تبلیغات
gosonicgo - جواب به انتی سونایمی ها

gosonicgo

wellcom

 

جواب به انتی سونایمی ها

 

نوع مطلب :سونایمی و زوج های دیگر ،شایعات نشر شده ،اثباتات ،

نوشته شده توسط:zs 469

این حرفای که با رنگ سیاه نوشته شدن حرف های انتی سونایمی هستم منم اینجا جوابشون دادم :
میگن این چیزایی که ما میگیم شایعست اینایی که طرفدارای امی میگن درسته حالا نگاه کنید:

- عشق سونیک به ایمی در قسمت 52 سونیک ایکس ثابت شده! چون وقتی ایمی از سونیک پرسید که واقعا من رو دوست داری؟ اون گفت: البته که دوستت دارم!و یه گل رز زیبا هم بهش تقدیم کرد!

بله سونیک ایکس سه فصله تو یک قسمت دلش برای امی میسوزه یک گل کوچیک میبینه میده بهش تا ناراحت نشه چون سونیک دوست نداره کسی رو ناراحت ببینه اما مهم اون قسمت های دیگست که سونیک از دست امی فراری بوده

اگه شما خوب به این قسمت نگاه میکردید میفهمیدید که سونیک به خانه ایمی رفت و ایمی در خانه وانلا و کریم بود که سونیک را میبینه و به دنبال سونیک میره تا صبح بخاطر سونیک میدوه تا حالا بلیز این کارو بخاطر سونیک کرده ؟؟ خیر فقط بخاطر سیلور از خود گذشت ایمی در نهایت به خانه خودش میرسه و سونیک را انجا میبینه و در این قسمت دیدیم که مستقیم به خانه عشقش میره(تیلز را کمک میکنه چون وظیفشه) دم در خانه میمانه و حتما هدفش فقط دل سوزی نبود اهنگم خاص سونایمی بود اون وقت میگید دروغه.


-ایمی از همه دخترا زیبا تره!

جوک نگو

جدییم ها ایمی خوش کل تره چون همه عاشقش میشن مثلا شدو سیلور تیلز ناکلز جت ......... تازه در بازی سونیک و شوالیه ایمی بانوی دریاچه بود و همه میدونیم که بانوی دریاچه در اسطوره ها بانوی بسیار زیبا و ساحر بود.برای معلومات بیشتر کلیک کن.


- همون طور که همه ما میدونیم سونیک شنا بلد نیست اما در قسمت 9 سونیک ایکس وقتی ایمی توی دریا افتاد و بیهوش شد سونیک به خاطر ایمی جونش رو به خطر انداخت و پرید تو آب!!!! سونیک تا حالا به خاطر هیچ کس شنا نکرده بود!

باور کن اگه اگمن هم تو آب می افتاد میرفت و نجاتش میداد سونیک وظیفشه که دوستاش رو نجات بده اگه اگمن رو نجات بده یعنی عاشق اگمنه ؟؟؟؟؟

اولا برای چی سازندگان ایمی را گذاشتن هدفشون چی بود ؟؟؟ دومن تیلز یا کریس میتونستن نجاتش بدن اگه سونیک از ایمی بدش میومد چرا بدون فکر کردن پرید .سونیک هیچ وقت دیگیه شنا نکرد تو قسمت 9 عشقش به ایمی او را به اب کشید.


- عشق سونیک و ایمی خیلی بزرگ تر از اون چیزیه که چند تا خفاش و گربه و سنجاب و یه عده طرفدار بیکار خرابش کنن! پس این رو خوب یه یاد داشته باشید!

