تبلیغات
gosonicgo - بیوگرافی بلیز گربه

gosonicgo

wellcom

 

بیوگرافی بلیز گربه

 

نوع مطلب :شخصیات سونیک تایید شده ،

نوشته شده توسط:zs 469


سلام ایندفعه بیوگرافی بلیز رو گذاشتم قرار بود بیوگرافی تیلز باشه اما بلیز اسان تر بود .

تیلز بعدی هست و قرار همه شخصیت رو بزارم ، پس ادامه لطفا نظرم نشه فراموش .

نظرات پایین 5 باشن دیگه مطلبی نمیزارم .؛تو چی میدونی؟من نگهبان زمرد ها سُل هستم.این وظیفه من تو  زندگیم  بوده...شعله های آتش من...به خاطر قدرتم ،  من همیشه تنها بودم! به همین دلیل باید به  تنهایی به راهم ادامه بدم.؛ 
 نام : بلیز گربه
 اولین حضور : سونیک راش ( 2005 )
 خالق در دنیای واقعی : سونیک تیم
 عمر : 14
 محل تولد :دنیای بلیز ( دنیای سول )
 نوع : گربه
 غذای مورد علاقه : نا معلوم ( فکر کنم کیک و بستنی )

بلیز یکی از شخصیتهای سری بازی های سونیک خارپشت هست ، بلیز شاهزاده ای از دنیای دیگر است که وظیفه حمایت زمرد های سول را دارد .

بلیز قدرت کنترل اتش با تمام بدنش دارد که اول این را لعنت بشمار میاورد و فکر میکرد که بخاطر قدرت اتش باید راهش را تنها ادامه دهد اما با وقتی که کنار سونیک و دوستانش گذراند معنی واقعی دوستی رو درک کرد و توانست قدرتش را بهتر بشناشد . 


خالق :
سال 2005 وقتی در حال کار روی بازی سونیک راش sonic rush بودند ، به فکر حضور یک شخصیت مونث جدید که قدراتی شبیهه به قدرات سونیک داشته باشد .

این شخصیت بلیز بود طرحهای اولیه او خیلی مختلف تر از چیزیه که الان میبینیمیش مثل کل بدنش شعله های سیاه پوشانده بودند .

در طرحهای اولیه او قرار بود لباسی شبیهه به لباس عرب قدیمی بپوشد که بیشتر نزدیک گرما و اتش شود .

اما طرح بعد بلیز با لباس الانی اش بود بجز وجود یک شنل سفید که بعدا حذف شد ، و به شکل حالی اش رسید .

شنل سفید بلیز بعدا تو سونیک کانال دوباره دیده میشه .


 
 
 
طرحهای اولیه بلیز 


ظاهر :


بلیز مجسم دختر گربه 14 ساله هست با پوست بنفش که ته دمش و سه تار موهاش پر رنگ تر میشه ، چشمانش طلای رنگ و یک سنگ جواهری صورتی جلو صورتش دارد .

بلیز کت بنفش که در نهایتش خطهای صورتی دارد میپوشد همرا دو دست کش سفید و کفش پاشینه بلند صورتی با یک گردنبند طلاء .


زندگی نامه :


بلیز شاهزاده دنیای دیگر / بعدی دیگر است که به ان دنیای سول میگویند ، بلیز در خوانواده سلطنتی به دنیا امد که از عصای سلطنتی نگین دار حمایت میکردند ، وسیله ای که با او رو فعالیت زمین شناسی جهانشان کنترل میکردند .

بلیز از وقتی که بدنیا امد قدرت کنترل اتش با تمام بدنش داشت و میتوانست با زمردهای سول ارتباط بر قرار کنه و همین طور کنترلشان کند ، بخاطر همین بلیز مسوئلیت جهانش را و زمردهای سول را بر عهده گرفت .

