gosonicgo

wellcom

 

بیوگرافی بلیز گربه

 

نوع مطلب :شخصیات سونیک تایید شده ،

نوشته شده توسط:zs 469


سلام ایندفعه بیوگرافی بلیز رو گذاشتم قرار بود بیوگرافی تیلز باشه اما بلیز اسان تر بود .

تیلز بعدی هست و قرار همه شخصیت رو بزارم ، پس ادامه لطفا نظرم نشه فراموش .

نظرات پایین 5 باشن دیگه مطلبی نمیزارم .؛تو چی میدونی؟من نگهبان زمرد ها سُل هستم.این وظیفه من تو  زندگیم  بوده...شعله های آتش من...به خاطر قدرتم ،  من همیشه تنها بودم! به همین دلیل باید به  تنهایی به راهم ادامه بدم.؛ 
 نام : بلیز گربه
 اولین حضور : سونیک راش ( 2005 )
 خالق در دنیای واقعی : سونیک تیم
 عمر : 14
 محل تولد :دنیای بلیز ( دنیای سول )
 نوع : گربه
 غذای مورد علاقه : نا معلوم ( فکر کنم کیک و بستنی )

بلیز یکی از شخصیتهای سری بازی های سونیک خارپشت هست ، بلیز شاهزاده ای از دنیای دیگر است که وظیفه حمایت زمرد های سول را دارد .

بلیز قدرت کنترل اتش با تمام بدنش دارد که اول این را لعنت بشمار میاورد و فکر میکرد که بخاطر قدرت اتش باید راهش را تنها ادامه دهد اما با وقتی که کنار سونیک و دوستانش گذراند معنی واقعی دوستی رو درک کرد و توانست قدرتش را بهتر بشناشد . 


خالق :
سال 2005 وقتی در حال کار روی بازی سونیک راش sonic rush بودند ، به فکر حضور یک شخصیت مونث جدید که قدراتی شبیهه به قدرات سونیک داشته باشد .

این شخصیت بلیز بود طرحهای اولیه او خیلی مختلف تر از چیزیه که الان میبینیمیش مثل کل بدنش شعله های سیاه پوشانده بودند .

در طرحهای اولیه او قرار بود لباسی شبیهه به لباس عرب قدیمی بپوشد که بیشتر نزدیک گرما و اتش شود .

اما طرح بعد بلیز با لباس الانی اش بود بجز وجود یک شنل سفید که بعدا حذف شد ، و به شکل حالی اش رسید .

شنل سفید بلیز بعدا تو سونیک کانال دوباره دیده میشه .


 
 
 
طرحهای اولیه بلیز 


ظاهر :


بلیز مجسم دختر گربه 14 ساله هست با پوست بنفش که ته دمش و سه تار موهاش پر رنگ تر میشه ، چشمانش طلای رنگ و یک سنگ جواهری صورتی جلو صورتش دارد .

بلیز کت بنفش که در نهایتش خطهای صورتی دارد میپوشد همرا دو دست کش سفید و کفش پاشینه بلند صورتی با یک گردنبند طلاء .


زندگی نامه :


بلیز شاهزاده دنیای دیگر / بعدی دیگر است که به ان دنیای سول میگویند ، بلیز در خوانواده سلطنتی به دنیا امد که از عصای سلطنتی نگین دار حمایت میکردند ، وسیله ای که با او رو فعالیت زمین شناسی جهانشان کنترل میکردند .

بلیز از وقتی که بدنیا امد قدرت کنترل اتش با تمام بدنش داشت و میتوانست با زمردهای سول ارتباط بر قرار کنه و همین طور کنترلشان کند ، بخاطر همین بلیز مسوئلیت جهانش را و زمردهای سول را بر عهده گرفت .

به این دلیل بلیز در سن کمش وقتی که بچه بود از مردم و بقیه هم سن هاش دور میشید ( چون تحکمش بر روی اتش که زندگی بقیه را که تعهد به حمایت انان را کرده بود به خطر مینداخت و او را از اهدافش که حمایت دیگران بود دور میکرد )

بلیز زندگی خودش را تنها ادامه میده و مسوئلیت خودش را جلوی تمام اهدافش قرار میده که او حملحمایت مردمش است ، بلیز قدرت اتش را مثل یک لعنت به شمار میاورد و از پدر و مادرش که او را در این راه تنها نگه داشتن کراهیت داشت .

بلیز حتی دشمن خونی داره به نام اگمن نگا که همیشه سعی به مملکتش میکند .