هیچکس حق نداره ارزش بلیز و روژ و سالی رو پایین بیاره اگه این کارو کرده یعنی به سگا توهین کرده اگه به سگا توهین کنی یعنی به سونیک توهین کردی چه عشقی بین سونیک و امیه؟ ما تو بازی و کمیک و کارتون دیدیم هر وقت میخواد بقلش کنه جا خالی میده چون از امی بدش میاد

سالی سال 2000 از سگا حذف شد اصلا سالی از شخصیت های سگا نیست. شما 24 ساعت به شخصیت اصلی دختر در سونیک توهین میکنید .ایمی تنها شخصیتیه که از کمیک مانگا  به بازی منتقل شد بنظرتون هدف چی بود ؟؟؟


خب دوستان عزیز خودتون که میبینید ؛ اگه اون سایت هایی رو که گفته بودیم که درباره ی حذف شدن امی بود با دقت میخوندین همچین حرفایی نمی زدین چون سگا گفته بود طرفداران امی نسبت به مردم پرخاشگر هستن و از این موضوع بسیار ناراضیه خودتون دارین امی رو حذف کنید خخخخخخخخخخخخخخ

ایمی حذف نشده هیچ کدوم از اون مطالب را سگا ننوشته بود همه مال طرفدارانی امثال شما بود .سگا به بد بختی بعد از بازی سونیک 2006 خیلی اوضاعش بد شد  فروش بازی ها کم و کم تر شد اون وقت میگید که در مورد یکی از زوج های پر طرفدار حرف بزنه ؟؟ و یسوال چرا عین خوک میخندید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 

1:سونیک یک عمر از دستش فراری بود

این همون چیزیه که علاقیه سونیک و ایمی را ناز نشون میده 

2:بلیز و سونیک 2تا بازی دارند یکی شون رو تو وب گذاشتیم اون یکی هم سونیک راش که خودتون میدونید

بلیز حرف اول بازی نشان داده شد نه عشق سونیک بلیز یخاطر بعدش کنار سونیک امد بلیز عاشق سیلوره حتی تو کمیک ها اینو دیدیم (کلیک کن)یا اینجا کلیک کنید 

3:سگا هرگز امی رز رو تایید نکرده و نمیکنددددددددد

ایمی را با سالی اشتباه نگیرید سگا ایمی را از ماندن در کمیک ها نجات داد اما سالی حتی اسمشو نیاورد.

4:امی قدرتی نداره فقط رنگش صورتیه دخترا هم که عاشق رنگ صورتی برای همین همچین فکری میکنن

این به عشق هیچ ربطی نداره شما هیچی پیدا نکردید بزارید ! ایمیم قدرت نامئری شدن داره که فقط در بازی سونیک06 دیده شد غیر از این ایمی پر مهارت ترین دختر سونیکه.از مهارتاش رقص باله شنا اشپزی تخته سواری وکل مهارت های که در المپیک داشت و مهارت های دیگه.

5:بلیز قوی ترین و شجاع ترین دختر در کل شخصیت های سونیکه

خوب معلومه که نمیترسه وقتی که قویه !؟ قدرتشم باهاش به دنیا امد.

6:دربازی جدید سونیک (sonic lost world) سونیک باز هم دستش رو روی صورت امی گذاشت نا امی نزدیکش نشه 

اتفاقا در نهایت بازی سونیک با ایمی مشکل نداره در تیکه اخرش ایمی میدوه بقل سونیک در کل بازی همچین کاری نمیکنه اون سونیک نسل ها بود که سونیک ایمی را نجات میده سالیم در بازی نبود یعنی سالی تایید نشده و در زندگی سونیک وجود نداشت.

7:سونسال یا همون سونالی عشق حقیقی بود که سگا تایید کرد چون تو کمیک ها بود و کمیک ها رو طرفداران نمینویسن چون باعث میشه شایعه بسازند پس اگه کسی همچین کاری کنه به زندان میره

کمیک های سونیک را شرکت ارشی نشر میکنه و در کمیک ها سونیک قصه مختلفی دنبال میکنه کمیک ها هیج علاقیی به بازی ها ندارند سگا تاییدشان نکرده و کسی بخاطر تقیرشان به زندان نمیره .

8:اون یوشی که دروغ بود در سگا عضو هم نبود !!!! طرفدار سونامی بود که اصلا هم مهم نیست

اون یوشی در خیلی جا ها عضو بود از جمله سگا خیلی مطالب مهمی نوشت که به سونایمی کمک کرد طرفداران برای سگا خیلی مهمن اگه طرفدار نبود سونیک نبود.