به این دلیل بلیز در سن کمش وقتی که بچه بود از مردم و بقیه هم سن هاش دور میشید ( چون تحکمش بر روی اتش که زندگی بقیه را که تعهد به حمایت انان را کرده بود به خطر مینداخت و او را از اهدافش که حمایت دیگران بود دور میکرد )

بلیز زندگی خودش را تنها ادامه میده و مسوئلیت خودش را جلوی تمام اهدافش قرار میده که او حملحمایت مردمش است ، بلیز قدرت اتش را مثل یک لعنت به شمار میاورد و از پدر و مادرش که او را در این راه تنها نگه داشتن کراهیت داشت .

بلیز حتی دشمن خونی داره به نام اگمن نگا که همیشه سعی به مملکتش میکند .


بازی ها :


سونیک راش :

_ در بازی سونیک راش بلیز شاهزاده از دنیای دیگر بود که به دنیای سونیک برای به دست اوردن زمردهای سول که اگمن انها را دزدید سفر میکند .

اول شخصی که بلیز با ان ملاقات میکنه کریم هست ، و از اولین دیدارشون کریم دوست صمیمی بلیز میشه و مثل یک مرشد به او معنی وجود دوستان را یاد میده .

کریم از اول که بلیز را مسافر تنها میبینه اون را به خانه اش دعوت میکنه گرچه بلیز  اهمیت زیادی نمیده و بلیز را با اشخاص دیگری اشنا میکنه مثل ایمی و ناکلز ، در طی این جستجو برای یافتن زمردهای سول همراه کریم بلیز بیشتر معنی وجود دوستان را درک میکنه حتی لبخند هم میزنه و شاد دیده میشه .


کریم به بلیز درباره سونیک میگه که یک قهرمان هست و به او کمک میکنه اما بلیز فکر را قبول نمیکنه و ترجیح میده که خودش کار رو انجام بده، در نهایت سونیک و بلیز با هم رو برو میشن و میجنگن که بعد متوجه سوء تفاهم همدیگه میشن و با هم همکاری میکنن تا زمردهای سول را برگردانن ( ادامه داستان در بازی سونیک راش )سونیک 2006 :


_ در این بازی بلیز بیشترین شخصیت تغیر کرده بود ، بلیز در اینده همراه سیلور ضد ابلیس میجنگیدن تا اینده را نجات دهند .

مثل اینکه بلیز احساس عدم ارتیاح را میکند وقتی سیلور دور ورش نباشه ، در نهایت بازی وقتی سیلور تلاش میکنه ابلیس را با دو زمرد کیاس در خودش زندانی کنه و موفق نمیشه بلیز زمردها رو از او میگیره و روح ابلیس را در خود گروگان میکنه ، سیلور سعی میکنه جلوش رو بگیره و میگه که هیچ وقت نمیزاره همچین اتفاقی با دوستش بیفتد اما بلیز جواب میده ( تو هنوز خیلی ساده هستی ولی .... من همیشه این رو از شخصیتت دوست داشتم ) 


بعد اروم به اسمان میرود در حالی که سیلور تنها دستش را به سوی او بلند میکند . در اخر بازی زمان به عقب بر میگردد یعنی بلیز جان خودش را فدا نمیکنه و سیلور و بلیز هیچ وقت هم دیگر رو نمیبینند .

سونیک راش ادونچر :

_سونیک و تیلز بخاطر حدوث طوفانی عجیب به بعد دیگری فرستاد میشن که ان دنیای بلیز بود.

در این بازی بلیز برای نجات دنیاش میجنگید و سعی به برگرداندن عصای سلطنتی نگین دار ارث خانواده اش و مسیطر بر روی فعالیت های زمین شناسی جهانشان از چنگ دزدان دریای بود به خصوص کابتن ویسکر Captain Whisker که دشمن اصلی در بازی بود .

عصای سلطنتی نگین دار 

در طی داستان بلیز با سونیک ، تیلز و مارینا ملاقات میکنه و با هم زمردهای سول را جمع میکنند و دزدان دریای را شکشت میدن ، اما عصا دوباره دزدیده میشه این دفعه به دست اگمن نگا و دکتر اگمن ، سونیک و بلیز دوباره با استفاده از زمردها ( سونیک با زمردهای کیاس و بلیز با زمردهای سول ) و به سوپر سونیک و بارنینگ بلیز تبدیل میشن .

