمینانش رو میده و سونیک به جنگ با متال سونیک میره . 


File:Gonna get you Sonic.png


سونیک رایدرز 

تو بازی سونیک رایدرز ایمی در مرحله دوم وارد بازی میشه و به سونیک ، تیلز و ناکلز بر میخوره . ایمی به طرف سویک میدوه و برای جذب سونیک به خودش به سونیک چشمک میزنه ^_^ شاید که سونیک اظهار عاطفه نکرد ولی حتما تو دلش خوشش اومد چون صورتش اینو ظاهر کرد . 

و وقتی که سونیک موفق به رسیدن به نهایات میشه ایمی همراه سونیک و دوستانش بود و به سونیک تبریک میگه و طرفداریش میکنه . 

 قبل از مرحله اخر وقتی ایمی به دست اگمن اسیر میشه ، سونیک به کمک میره اما هههه اشتباهش اخرش باعث میشه  ایمی با شکش بره دنبالش .

اینجا سونیک عین بچه ها گرگ بازی میکنه لول چند بارم چکش میخوره سرش .File:Amy Sonic riders.pngسونیک 2006

بله بله میدونم تو این بازی سگا یک ادمی زاد رو همراه سونیک به اسم الیز گذاشته ، اما بزار واقعی تر حرف بزنیم عشق بین حیوان ( خارپشت ) و پرنسس ( انسان ) تازه الیز از سونیک بزرگ تره تا الانم هیچ طرفداری نداره و مسخره مردم شده .

الیز 17 سالشه و سونیک 15 الیزم خیلی از سونیک قد بلند تره و عجیب اینه که باید گفت یک مشکل تو پاهش داره همش سونیک میگیره باهاش میدوه اخه اون دوتا پای بلند الیز به چه درد میخورن. 

خوب اینه که در نهایت بازی زمان به عقب برگشت و الیز و سونیک تموم شدن .

حالا میریم سراغ سونایمیش تو بازی ایمی دنبال سونیک بود و اونو با خارپشت سیلور اشتباه میگیره . سیلور به ایمی میگه که دنبال کسی به نام ابلیس هست که اینده رو نابود کرده ایمی هم که بی خبر از این بود که سیلور دنبال کشتن سونیک هست یهش کمک میکنه . 

ایمی دنبال سونیک همراه سیلور بود قایب از این که دنبال یک نفرن ، و بلخره سیلور و سونیک به هم بر میخورن و عوا بر جا میشه . 

سیلور موفق به شکست سونیک میشه و حتی سونیک رو مسخره میکنه اما وقتی که میخاست بکشتس ایمی خودش رو جلوی سونیک میزاره ( شبیهه به کاری است که ایمی برای ای 102 کرد )  

و اصرار میکنه که بمونه وقتی سیلور بهش میگه برو کنار ایمی سر جای خودش میمونه و میگه که باید از من رد بشی ، سونیک ه هوش برمیگرده و بلند میشه سپس از ایمی تشکر میکنه و به نجات الیز میره . 

ایمی : کسی که دنبالش بودی سونیکه ؟! تو سعی کردی که بکشیش ؟ 

سیلور : اون دنیای منو نابود خواهد کرد !

ایمی : این دیونگیه !!! سونیک هیچ وقت این کار رو نمیکنه ! .

سیلور : ولی این حقیقته !! در اینده که من زندگی میکنم ، پس باید من .......

ایمی : نه !!!! من باور نمیکنم ! اگه مجبور شدم که بین دنیا و سونیک انتخاب کنم ، پس سونیک رو انتخاب میکنم . 

بعد از این در خط داستانی سونیک اخرین تست برای سونیک به نام تست عشق یا اختیار عشق  این بود که بین ایمی رز و پرنسس الیز انتخاب کنه که عاشق کدوم هست . ایمی و الیز هر دو کنار یک دروازه ایستاده اند که سونیک مثلا اگه بازی کن ایمی رو انتخاب کرد وارد دروازه ایمی میشه و اونجا کاهن ازش میپرسه که از انتخابش مطمینه یا نه . 

این تست ثابت میکنه که همون طور که بعضی ها میگن سونیک از ایمی متنفر نیست چون ایمی جای تو قلبش داره و اگه اینطور نبود اصلا این تست قرار نمیگرفت .

بعد وقتی که سونیک به دست مفلیس کشته میشه و وقتی که ایمی سونیک رو مرده میبینه با صدای بلند گریه میکنه و از بوس کردن الیز به سونیک ناراحت که حتما میشه اما بخاطر سونیک اجازه میده . []
سونیک رایدرز جاذبیه صفر  در بازی سونیک رایدرز ایمی دباره مثل بازی اول سونیک رایدرز در مرحله دوم گروه قهرمان دیده میشه ، سونیک ، تیلز و ناکلز  از روباتهای اگمن تو درختها غایم شده بودن . 

که ناگهان ایمی از پست چشمایه سونیک رو میگیره و میپرسه : حدس بزن کی اینجاست ؟ 

سونیک : ایمی ؟ تو اینجا چی کار میکنی ؟ 

ایمی : ما به دنیا اومدیم تا عاشق همراه هم باشیم مگه اینطوری نیست سونیک ؟ ( چشمک )

سونیک : ایمی ....... 

ایمی : باشه . کشف کردی من داشتم از اون روباتها فرار میکردم ... من خیلی ترسیده بودم .