9:تو خارج کسی به سونامی اهمیت نمیده تو deviantart بیشتر گروه ها درباره سونیز و آنتی سونامیه 

سونایمی پر طرفدار ترین زوج سونیکیه اینو تو همه وب ها و سایت های خارجی میگن .تازه وقتی شما تو دیوینتارت دنبال انتی سونایمی میرید سایت براتون طلبتون میاره اگه خوب بگردید کلی انتی سونالی میبینید تازه تو یوتوب کلی انتی سونالی و کلی سونایمی هست تو فنفیکشن که یک سایت عالمی برای نوشتن قصه هست .............بیشترین قصه ها درمورد سونایمیه !!!

10:دربازی سونیک و شوالیه سیاه ، امی نقشی نداشت فقط بهش شمشیر داد همین!!! وقتی سونیک داشت با شوالیه پرسیوال (بلیز)میجنگید با اینکه دشمنش بود نزدیک بود بلیز از دره پرت بشه ولی دستش رو گرفت در صورتی که خودش داشت لیز میخورد و می افتاد پایین ، شمشیرش رو داخل سنگ ها فرو کرد تا بلیز رو بگیره و بلیز هم کلی خجالت کشید.

در بازی سونیک بلیز شدو و ناکلز شکشت میده و به همه رحم میکنه سونیک داشت لیز نمیخورد بلیز لیز خورد خجالت بلیز از این بود که با سونیک جنگید ولی سونیک کمکش کرد اما این ویدو عشق سونایمی را واضح نشان میده و میگه 