با هم دشمن را شکشت میدن و اگمن را به دنیای اصلیش بر میگردانن بلیز دوباره با سونیک خداحافظی میکنه و دست به دست هم دیگه میدن ، بلیز به سونیک میگه که دوباره او را خواهد دید .


سونیک و شوالیه سیاه :در سونیک و شوالیه سیاه بلیز دور سیر پرسیوال /بپیرسیفال را بازی میکرد ، که یکی از سه شوالیه از میز گرد هست .

پرسیوال در ابتدا داستان با سونیک میجنگد اما بعد از اینکه سونیک او را از مرگ نجات میده دوباره به فکر میفته که ایا سونیک واقعا دشمن است یا نه ( چون در ان زمان دشمن بعد از شکشت کشته میشد )

 پرسیوال یکی از شمشیر های مقدس را دارد که به کمک انا در جزء دوم داستان به سونیک کمک میکند تا به اکس کلیبر تبدیل بشه .

سونیک کالرز :

_در سونیک کالر نسخه نینتندو DS بلیز مثل یک شخصیت فرعی ظاهر میشه که سونیک و تیلز با او ملاقات میکنن .

بعد از دیدار اول دوباره ظاهر میشه ایندفعه همراه سیلور که باز با سونیک و تیلز حرف میزنن .

سونیک جنریشنز :

بلیز در جشن تولد سونیک همراه بقیه

- در این بازی بلیز یکی از حاضران جشن تولد سونیک بود که بعد از خراب شدن جشن به دست هیولای زمان خوار تبدیل به یک مجسمه میشه .

بلیز به دست سونیک ازاد میشه ، در نهایت بازی هم به هر دو سونیک امل میده تا جلوی اگمن بجنگند .

بعد از برگشت زمان به طبیعتش بلیز دیده میشه که همراه سیلور حرف میزنه و در اخر همراه همه به کلاسیک سونیک خداحافظی میکنن .

 بازی های دیگر :

بلیز در بازی های دیگر سونیک هم حضور داشت اما به عنوان یک شخصیت فرعی که میشه باهاش بازی کرد ، مثلا تو بازی سونیک رایدرز زیرو گرافتی بلیز در داستان نقشی نداشت و فقط یک شخصیت قابل بازی بود همین طور سونیک فری رایدرز .

در سری بازی های سونیک و ماریو در المپیک نیز حضور دارد ، در بازی سونیک و راز حلقه ، سونیک ریورز 2،  و بازی های دیگر هم حضور دارد .

بازی های که بلیز در انها حضور دارد :


مهارات و قدرات :

pyrokinesis قدرت اصلی بلیز هست که با اون به دنیا امده و میتواند روی اتش با تمام بدنش کنترل کند .

مثل کرات اتشین سوپر فرم اتشین کنترل اتش از دور و کلی مهارات دیگر ، بلیز در اول با سختی در کنترل اتش رو برو میشد اما بعدا تونست با حتی با اتش بازی کنه .

مهارت دیگر بلیز سرعتش هست میتونه به سرعت زیادی بدود اما نه به سرعت سونیک یا شدو . بلیز حرکات بهلوانی زیادی دارد و هوش بالای ، بیشتر حرکات بلیز شبیهه به رقص بالی میمونن .

یک جنگجوی حرفه ای که حرکات دقیق و ازار دهنده ای دارد بیشتر با پاهایش ضربه میزند یا با کرات اتیشین  ، بلیز قوی ترین شخصیت دختر سری سونیک هست .

تحولات :


Burning Blazeبلیز با 7 زمرد سول میتونه به Burning Blaze تبدیل بشه ،  بلیز اولین شخصیت دختر هست که سوپر فرم داره .
بلیز در این تحول تمام قدراتش چند برابر میشن و قدرت پرواز را میگیرد . سرعت فوق العاده  ، کرات اتشین مضاعف مثل میتوانه کرات اتشین کوچک سریع پست سر هم بندازه یا یک توپ اتشین بسیار بزرگ جمع کنه و به دشمن بزنه .
بلیز نیز میتونه سرعت خودش رو بالا بکشه و به دنیای های دیگه و زمان های دیگر سفر کنه .