بعد سونیک رو بغل میکنه و سونیک چیزی نمیگه .


File:Botanical1.png


وقتی که سونیک و دوستانش یعنی : تیلز ، ناکلز و ایمی به کارخانه ساخت روباتها میرن بخاطر گروه بابیلون گروه جت روبات ها متوجه وجودشون میشن . 

اینجا وقتی روبات ها سریع به طرف سونیک و دوستاش میرن سونیک ( با اینکه ناکلز کنار ایمی بود و لازم به حمایت نداشت چون خود ناکلز میتونه حمایتش کنه) سریع به طرف ایمی میره و ازش دفاع میکنه اما بعد مبفهمن که روباتها به گروه بابیلون حمله کردن .

جت روبات هارو خراب میکنه با قدرت دست بندی که پوشیده بود و وقتی خرابه ها به طرف سونیک و دوستاش پرتاب میشن سونیک دوباره از ایمی دفاع میکنه تا اذیت نشه . جت از ایمی دست بندی که همراهش بود رو میخاست .

جت به ایمی میگه : که اون دست بندرو بده دختر ! ایمیم که نمیدونست داره درباره چی حرف میزنه o_o سونیک اونجا بود و داشت نگاه میکرد و هر کی بازی رو داره یا ویدیو رو دیده حتما اون موقه سونیک و نگرانیش رو برای ایمی میبینه و با عصبانیت به جت نگاه میکنه .  

جت برای به دست اوردن دست هر کاری میکرد بخاطر همین سر ایمی داد میزنه که دست بندرو بده ، رو سونیک حرفشو قط میکنه و میگه

 : یدقیقه اروم باش جت ، دخترا از پسر بد اخلاقها متنفرن .

در نهایت مرحله ایمی گم میشه و سونیک و دوستاش تیلز و ناکلز میرن دنبالش ، ایمی کنار یک روبات نابود شده ترسیده ایستاده بود وقتی سونیک با تختته اش میرسه از دور :

سونیک : ایمی ! بعد سونیک از تخته پایین میاد میره پیش ایمی .ایمی از دور که سونیک رو میبینه با عصبانیت نگاه میکنه 

ایمی : خیلی دیر کردی سونیک !!! و بعدش میره بجای اینکه بقلش کنه بزنتس ایندفه بدون چکش سونیک بیچاره هم کاری نمیکنه . 

سونیک انلشید 


با این سه ویدیو مختصر میکنم :

اینم از 3 ویدیو ایمی به همراه سونیک هیولا . خوب همه ما تو یازی های سونیک ادونچر 2 و سونیک 2006 دیدیم که ایمی همیشه سونیکو رو با شدو یا سیلور اشتباه  میگرفت اما اینجا ..........[]

بعد وقتی هیولا ها رو مردم سیطره میکنن تا نتونند به راه حل برایشکشت انها برسن سونیک ظاهر میشه !


[]

ما در ویدیو اول دیدیم که سونیک ایمیو دوست داره و ثابت میکنه که ایمی کابوسش نیست و دستش را رو به ارزوش ایمی بلند میکنه و حالا میبینیم که عاشق ایمیه و وقتی ایمی میخاد بهش نگا کنه فرار میکنه ترس از اینکه دیگه ازش خوشش نیاد . ولی ایمی متوجه میشه که کسی مثل او میتواند قهرمانش یعنی سونیک باشه.


[]


در نهایت ایمی به دنبالش میره و باقی بمونه برای بعد پرشه در اخر بازی پیداش نمیکنه ولی با کامل قلبش به او ایمان میاره که واقعا سونیکه !


در ضمن اینجا تموم نمیشه تو نهایت بازی وقتی تمام مراحل را طی میکنی تو اخر ایمی، سونیک طبیعی رو میبینه و ازش میپرسه که قبول میکنه بعد از نجات دنیا با هم بریم گپ بزنیم ؟ برای بازی کن هم انتخاب ازاده که قبول کنه یا نه .

سونیک فری رایدرز :


http://wagnergcwyodmnhh.exteen.com
پنجشنبه 29 تیر 1396 03:07 قبل از ظهر
What's up it's me, I am also visiting this web site on a regular basis, this
web site is truly nice and the viewers are truly sharing fastidious thoughts.
rosiasearer.hatenablog.com
پنجشنبه 29 تیر 1396 03:05 قبل از ظهر
Hello! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My blog looks weird when browsing from my iphone4.
I'm trying to find a template or plugin that might be able to resolve this problem.
If you have any recommendations, please share.

Thank you!
sharenmcandrews.wordpress.com
چهارشنبه 28 تیر 1396 08:19 بعد از ظهر
Greetings! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new initiative in a community
in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a marvellous job!
melodeenestlele.jimdo.com
چهارشنبه 28 تیر 1396 11:23 قبل از ظهر
hi!,I really like your writing so a lot! share we keep in touch extra about your post on AOL?

I need an expert in this area to solve my problem.
Maybe that's you! Taking a look forward to see you.
jumpypaddle5984.snack.ws
شنبه 24 تیر 1396 01:15 قبل از ظهر
Good way of explaining, and good paragraph to take information about my presentation subject, which i am going to convey in school.
سارا شادو
چهارشنبه 6 فروردین 1393 02:07 بعد از ظهر
بله تو درست گفتى واقعا ممنونم به خاطر اپ خوبت معرکه بود
پاسخ zs 469 : قابلی نداره
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.