اینجا کلیک کن


russell7coffey9.exteen.com
چهارشنبه 28 تیر 1396 06:47 بعد از ظهر
Yesterday, while I was at work, my cousin stole my apple
ipad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be
a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views.
I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
......
دوشنبه 17 خرداد 1395 07:03 بعد از ظهر
میدونین
دیگه واقعا دارین شورشو در میارین
سونیک و بلیز
شدو و امی
واقعا یکم منطق داشته باشین!یکم فکر کنین!
به خاطر دو سه تا صحنه هزارتا داستان سرایی میکنین و میگین:((چون سونیک بلیز رو نجات داده عاشقشه!چون بلیز بعد از اینکه سونیک نجاتش داد خجالت کشیده عاشق سونیک شده))
((سونیک و بلیز با هم ازدواج میکنن و پنج تا بچه میارن!شدو و امی با هم ازدواج میکنن و 8 تا بچه میارن! ))
اگه به نظر شما سونامی که الان داره بیشتر خودشو نشون میده حقیقت نداره
پس شدامی و سونیز دیگه اصلا حقیقت ندارن
که سگا هیچی ازشون نشون نداده!
بعضی وقتا طرفدارا واقعا شورشو در میارن!
و همچنین امی واقعا خوشگل ترین شخصیت سونیکه
...
جمعه 27 آذر 1394 10:41 بعد از ظهر
تو بازی سونیک سیدی اسم ایمی سالی بوده تو ویکی بدیا هم نوشته چون اون سایت دروغ تحویل مردم نمیده.بعد اولین دختر سالی بوده و غیر اون هم دختر دیگه ای بوده که بعدا سالی رفت تو دنیای کمیک
نیلوفر
سه شنبه 26 خرداد 1394 06:22 بعد از ظهر
جرا دعوا می کنین .به هم فحش ندین. ولی بنظر من سونامی بهترین زوجه.چون هر دو تاشون خوش قلب و مهربونند.و فکر می کنم سونیک همه ی دوستاشو دوست داره.ولی عاششششق امیه .و امی هم عاشششق اونه.یک عکس سونیک و امی دارم که روش نوشته:او(امی)عاشق سونیکه بیشتر از اونکه فکر شو میکنه.
او(سونیک)عاشق امیه بیشتر از اونکه نشون میده.
پاسخ zs 469 : درست میگی .
helia
جمعه 1 خرداد 1394 10:36 بعد از ظهر
من عاشق سونامی هستم
پاسخ zs 469 :
helia
جمعه 1 خرداد 1394 07:30 بعد از ظهر
من عاشق سونامی هستم
hamidrezaseyyed
جمعه 22 اسفند 1393 04:04 بعد از ظهر
به نظر من بلیز خوشگل تره به بقیه توهین نمی کنم به نظرم هیچ ربطی به این موضوع نداره
پاسخ zs 469 : ok
پگاه
پنجشنبه 14 اسفند 1393 05:55 بعد از ظهر
سلام من تو تمام وبلاگ های سونامی میروم و نظر می دم میدونم همتون می دونبن که سونامی زوج اصلیه وکسانی که به زوج های دیگه علاقه دارند نمی خوان حقیقت رو ببینن تازه شماها که همش میگید سونالی و سونیز کدوم از این دو شیخصیت توی کارتون در کنار سونیک بودن فقط امی بود و هستش وخواهد بود
tina
دوشنبه 21 مهر 1393 08:35 بعد از ظهر
ولشون کن وقتی حقیقتو نمیپذیرند وحسودیشون میشه فحش میگن وچرت و پرت مینویسن خب حقم دارن من اگه به جاشون بودم هم عصبانی میشدم چون که سونامی حقیقت داره تازه یوشی هم خیلی ازبازی های سونیک رو درست کرده ونقشه اصلی داره وخیلی به شرکته سگاکمک کردهسونامی همجوره طرفدار داره اونم طرفدارهای کله گنده مثله سگا سونیک تیم ویوشی وطرفدارهای بی نهایت سونامی سونامی برنده است برای همیشه
پاسخ zs 469 : پس زنده باد سونایمی .
فلانی
پنجشنبه 5 تیر 1393 04:52 بعد از ظهر
این تیکهی گل دادن سونیک به امی هم چقدر معروف شده ها!
این سونامیا اینقدر کم تیکه های قشنگ سونامی از خود کارتون پیدا نکردن کهگیز دادن به این تیکه!
http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/109/7/f/walpaper_sonamy_capt_52_sonic_x__by_monsethehedgehog-d4wxgdb.jpg
صدتا عکس از همین تیکه ساخته شده!فقط چون تیکه ی قشنگ تری نبود
http://upload7.ir/images/65890852738713138451.gif
با یه تیکه ی دیگه که سوپر سونیک داره پرواز میکنه و امی جذبش میشه!
این امیه که سونیکو دوست داره نه سونیک!
معلوم نیست سونیک کیو دوست داره!
سونیک نه سالیو نه بیلزو و نه امیو دوست نداره!بعضیا عکسای سونیک و ماریا رو گذاشتن!
بابا اینم معلومه که سونیکماریا رو دوست نداره!
حالا اینقدر سونامی سونامی انتی سونامی نکن!
پاسخ zs 469 : من صد تا دلیل میارم غیر از این اصلا این قدیمی شده دلیلای دیگه ای هست بعد تو یک پست صد تا دلیل را میزارم و در باره عکسا اونا تو زمانشون ساخته شده . و معلومه سونیک در اخر با کی میره ایمی چون تنها دختری که واقعا عاشق سونیکه و اولین دختر بازی هاست و حظور پست سرش در بازی ها اینو ثابت کرده و راستی تو مجله هم گفته شده تو یک مجله که همه خوندنش از مجله بازی نوشته بود سونیک هوس بزرگی به ایمی داره اما خجالت میکشه بگه !!! سالیم که تایید نشده شخصیت سگا نیست بلیزم که هیچی ماریا هم شایعست اصلا ماریا مرده ! در ضمن تو میری تو یک مطلب قدیمی از زمان اون سونیز تیم خر و میگی نکن !!!!! برو مطالب جدیدیو بخون
Amy.g
جمعه 26 اردیبهشت 1393 02:57 بعد از ظهر