نقطه ضعف :

نقطه ضعف بلیز ارتفاعات هست ، بلیز از ارتفاعات میترسه ولی هیچ وقت ترسشو نشون نمیده .

این موضوع حتی تو کمیک ها دید شده ، ضعف دوم بلیز هم میتونه صفات بد شخصیتش باشه مثلا خیلی صداق هست و شاید بقیه رو با حرفهاش اذیت کنه همون طور که تو سونیک راش ادونچر دیده شد .

بلیز بیشتر اشخاص غریب رو مثل تهدید میبینه مثلا غبل از اشنای با سونیک او رو یک خطر میدید .

شخصیت :بلیز دختر باکلاس در حرکاتش است یعنی دختر رسمی است بخاطر پرنسش بودنش و تمام چیزهای حرکاتی و عادتهای  که به او در قصر یاد دادن . همیشه مستقیم و صاف می ایسته  در حرف زدنش بسیار مواظب و ارومه حتی حرکات جنگیش شبیه رقص باله میمونن و بلیز دوست نداره به او لقبی بدهند . بلیز تقالید رسمی داره و یکی از صفاتش خجاتیش هست بلیز همیشه احساساتشو مخفی نگه میداره . بلیز همیشه منتظم و ساکته بخاطر همین گربه ای اجتماعی نیست و به مجتمع زیاد وارد نیست پرنسس بودنش کمکش کرد تا با مشکلی پیش نیاد اما وقتی به دنیای سونیک سفر کرد با مشکلات زیادی در حرف و اتصالش با مردم رو برو شد . بلیز قبل از اینکه با سونیک و دوستانش اشنا نشده بود معنی ای درباره دوستی نمیدونست .

 اما در حالات عصبانی شدن بلیز میتونه خیلی وحشی بشه و قرارات اشتباهی بگیره بعضی وقتها خیلی متوتر میشه و شاید لوس بازی کنه او حتی در اول قدرت اتیش را یک لعنت دید چون دیگران با او اذیت میشدن و بخاطر همین بلیز تنها میموند . بلیز در کل نمیتونه تک و تنها کار را درست و جوری که میخاد انجام بده بخاطر مشکلش در اتصال به مردم و ابراز احساساتش در این مشکل سیلور خیلی کمکش میکنه سیلور مثل یک برادر برای بلیزه . بلیز شجاع و فداکاره بیشترین کسییه که از خود برای دیگران گذشت با اینکه مردم عالمش خیلی بهش کمک نکردن ! بلیز قوی ترین دختر سری های سونیکه  و از بدی هاش اینه که زود بر دیگران حکم میکنه و کمک دیگرا را به او قبول نمیکنه نقطه ظعفش ارتفاعات هست و هر ادم غریبی که میبینه رو مثل یک تهدید حساب میکنه . بلیز از : خصوصیه و تنها بودن خوشش میاد از اعتماد به نفس ( که بیش از حد داره ) و انجام کارها تنها خوشش میاد ، وجود دوستان ، نگه داری از زمردهای سول در امان را دوست داره اما از : ارتفاعات ، اگمن نگا ، اگمن ، مارین ( قبلا ) ، هر کس که دنیای او را تهدید میکنه ،  و کمک مردم به او را دوست نداره .


اصل مبدا :


اختلافات زیادی درباره اصل بلیز وجود داره مثلا دربازی سونیک راش و سونیک راش ادونچر شاهزاده از دنیای دیگر و محافظ زمردهای سول بود .

اما در بازی سونیک 2006 همراه سیلور در اینده در برابر حیولای وحشت ناک ابلیس میجنگیدا ، و در اخر بازی جان خود را فدا میکند .

بعضی ها اعتقاواعتقاد دارن که وقتی سونیک و الیز زمان را به عقب بر گشتاندن مرگ بلیز و دیدارش با سیلور مهو شد .

در بازی سونیک نسلها / جنریشنز تو پروفایل بلیز به عنوان پرنسس ذکر شد پس همون بلیز از دو بازی سونیک راش و راش ادونچر هست ، اما بعد از ازادی بلیز میگه که فکر نکردم دوباره تو این شهر قرار بگیرم ، شهر اینده که نابود شده بود و در سونیک 2006 دیده شد .