بازی ها :


سونیک راش :

_ در بازی سونیک راش بلیز شاهزاده از دنیای دیگر بود که به دنیای سونیک برای به دست اوردن زمردهای سول که اگمن انها را دزدید سفر میکند .

اول شخصی که بلیز با ان ملاقات میکنه کریم هست ، و از اولین دیدارشون کریم دوست صمیمی بلیز میشه و مثل یک مرشد به او معنی وجود دوستان را یاد میده .

کریم از اول که بلیز را مسافر تنها میبینه اون را به خانه اش دعوت میکنه گرچه بلیز  اهمیت زیادی نمیده و بلیز را با اشخاص دیگری اشنا میکنه مثل ایمی و ناکلز ، در طی این جستجو برای یافتن زمردهای سول همراه کریم بلیز بیشتر معنی وجود دوستان را درک میکنه حتی لبخند هم میزنه و شاد دیده میشه .


کریم به بلیز درباره سونیک میگه که یک قهرمان هست و به او کمک میکنه اما بلیز فکر را قبول نمیکنه و ترجیح میده که خودش کار رو انجام بده، در نهایت سونیک و بلیز با هم رو برو میشن و میجنگن که بعد متوجه سوء تفاهم همدیگه میشن و با هم همکاری میکنن تا زمردهای سول را برگردانن ( ادامه داستان در بازی سونیک راش )سونیک 2006 :


_ در این بازی بلیز بیشترین شخصیت تغیر کرده بود ، بلیز در اینده همراه سیلور ضد ابلیس میجنگیدن تا اینده را نجات دهند .

مثل اینکه بلیز احساس عدم ارتیاح را میکند وقتی سیلور دور ورش نباشه ، در نهایت بازی وقتی سیلور تلاش میکنه ابلیس را با دو زمرد کیاس در خودش زندانی کنه و موفق نمیشه بلیز زمردها رو از او میگیره و روح ابلیس را در خود گروگان میکنه ، سیلور سعی میکنه جلوش رو بگیره و میگه که هیچ وقت نمیزاره همچین اتفاقی با دوستش بیفتد اما بلیز جواب میده ( تو هنوز خیلی ساده هستی ولی .... من همیشه این رو از شخصیتت دوست داشتم ) 


بعد اروم به اسمان میرود در حالی که سیلور تنها دستش را به سوی او بلند میکند . در اخر بازی زمان به عقب بر میگردد یعنی بلیز جان خودش را فدا نمیکنه و سیلور و بلیز هیچ وقت هم دیگر رو نمیبینند .

سونیک راش ادونچر :

_سونیک و تیلز بخاطر حدوث طوفانی عجیب به بعد دیگری فرستاد میشن که ان دنیای بلیز بود.

در این بازی بلیز برای نجات دنیاش میجنگید و سعی به برگرداندن عصای سلطنتی نگین دار ارث خانواده اش و مسیطر بر روی فعالیت های زمین شناسی جهانشان از چنگ دزدان دریای بود به خصوص کابتن ویسکر Captain Whisker که دشمن اصلی در بازی بود .

عصای سلطنتی نگین دار 

در طی داستان بلیز با سونیک ، تیلز و مارینا ملاقات میکنه و با هم زمردهای سول را جمع میکنند و دزدان دریای را شکشت میدن ، اما عصا دوباره دزدیده میشه این دفعه به دست اگمن نگا و دکتر اگمن ، سونیک و بلیز دوباره با استفاده از زمردها ( سونیک با زمردهای کیاس و بلیز با زمردهای سول ) و به سوپر سونیک و بارنینگ بلیز تبدیل میشن .

با هم دشمن را شکشت میدن و اگمن را به دنیای اصلیش بر میگردانن بلیز دوباره با سونیک خداحافظی میکنه و دست به دست هم دیگه میدن ، بلیز به سونیک میگه که دوباره او را خواهد دید .


سونیک و شوالیه سیاه :در سونیک و شوالیه سیاه بلیز دور سیر پرسیوال /بپیرسیفال را بازی میکرد ، که یکی از سه شوالیه از میز گرد هست .

پرسیوال در ابتدا داستان با سونیک میجنگد اما بعد از اینکه سونیک او را از مرگ نجات میده دوباره به فکر میفته که ایا سونیک واقعا دشمن است یا نه ( چون در ان زمان دشمن بعد از شکشت کشته میشد )

 پرسیوال یکی از شمشیر های مقدس را دارد که به کمک انا در جزء دوم داستان به سونیک کمک میکند تا به اکس کلیبر تبدیل بشه .