ببخشید اما به نظرم زوج شادامی هم وجود داره منتها یه طرفه هستش امی همیشه عاشق سونیک بود اما شدو تو بازی شدو د هچهاگ یه علاقه پنهانی نسبت به امی پیدا کرد من مطمئن نیستم اما فکر میکنم اینطور باشه به نظرت اشتباه میکنم ؟من قبلا این مطلب رو تو یه سایت خوندم حالا نمیدونم میدونی واقعیته یا نه؟
پاسخ zs 469 : بنظرم ایمی بعد از سونیک شدو رو دوست داره شدایمی یک طرفه نیست ایمی شدو دوست داره اما سونیکو بیشتر بخاطر همین شدو بد بخت فرصت گیر نمیراره
Melody
شنبه 13 اردیبهشت 1393 05:33 بعد از ظهر
ایمی رایده بعدشم سالی پرنسسه و هرگز سگا حذفشو تایید نکرده سونیک میخواد با جوجه ازدواج کنه؟نه بابا سونیک عاشق معشوق سالیه ببخشید پر فسور سونیک ایکس ندیدی تا سونیک ایمی رو میبینه انگار ازرائیل جلو چشاش ظاهر شده همیشه ازش فراریه
پاسخ zs 469 : ایمی ملکیه سگاست سالیم اصلا تو سگا دیده نشد تو هیچ بازیم نیومده اگه برام یک بازی اوردی که توش سالی دور داشت طرفدار سونالی میشم و چون سالی تو سگا نیست پس شخصیت سگا نیست و تایید نشده و در دنیای سونیک وجود نداره .سالی فقط در کمیک های تایید نشده حضور داشت .تازه این پرنسس محوس به جنس و لخت پاتی چیه که سونیک عاشقش بشه
Melody
شنبه 13 اردیبهشت 1393 05:29 بعد از ظهر
هههههههههههه
فک کردی کی هستی؟وزق حق آنوشای خر؟آنوشا حقمم داش فقد شیطان بزرگ سونامی از من درووردی بود همه ی آتیشا از سر اون بلند میشد من هرگز حلالش نمی کنم امید وارم روزی برسه شما متوجه گوهی که طرفدارش هستین بشید راستی کم اووردی نظرمو تایید نکردی؟
پاسخ zs 469 : احمق نظرتو تایید نکردم چون تازه دیدمش انوشا خودش شما را با سالی معرفی کرد و هیچ حرفی در موردش نزد ولی تو اینقدر بی کاری که از انوشا که تو وبش نیست حرف میزنی اصلا خیلی وقته از انوشا خبری نیست تو برای خودت یک دشمن خیالی ساختی
Amy.g
جمعه 12 اردیبهشت 1393 10:53 بعد از ظهر
وای ببخشید اسمم رو یادم رفت البته اسم اصلیم غزل هستش و چهارده سالمه
پاسخ zs 469 : نیم سال از من بزرگ تری من 13.5 سالمه
جمعه 12 اردیبهشت 1393 04:07 بعد از ظهر
والا چی بگم بهترین جواب رو تو دادی حقیقت اینه که من به خاطر رفتار سونیک تو ی سونیک ایکس با امی یه کمی از سونامی زده کرد ولی تو با دلایل زیادت درباره ی حقیقت سونامی منو برگردوندی من دوباره عاشق این زوج شدم ممنونم می شه گفت تو بهترین وب سونامی رو داری!
پاسخ zs 469 : میشه اسمشو بدی خوش حال میشم ♡♥
sha.j.t
جمعه 5 اردیبهشت 1393 08:50 بعد از ظهر
تزه،فقط سونامی طرفدارش زیاد نیست.زوجای دیگه هم زیاده!!!
ولی من حواسم نبود ونظرارو تیکه تیکه فرستادم!!!
پاسخ zs 469 : بله همه طرفدار دارن ولی سونایمی بیشترینه
sha.j.t
جمعه 5 اردیبهشت 1393 08:46 بعد از ظهر
خوانم بیلز12 ایمی خوشگل ترین دختره تو سونیکه.
نه به خاطر رنگش،کلا.
چون من الان صورتی دوست ندارم ولی ایمی به نظرم خیلی خوشگله.
ولی منم باهات موافقم!سونامی وجود نداره!!
پاسخ zs 469 : خیر سونایمی صد در صد وجود داره من کلی مطلب گذاشتم که توش سونامی ثابت شد باید تو قسم اثباتات بری پیداشون کنی بخونی تا باور کنی
sha.j.t
جمعه 5 اردیبهشت 1393 08:43 بعد از ظهر
نگا کن نمیخوام به علایقت توهین کنمچون هرکسی یه نظریداره ولی تو سونیک یونیورز سونیک با سالی ازدواج کرد.
خوبه من نه طرفدار سونالی ام نه سونامی!!!
ولی... سونالی رو 4صدم دوست دارم!!
پاسخ zs 469 : من با سالی مشکل ندارم به هر حال نه سالی نه سونیک یونیورز در سگا تایید شده همش ساخت ارشیه پس فقط تو شرکت ارشی تایید شده
ایمی رز
چهارشنبه 27 فروردین 1393 10:15 قبل از ظهر
عزیزم سونیز ها جوابتو دادن همون موقع که گفتی تیلز و کریس میتونست نجاتش بدن میگه : موضوع سرعته چون سونیک سرعتش زیاده نجاتشون داد من میخوام هی به اونا فحش بدم هی کوتاه میام تو رو خدا جوابشونو بده من اعصاب ندارم بهو میبینی کلی فحش دادم
پاسخ zs 469 : ببخشید شاید نتونم چند روز تو وب مطلبی بزارم فعلا اینترنتمون مشکل داره ولی وقتی که درست میشه اون سونیز تیمو نابود میکنم
ایمی رز
یکشنبه 17 فروردین 1393 02:15 بعد از ظهر
میگم همون سونیز ها دیگه لینکت نکردن تو هم حذفشون کن
ایمی رز
جمعه 15 فروردین 1393 09:54 قبل از ظهر
عزیزم جواب نظر خصوصیم بود درستش کن سریع تر همون نوشته هات که با قرمز نوشته شده توی اون ها بگرد درستش کن توی نظرات خصوصی دیگه
پاسخ zs 469 : من اونارو ننوشتم از وبشون کپی کردن من اون ابی ها رو نوشتم و اون صورتی تو ادامه مطلب
وانیا
پنجشنبه 14 فروردین 1393 02:41 بعد از ظهر
اینا واسه وبشونم (سونیز ها )پسپرته چیه گذاشتن اگه سونامی هستی نیا تو !
وانیا
پنجشنبه 14 فروردین 1393 02:41 بعد از ظهر
اینا واسه وبشونم (سونیز ها )پسپرته چیه گذاشتن اگه سونامی هستی نیا تو !
saba
سه شنبه 12 فروردین 1393 09:15 بعد از ظهر
بین شرمندها ولی مطلبت گیج کننده بود من نفهمیدم چی شد !