پس بلیز سونیک راش و سونیک 2006 یکی هست .


علاقات :


دوستان :

_سونیک خارپشت ( دوست نزدیک و رفیق در معرکه )

_کریم خرگوش ( بهترین دوست )

_ مارین راکون ( دوست نزدیک )

_سیلور خارپشت ( دوست صمیمی مثل برادر )

_ایمی رز ( دوست نزدیک )

_مایلز تیلز پراون

_ناکلز اکیدنا 

_ گاردون ( نگهبان بلیز )

رقیبا :

_سونیک ( قبلا )

_پرنسس دیزی ( در المپیک سونیک و ماریو )

دشمنان :

_اگمن نگا ( دشمن اصلی )

_ابلیس ( در سونیک 2006 )

_دکتر اگمن 

_کاپتن ویسکر 
canadian pharmacies
یکشنبه 1 مهر 1397 04:32 بعد از ظهر

You actually expressed it perfectly!
canada viagra trust pharmacy canada canadian pharcharmy online24 online pharmacies mexico canada online pharmacies surrey canadian mail order pharmacies canadian pharmacy northwest pharmacies online canadian drugstore online pharmacies in usa
cialisonli.com
دوشنبه 12 شهریور 1397 04:25 بعد از ظهر

You definitely made the point.
cialis reviews cialis prezzo di mercato cialis 5 mg funziona we like it safe cheap cialis tadalafil generic cialis tadalafil precios de cialis generico how do cialis pills work where do you buy cialis interactions for cialis
cialisda.com
یکشنبه 11 شهریور 1397 10:47 بعد از ظهر

Many thanks, Wonderful information.
cialis australian price cialis per paypa cialis for bph how to purchase cialis on line bulk cialis we recommend cialis best buy cialis uk cialis efficacit get cheap cialis side effects of cialis
Cialis generic
سه شنبه 23 مرداد 1397 01:36 قبل از ظهر

You actually said that superbly!
cialis tablets for sale cialis free trial import cialis brand cialis nl acheter cialis meilleur pri comprar cialis 10 espa241a cialis canada click now buy cialis brand buy cialis online cheapest cialis without a doctor's prescription
Cialis generic
دوشنبه 7 خرداد 1397 05:12 بعد از ظهر

Kudos. Excellent stuff!
prices on cialis 10 mg cialis rezeptfrei sterreich try it no rx cialis buying brand cialis online cialis cost il cialis quanto costa prescription doctor cialis enter site natural cialis cialis 10 doctissimo only now cialis for sale in us
Buy generic cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 09:07 بعد از ظهر

Fine knowledge. Many thanks!
generic cialis in vietnam cialis savings card cialis dosage cialis name brand cheap cialis australian price acquisto online cialis generic cialis pill online cheap cialis buy cialis online nz callus
Viagra great britain
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 08:59 قبل از ظهر

Truly quite a lot of wonderful material!
buy viagra internet how can i get viagra uk sildenafil prices uk buy viagra mastercard viagra without presc buy viagra professional price for viagra where can i order viagra where to buy generic viagra online uk buy viagra
Cialis canada
جمعه 3 فروردین 1397 10:46 بعد از ظهر

Wow loads of very good facts.
comprar cialis navarr tadalafil generic generic cialis tadalafil buying cialis in colombia cipla cialis online prezzo cialis a buon mercato tadalafil viagra vs cialis vs levitra cialis lowest price cialis patent expiration
Cialis prices
دوشنبه 28 اسفند 1396 04:28 قبل از ظهر

You actually mentioned that terrifically.
buy name brand cialis on line tadalafil american pharmacy cialis callus venta de cialis canada does cialis cause gout try it no rx cialis compare prices cialis uk online prescriptions cialis tadalafil 20mg
Can better posture make you taller?
شنبه 1 مهر 1396 01:50 بعد از ظهر
I was pretty pleased to uncover this web site. I wanted to thank you for your time just
for this wonderful read!! I definitely enjoyed every
bit of it and I have you bookmarked to see new information in your web site.
How do you prevent Achilles tendonitis?
شنبه 18 شهریور 1396 07:06 بعد از ظهر
Hello there! This post couldn't be written any better! Reading
this post reminds me of my good old room mate! He always kept chatting about this.
I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good
read. Thanks for sharing!
foot complaints
شنبه 18 شهریور 1396 03:42 قبل از ظهر
I've been surfing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting article like yours.