سونیک کالرز :

_در سونیک کالر نسخه نینتندو DS بلیز مثل یک شخصیت فرعی ظاهر میشه که سونیک و تیلز با او ملاقات میکنن .

بعد از دیدار اول دوباره ظاهر میشه ایندفعه همراه سیلور که باز با سونیک و تیلز حرف میزنن .

سونیک جنریشنز :

بلیز در جشن تولد سونیک همراه بقیه

- در این بازی بلیز یکی از حاضران جشن تولد سونیک بود که بعد از خراب شدن جشن به دست هیولای زمان خوار تبدیل به یک مجسمه میشه .

بلیز به دست سونیک ازاد میشه ، در نهایت بازی هم به هر دو سونیک امل میده تا جلوی اگمن بجنگند .

بعد از برگشت زمان به طبیعتش بلیز دیده میشه که همراه سیلور حرف میزنه و در اخر همراه همه به کلاسیک سونیک خداحافظی میکنن .

 بازی های دیگر :

بلیز در بازی های دیگر سونیک هم حضور داشت اما به عنوان یک شخصیت فرعی که میشه باهاش بازی کرد ، مثلا تو بازی سونیک رایدرز زیرو گرافتی بلیز در داستان نقشی نداشت و فقط یک شخصیت قابل بازی بود همین طور سونیک فری رایدرز .

در سری بازی های سونیک و ماریو در المپیک نیز حضور دارد ، در بازی سونیک و راز حلقه ، سونیک ریورز 2،  و بازی های دیگر هم حضور دارد .

بازی های که بلیز در انها حضور دارد :


مهارات و قدرات :

pyrokinesis قدرت اصلی بلیز هست که با اون به دنیا امده و میتواند روی اتش با تمام بدنش کنترل کند .

مثل کرات اتشین سوپر فرم اتشین کنترل اتش از دور و کلی مهارات دیگر ، بلیز در اول با سختی در کنترل اتش رو برو میشد اما بعدا تونست با حتی با اتش بازی کنه .

مهارت دیگر بلیز سرعتش هست میتونه به سرعت زیادی بدود اما نه به سرعت سونیک یا شدو . بلیز حرکات بهلوانی زیادی دارد و هوش بالای ، بیشتر حرکات بلیز شبیهه به رقص بالی میمونن .

یک جنگجوی حرفه ای که حرکات دقیق و ازار دهنده ای دارد بیشتر با پاهایش ضربه میزند یا با کرات اتیشین  ، بلیز قوی ترین شخصیت دختر سری سونیک هست .

تحولات :


Burning Blazeبلیز با 7 زمرد سول میتونه به Burning Blaze تبدیل بشه ،  بلیز اولین شخصیت دختر هست که سوپر فرم داره .
بلیز در این تحول تمام قدراتش چند برابر میشن و قدرت پرواز را میگیرد . سرعت فوق العاده  ، کرات اتشین مضاعف مثل میتوانه کرات اتشین کوچک سریع پست سر هم بندازه یا یک توپ اتشین بسیار بزرگ جمع کنه و به دشمن بزنه .
بلیز نیز میتونه سرعت خودش رو بالا بکشه و به دنیای های دیگه و زمان های دیگر سفر کنه .

نقطه ضعف :

نقطه ضعف بلیز ارتفاعات هست ، بلیز از ارتفاعات میترسه ولی هیچ وقت ترسشو نشون نمیده .

این موضوع حتی تو کمیک ها دید شده ، ضعف دوم بلیز هم میتونه صفات بد شخصیتش باشه مثلا خیلی صداق هست و شاید بقیه رو با حرفهاش اذیت کنه همون طور که تو سونیک راش ادونچر دیده شد .

بلیز بیشتر اشخاص غریب رو مثل تهدید میبینه مثلا غبل از اشنای با سونیک او رو یک خطر میدید .