بعدشم سالی جان برگشت ولی با مایکی جان رفت و ایمی جونم با سونیک جون رفت

یک چیزی من هم طرفدار سالیم و هم ایمی کلا من به تمام شخصیت ها میگم جون
پاسخ zs 469 : ببخشید فقط گفتم این سونیز ها خیلی از هدشون بیرون رفتن
بلیز12
سه شنبه 12 فروردین 1393 05:43 بعد از ظهر
بزار یه چیزی رو بهت بگم همه ی اینا دروغه یه مشت چرت و پرت

1-سونیک همه ی دوستاشو نجات میده چه برسه اگمن و متال سونیک چون توی سونیکcdسونیک میخواست متال سونیکو از توی اتیش نجات بده ولی ناکلز نزاشت هههه پس هیچ سونامی وجود نداره


2-امی زیاد هم خوشگل نیست
فقط به خاطر رنگ صورتیشه

3-اولن ادبت رو رعایت کن به طرفدارای دیگه توهین نکن

4-هههه تازه یه چیز مهم دیگه سونیک بلیز رواز اتیش نجات داد
و گفت:بوسه برای بعد


پاسخ zs 469 : ولی متال سونیک نجات نداد تازه اون سونیک اوا بود سونیک به بزرگ ترین کابوس خودش و نقطه ضعفش پرید بخاطر یک دختر کوچولو 12 ساله
پس چرا همه اونو به عنوان زوج میخان حتی زوج بلیز و ایمی هستش
شما 24 به ما توهین کردید و من هیچ چیز بی ادبانیه نگفتم
برای شوخی گفت و جلوی ناکلز گرفت تا خودشو نکشه و نجاتش داد یعنی میخاشت بوسس کنه ؟؟
luna
دوشنبه 11 فروردین 1393 12:24 بعد از ظهر
عالی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.