It's pretty worth enough for me. Personally, if all
site owners and bloggers made good content as you did,
the net will be a lot more useful than ever before.
یکشنبه 22 مرداد 1396 03:44 بعد از ظهر
عالی بود کارت حرف نداشت تو کارات فوق‌ الاده‌است
http://hettiemaigret.bravesites.com/entries/general/Heel-And-Arch-Pain-When-Walking-2
دوشنبه 5 تیر 1396 09:19 قبل از ظهر
First off I would like to say terrific blog! I had a quick question which I'd like to
ask if you do not mind. I was interested to find out how you center yourself and clear
your thoughts before writing. I have had trouble clearing my mind in getting
my ideas out there. I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually lost simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations
or hints? Cheers!
Augusto de Arruda Botelho
سه شنبه 2 خرداد 1396 12:10 قبل از ظهر
I used to be able to find good advice from your articles.
jolieosbon.wordpress.com
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 05:25 بعد از ظهر
Does your blog have a contact page? I'm having
a tough time locating it but, I'd like to send you
an email. I've got some ideas for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great site and I look forward to seeing it develop over time.
manicure
پنجشنبه 17 فروردین 1396 06:06 بعد از ظهر
Thanks for sharing such a fastidious opinion, post is nice, thats why i have read
it fully
هانیه
شنبه 22 خرداد 1395 09:20 بعد از ظهر
عالی بود!من به تازگی یک وبلاگ ستختم اگه میشه به منم سر بزنین
هانیه
جمعه 10 اردیبهشت 1395 08:49 بعد از ظهر
عالی بود!
شنبه 21 آذر 1394 10:47 قبل از ظهر
یک سوال دارم!:
چرا شما ها به امی میگید ایمی؟بالاخره کدومه من نفهمیدم!(فکر بد نکنید سونامی ای هستم)
hanieh
شنبه 21 آذر 1394 10:42 قبل از ظهر
خداییش عالی بود!مطالبی رو دادین که تو کل عمرم نمی دونستم!!
سلستیا گاردن
جمعه 13 آذر 1394 12:14 بعد از ظهر
خخخخخخخخخییییییللللللللیییییی عععععععععاااااااااالللللللللیییییییی بود ملسی
علی
جمعه 27 شهریور 1394 05:45 بعد از ظهر
سلام آبجی جونم تورو خدا یک مطلب یا عکس از سونایمی بذار که دلم واسش تنگ شده
علی
جمعه 27 شهریور 1394 12:15 بعد از ظهر
زهرا اگه هستی جوابمو بده
پاسخ zs 469 : Hi
بلیز گربه ( ملیکا )
جمعه 30 مرداد 1394 09:09 بعد از ظهر
ببخشید عزیزم اما اون بلیز واقعی نیست

من بلیز واقعیم

وب هم دارم

هم سونیکی دخملونه حیونی پونی
بلیز گربه ( ملیکا )
جمعه 30 مرداد 1394 09:08 بعد از ظهر
خالق در دنیای واقعی یعنی چی ؟
سینا سونیك
یکشنبه 21 تیر 1394 09:27 بعد از ظهر
حالا بلیزو بیشتر میشناسم مرسی
کدنس
شنبه 20 تیر 1394 01:13 بعد از ظهر
نمیگن مارین راکون میگن مارینا راکون
پاسخ zs 469 : پس میشه مارینا ممنون .
متال امی رز
شنبه 20 تیر 1394 08:31 قبل از ظهر
سلامممممممممم
پاسخ zs 469 : علیک سلام
یاشار
پنجشنبه 18 تیر 1394 03:37 بعد از ظهر
اپم.و در ضمن.میدونم مطلبو از کجا گرفتی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30