شخصیت :بلیز دختر باکلاس در حرکاتش است یعنی دختر رسمی است بخاطر پرنسش بودنش و تمام چیزهای حرکاتی و عادتهای  که به او در قصر یاد دادن . همیشه مستقیم و صاف می ایسته  در حرف زدنش بسیار مواظب و ارومه حتی حرکات جنگیش شبیه رقص باله میمونن و بلیز دوست نداره به او لقبی بدهند . بلیز تقالید رسمی داره و یکی از صفاتش خجاتیش هست بلیز همیشه احساساتشو مخفی نگه میداره . بلیز همیشه منتظم و ساکته بخاطر همین گربه ای اجتماعی نیست و به مجتمع زیاد وارد نیست پرنسس بودنش کمکش کرد تا با مشکلی پیش نیاد اما وقتی به دنیای سونیک سفر کرد با مشکلات زیادی در حرف و اتصالش با مردم رو برو شد . بلیز قبل از اینکه با سونیک و دوستانش اشنا نشده بود معنی ای درباره دوستی نمیدونست .

 اما در حالات عصبانی شدن بلیز میتونه خیلی وحشی بشه و قرارات اشتباهی بگیره بعضی وقتها خیلی متوتر میشه و شاید لوس بازی کنه او حتی در اول قدرت اتیش را یک لعنت دید چون دیگران با او اذیت میشدن و بخاطر همین بلیز تنها میموند . بلیز در کل نمیتونه تک و تنها کار را درست و جوری که میخاد انجام بده بخاطر مشکلش در اتصال به مردم و ابراز احساساتش در این مشکل سیلور خیلی کمکش میکنه سیلور مثل یک برادر برای بلیزه . بلیز شجاع و فداکاره بیشترین کسییه که از خود برای دیگران گذشت با اینکه مردم عالمش خیلی بهش کمک نکردن ! بلیز قوی ترین دختر سری های سونیکه  و از بدی هاش اینه که زود بر دیگران حکم میکنه و کمک دیگرا را به او قبول نمیکنه نقطه ظعفش ارتفاعات هست و هر ادم غریبی که میبینه رو مثل یک تهدید حساب میکنه . بلیز از : خصوصیه و تنها بودن خوشش میاد از اعتماد به نفس ( که بیش از حد داره ) و انجام کارها تنها خوشش میاد ، وجود دوستان ، نگه داری از زمردهای سول در امان را دوست داره اما از : ارتفاعات ، اگمن نگا ، اگمن ، مارین ( قبلا ) ، هر کس که دنیای او را تهدید میکنه ،  و کمک مردم به او را دوست نداره .


اصل مبدا :


اختلافات زیادی درباره اصل بلیز وجود داره مثلا دربازی سونیک راش و سونیک راش ادونچر شاهزاده از دنیای دیگر و محافظ زمردهای سول بود .

اما در بازی سونیک 2006 همراه سیلور در اینده در برابر حیولای وحشت ناک ابلیس میجنگیدا ، و در اخر بازی جان خود را فدا میکند .

بعضی ها اعتقاواعتقاد دارن که وقتی سونیک و الیز زمان را به عقب بر گشتاندن مرگ بلیز و دیدارش با سیلور مهو شد .

در بازی سونیک نسلها / جنریشنز تو پروفایل بلیز به عنوان پرنسس ذکر شد پس همون بلیز از دو بازی سونیک راش و راش ادونچر هست ، اما بعد از ازادی بلیز میگه که فکر نکردم دوباره تو این شهر قرار بگیرم ، شهر اینده که نابود شده بود و در سونیک 2006 دیده شد .

پس بلیز سونیک راش و سونیک 2006 یکی هست .


علاقات :


دوستان :

_سونیک خارپشت ( دوست نزدیک و رفیق در معرکه )

_کریم خرگوش ( بهترین دوست )

_ مارین راکون ( دوست نزدیک )

_سیلور خارپشت ( دوست صمیمی مثل برادر )

_ایمی رز ( دوست نزدیک )

_مایلز تیلز پراون

_ناکلز اکیدنا 

_ گاردون ( نگهبان بلیز )

رقیبا :

_سونیک ( قبلا )

_پرنسس دیزی ( در المپیک سونیک و ماریو )

دشمنان :

_اگمن نگا ( دشمن اصلی )

_ابلیس ( در سونیک 2006 )

_دکتر اگمن 

_کاپتن ویسکر 
http://matengasb.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:00 بعد از ظهر

Regards, I appreciate it.
click here cialis daily uk no prescription cialis cheap cialis pills price each buying cialis in colombia cialis kaufen prices on cialis 10 mg cialis 05 click here take cialis comprar cialis 10 espa241a cialis generika in deutschland kaufen
http://zootapal.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 02:20 قبل از ظهر

You said it adequately.!
cialis coupons printable 5 mg cialis coupon printable tadalafil generic cialis rezeptfrei sterreich viagra vs cialis vs levitra cialis 5 mg buy online prescriptions cialis only now cialis 20 mg look here cialis order on line cialis 05
cialisvie.com
سه شنبه 21 خرداد 1398 07:22 قبل از ظهر

Many thanks, Valuable stuff.
cialis 100 mg 30 tablet click now buy cialis brand cialis generico viagra cialis levitra buy cialis sample pack cialis 5mg billiger we recommend cialis best buy achat cialis en itali cialis uk next day free cialis
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 02:16 قبل از ظهر

You expressed that effectively!
we like it cialis soft gel are there generic cialis wow look it cialis mexico cialis 20 mg cialis 20 mg cut in half buying cialis overnight tarif cialis france acquistare cialis internet how much does a cialis cost can i take cialis and ecstasy
how to make natural viagra using only 2 ingredients
یکشنبه 19 خرداد 1398 06:25 قبل از ظهر

Fabulous, what a weblog it is! This website provides valuable data to us, keep it up.
http://cialisvie.com/
شنبه 18 خرداد 1398 08:16 بعد از ظهر

Thanks a lot! Lots of tips!

cilas acheter cialis kamagra generic cialis cialis online buy cialis acheter cialis kamagra recommended site cialis kanada generic cialis comprar cialis 10 espa241a trusted tabled cialis softabs
cost of viagra 100mg tablet
شنبه 18 خرداد 1398 01:14 بعد از ظهر

If you are going for finest contents like myself, just go to see this web page everyday for the reason that it provides feature contents, thanks
Cialis 20 mg
پنجشنبه 15 آذر 1397 09:44 بعد از ظهر

Great material. Cheers.
what is cialis we like it safe cheap cialis cialis generique cialis super acti trusted tabled cialis softabs generic cialis review uk legalidad de comprar cialis buy online cialis 5mg purchasing cialis on the internet cialis official site
buy cialis medication
پنجشنبه 15 آذر 1397 02:13 قبل از ظهر

Wonderful data. Thanks a lot!
cialis great britain buy cialis cheap 10 mg prescription doctor cialis canada discount drugs cialis cialis 5 mg effetti collateral buy cialis cialis tablets australia 5 mg cialis pharmacie en ligne venta de cialis canada canada discount drugs cialis
Cialis pills
چهارشنبه 14 آذر 1397 09:31 قبل از ظهر

Terrific data, Thank you!
venta de cialis canada cialis 5 mg scheda tecnica generic cialis at the pharmacy purchasing cialis on the internet cialis price in bangalore look here cialis cheap canada canada discount drugs cialis cialis coupon viagra vs cialis vs levitra venta de cialis canada
buy cialis online no prescription
سه شنبه 13 آذر 1397 09:59 بعد از ظهر

Incredible tons of superb material.
buy cialis online cialis coupons printable prezzo di cialis in bulgaria precios cialis peru cialis generika price cialis wal mart pharmacy cialis online napol trusted tabled cialis softabs we use it 50 mg cialis dose cost of cialis cvs
Cialis generic
سه شنبه 13 آذر 1397 11:07 قبل از ظهر

You mentioned that perfectly!
where cheapest cialis cialis generic tadalafil buy cialis generico postepay cialis online acquisto online cialis cialis professional from usa enter site natural cialis cialis pills acquisto online cialis prezzo di cialis in bulgaria
where to buy cialis online
دوشنبه 12 آذر 1397 11:26 بعد از ظهر

Point effectively applied..
buy online cialis 5mg american pharmacy cialis generic cialis 20mg uk cialis for daily use price cialis wal mart pharmacy canadian discount cialis cialis lilly tadalafi cialis farmacias guadalajara comprar cialis navarr discount cialis
Cialis generic
دوشنبه 12 آذر 1397 10:34 قبل از ظهر

Regards! A good amount of knowledge.

cialis purchasing cialis farmacias guadalajara usa cialis online cialis 20 mg cost tarif cialis france generic cialis 20mg uk purchasing cialis on the internet cialis tadalafil online low dose cialis blood pressure where cheapest cialis
Cialis prices
یکشنبه 11 آذر 1397 10:55 بعد از ظهر

Seriously many of beneficial tips.
we choice cialis pfizer india viagra vs cialis vs levitra cialis para que sirve cialis daily order cialis from india bulk cialis cost of cialis per pill buying cialis in colombia acheter cialis meilleur pri cialis efficacit
buy cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 09:54 قبل از ظهر

You actually revealed that superbly.
cialis pills price each cialis pills price each click now cialis from canada only here cialis pills cialis herbs discount cialis warnings for cialis generic cialis with dapoxetine buy generic cialis weblink price cialis
buy cialis without a doctor's prescription
شنبه 10 آذر 1397 11:07 بعد از ظهر

Regards. Ample tips.

india cialis 100mg cost female cialis no prescription cialis rezeptfrei cialis lilly tadalafi cialis generico we recommend cialis best buy cialis alternative cialis lilly tadalafi generic for cialis cialis 10mg prix pharmaci
Buy cialis
شنبه 10 آذر 1397 09:50 قبل از ظهر

Very good postings. Appreciate it.
cialis 20 mg cut in half cialis 20 mg effectiveness american pharmacy cialis cialis kaufen wo cialis from canada non 5 mg cialis generici we recommend cheapest cialis ou acheter du cialis pas cher cialis pills we like it cialis soft gel
Cialis pills
جمعه 9 آذر 1397 10:32 بعد از ظهر

You revealed this adequately.
comprar cialis 10 espa241a cialis super acti enter site 20 mg cialis cost cialis tadalafil cialis arginine interactio cialis tablets for sale buy cialis sample pack cialis 20mg preis cf low cost cialis 20mg cialis 5 mg effetti collateral
Generic cialis
جمعه 9 آذر 1397 10:36 قبل از ظهر

You said it nicely..
buy cialis online legal cialis australian price low cost cialis 20mg trusted tabled cialis softabs ou trouver cialis sur le net cialis pills in singapore only now cialis for sale in us buy cialis we like it safe cheap cialis cialis ahumada
buy cials online
پنجشنبه 8 آذر 1397 11:32 بعد از ظهر

Fantastic information. Appreciate it.
side effects of cialis cialis kamagra levitra sublingual cialis online cialis en mexico precio purchasing cialis on the internet cialis manufacturer coupon cialis daily reviews cialis baratos compran uk cialis 5 effetti collaterali online prescriptions cialis
buy cialis pills online
پنجشنبه 8 آذر 1397 12:12 بعد از ظهر

Cheers, I enjoy it.
cialis rezeptfrei generic cialis at walmart interactions for cialis we like it cialis price cipla cialis online viagra or cialis cialis side effects dangers cialis arginine interactio legalidad de comprar cialis cialis pills in singapore
Generic cialis
چهارشنبه 7 آذر 1397 11:37 بعد از ظهر

You have made your point.
what is cialis sialis when will generic cialis be available cialis price in bangalore click now buy cialis brand buy original cialis cialis free trial bulk cialis best generic drugs cialis cialis for sale south africa
Buy cialis online
چهارشنبه 7 آذر 1397 11:31 قبل از ظهر

Fantastic stuff. Cheers.
preis cialis 20mg schweiz cialis great britain cialis prezzo al pubblico cialis generico in farmacia cialis pas cher paris online prescriptions cialis 200 cialis coupon cialis without a doctor's prescription cialis 5 mg funziona cialis cipla best buy
cialis
دوشنبه 9 مهر 1397 07:22 بعد از ظهر

Really all kinds of terrific information!
cialis dosage recommendations generic cialis with dapoxetine generic cialis tadalafil can i take cialis and ecstasy prezzo di cialis in bulgaria cialis daily new zealand only best offers 100mg cialis warnings for cialis tadalafilo cialis y deporte
Can better posture make you taller?
شنبه 1 مهر 1396 01:50 بعد از ظهر
I was pretty pleased to uncover this web site. I wanted to thank you for your time just
for this wonderful read!! I definitely enjoyed every
bit of it and I have you bookmarked to see new information in your web site.
یکشنبه 22 مرداد 1396 03:44 بعد از ظهر
عالی بود کارت حرف نداشت تو کارات فوق‌ الاده‌است
هانیه
شنبه 22 خرداد 1395 09:20 بعد از ظهر
عالی بود!من به تازگی یک وبلاگ ستختم اگه میشه به منم سر بزنین
هانیه
جمعه 10 اردیبهشت 1395 08:49 بعد از ظهر
عالی بود!
شنبه 21 آذر 1394 10:47 قبل از ظهر
یک سوال دارم!:
چرا شما ها به امی میگید ایمی؟بالاخره کدومه من نفهمیدم!(فکر بد نکنید سونامی ای هستم)
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic