تبلیغات
gosonicgo - بیوگرافی سونیک خارپشت

gosonicgo

wellcom

 

بیوگرافی سونیک خارپشت

 

نوع مطلب :شخصیات سونیک تایید شده ،سگا و سونیک تیم ،

نوشته شده توسط:zs 469

بلخره بعد از این همه مدت اپ کردم ، ایندفعه میخام درباره سونیک بنویسم چون وقتی داشتم تو وب میگشتم متوجه شدم که بیوگرافی نگذاشتم ، پس تصمیم گرفتم بیوگرافی شخصیتهای سونیک ( بازی ، کمیک ، کارتون ) رو بزارم .

باید اول با سونیک شروع کرد چون قهرمان کل سری ( سونیک خارپشت ) هست حتی تمام بازی ها اسم اون رو دارن .

خوب برای مطالعه برید ادامه مطلب ^_^  برای این همه غیاب ام عذر میخام قرار این تابستون وب تغیرات زیادی در خود ببینه .  ؛ چیزی که میبینین همونیه که هست!فقط یه پسر که عاشق ماجراجوییه.من سونیک خارپشت هستم! ؛


 
 نام : سونیک خارپشت 
 اولین حضور : بازی سونیک خارپشت 1 ( 1991 )
 خالق در دنیای واقعی : یوجی ناکا ، ناوتو اوشیما ، هیروزاکو
 عمر : 15 
 محل تولد : جزیره کریسمس
 نوع : خارپشت 
 غدای مورد علاقه : هات داگ فلفلی

- سونیک خارپشت قهران اصلی بازی های معروف sonic the hedgehog هست و مشهور ترین شخصیت شرکت سگا ، وقتی شرکت سال 1990 دنبال قهرمان و علامتی برای شرکت میگشت که جای قهرمان قبلیش رو یعنی الکس کید رو بگیره شخصیتهای زیادی جلو امدند اما این خارپشت ابی رنگ انتخاب شد .

سونیک جوجه تیغی ای مهربان با سرعت ماورائ صوت دارد که همیشه به دنبال ماجرا و ازادی میگرده سونیک در طی بازی ها حتی به فضا ، بعدهای دیگر نیز در زمان سفر کرد ، دوستان و در عین وقت دشمنان زیادی گیر اورد .


خالق : در سال 1990 سگا دنبال شخصیت بازی بود که بتواند بیشتر از 1000000 نسخه فروش داشته باشد ، رقیت شرکت نینتنیدو و شخصیتش ماریو باشد و جای قهرمان قبلی الیکس کید رو بگیرد .

شخصیتهای زیادی جلو امدند اما به قدر کافی عالی نبودند تا بتونن شدشرکت را به اهدافش برساند ، تا وقتی که ناوتو اوشیما با شخصیت خارپشت سریع ابی جلو امد ، که سگا را راضی کرد و توانست در اولین بازی غوغا به راه بندازد و سه هدف سگا را براورده کند .

شخصیت سونیک از میکی ماوس و شخصیت کارتون قدیمی  فلیکس گربه گرفته شد و در نتیجه سونیک خلق شد ، کفش سونیک گرفته شده از یکی از کفشهای مایکل جکسون و رنگش نسبت که رنگ کفش سانت کلوز .

در سال 1998 سونیک دوباره طراحی شد به طوری که قد بلند تر لاغر طر و همراه تیغ های بلند باشد ، رنگ چشم از مشکی به سبز تبدیل شد و  پاهای بلند تری گرفت که الان سونیک مدرن نام دارد .


ظاهر :سونیک مجسم خارپشت جوان 15 ساله با پوست ابی رنگ از سر تا بدنش بجز دو دستش و دهانش همراه کفش قرمز که روبان سفید و مربع طلایی دارد با دوتا دست کش سفید ، سونیک 6 تیغ در سرش دارد و دو تا تیغ تو کمرش .

در عکس بالا سونیک مدرن و کلاسیک مشاهده میشه که هر دو فرق های با هم دارن ، سونیک کلاسیک قد کوتاه تر تپل تر همرا دست و پا کوتاه تر و تیغ های جمع تر  از سونیک مردن دارد چشمانش مشکی و کف کفشش قرمز است .

اما سونیک مدرن ارتقا داده شد تا قد بلند ترو لاغر  باشد همرا چشمان سبز رنگ پاهای بلند تر تیغ های بلند تر و کف کفشش رنگ خاکستری دارد .

زندگی نامه :


خیلی درباره زندگی سونیک اطلاع داده نشده مثلا اسم پدر و مادرش معلوم نیست اما میدونیم که در جزیره کریسمس به دنیا امده .

نمی دونیم که چرا سرعت بالای داره  که چاید همراهش به دنیا اومده و شاید گیرش اورده باشد.

بازی ها :


در بیشتر بازی های سونیک . سونیک محور اساسی بازی و قهرمانش است .که همیشه به دنبال ماجراجوی و کمک به دیگران است.
قصه در بیشتر بازی ها ساده است دشمن اصلی سونیک د_اگمن هدف دارد که دنیا را نابود کند و حیوانات و گیاهان را تبدیل کند به روبوت ( اگمن لند ) ارزوی دکتر اوه روباتنک یا همون اگمن است .
اما سونیک جلوی او را میگیرد و اگمن سعی دار با استفاده از زمرد های کیاس سونیک را نابود کند و به اهدافش برسد .
البته هیچ وقت موفق نشد .

دایداستان در بازی سونیک خارپشت 1 شروع میشه قصه بالا رو داره تو این بازی سونیک از اول با مهم ترین دشمنانش یعنی اگمن حضور داشت .

یک سال بعد بازی سونیک خارپشت 2 نشر شوشد که در ان سونبسونیک برای اولین بار با بهترین دوستش تیلز اشنا میشه و همراه هم دنبال نجات دنیا از شر دکتر اگمن هستن ، تیلز یک میکانیکی هست و دو دمش قدرت پرواز کردن رو دارد  ، سازنده هواپیمان تورنیدو هم هست .

در سال 1993 بازی سونیک سی دی  سونیک با خارپشت دیگره اشنا میشه به نام ایمی رز که به دست مهم ترین روبات های ساخته شده اگمن یعنی متال سونیک گروگان گرفته میشه ، و وظیفه سونیک نجات ایمی که اون وقت بدون چکش و کامل بی دفاع بود .در بازی بعدی سونیک و ناکلز،  تیلز و سونیک به سوی جزیره انجل میرفتن که سونیک با ملاقات ناگهانه ناکلز زمردهای خودش را از دست میدهد ، این اولین ظهور ناکی در سری بازی ها بود که خیلی شخصیت پر طرفداری شد ، در این بازی اگمن ناکلز را گول زده بود تا با سونیک و تیلز درگیر بشه ، و تنها خودش ( اگمن ) بتوانه به اهدافش برسد .
در نهایت ناکلز متوجه میشه و به سونیک و تیلز کمک میکنه .


این چهار بازی سونیک مهم ترین بازی های کلاسیک به شمار میان چون سونیک مهم ترین دوستان دشمنان و ماجرا های خودش را بسر میگذره .

در سال 1998 بازی سونیک ادونچر نشر میشه که در اون سونیک کلاسیک به مدرن ارتقا میشه همراه تمام شخصیت های دیگه مثل تیلز ، ناکلز ، ایمی و رباتنک( اگمن ) همراه ظهور شخصیتهای دیگه مثل بیگ ، تیکال ، کیاس ، و ای 102 در ضمن سونیک شکل سه بعدی به خود میگیره .

ماجراهای جذابی که در بازی با هر شخصیت دنبال میکنید .


در بازی سونیک ادونچر 2 سونیک در برابر ارتش GUN که او را با شخصیت شدو خارپشت ( جذاب تری و تقریبا محبوب ترین شخصیت سونیک )

سونیک با مهم ترین رقیب خودش رو ( شدو ) اشنا میشه که زندگی نامه بسیار جذابی داره و قدرت سوپر شدن .
سونیک هیروز یکی از مهم ترین بازی های سونیک بود ، سونیک همراه تیلز و ناکلز گروه تشکیل میده و در سه روز همراه گروه های دیگر که هر کدام داستان مختلفی داشت ( گروه دارک ، رز ، کیاتکس/اشوبگران ) سعی به جلو گیری تقدم ارتش اگمن بودن .


سونیک 2006 : اگمن  در جشن های شهر اب سولیانا باعث توقف شادی میشه و سعی به گرفتن پرنسس الیز که سر شعله های ابلیس را در خود داشت میکنه ، اما با حضور سونیک اگمن دوباره برشکشته میشه ، در طول بازی خارپشت دیگری ظهور میکنه به نام سیلور خارپشت که 300 سال بعد از سونیک به دنیا میاد سیلور سعی به درست کردن اینواینده هست و فکر میکنه که با نابودی سونیک اینده اصلاح میشه .سونیک انلشید تنها یک شخصیت قابل بازی داشت و او سونیک بود و یک شکل جدید را نا ارادی گیر میاره سونیک هیولا نام دارد ( سونیک ذا ویریهوغ ) و با دوست جدیدی به نام چیپ اشنا شد 
سونیک کالرز یکی از مهم ترین بازی های سونیکه چرا بازی بزرگ نباشه ؟
خوب باید بگم بازی های بزرگ سونیک بازی های هستند که صد در صد تایید شدند و در سونیک جنریش بصورت مرحله قرار داشتن سونیک نسلها هم یکی از بازی های بزرگه .

بازی های دیگر : 

با اینکه سونیک مدرن شد ولی بازی های دو بعدی برای مدتی موندن مثل سونیک کایو 1993 سونیک تریبل ترابل 1994سونیک بلاست 1996 سونیک خارپشت جیب ماجراجوی 1999سونیک ادوانس 2001 سونیک ادوانس 2 2002 سونیک ادوانس 3 2004 سونیک راش 2005 و سونیک راش ادونچر 2007 همچنین سونیک کالرز ( دی اس )2010


غیر از بازی های دو بعدی و سه بعدی بازی های دیگری نشر شدن مثل سونیک سبین بول که در ان روش مختلف و عجیبی را به بازی کن میداد .
و سونیک ریورز 2006 سونیک ریورز 2 2007 سونیک رایدرز 2006 سونیک رایدرز زیرو گرافتی 2008 
سونیک ر و سونیک ذا فیگرذر.
سونیک رالف و سونیک درایف سونیک کرونیلز ذا دارک بروزر سونیک 4 که در ان سونیک و سوپر سونیک تنها شخصیت قادر به بازی بودن .
و سونیک شماش بروزر مهارات و قدرات :
مهم ترین قدرت سونیک سرعتشه که از سرعت انتقار نور هم سریع تره !  سونیک واقعا مستحق القابی مثل ( سریع تری خارپشت جهان ، سریع ترین موجود زنده ، پسر سریع ، افسانه ابی سریع ، شوالیه باد ، شیطان سرعت )

سونیک با استفاده از سرعتش میتونه حرکات زیادی مثامثل اسبین بال ، اسبین اتک و حرکات دیگری را انجام بده ، سونیک حتی میتونه سرعت خودش را افزایش بده .

باضافه سرعتی که داره سونیک مهارات بهلوانی بالای دارد همچنین مهارات رزمی ، با اینکه هیچ تمرینی نگرفته ، و قدرت رد فعل سریع .

تحولات :
سوپر سونیک super sonic :

مشهور ترین فرم های سونیکه که با استفاده از هفت زمرد کیاس به این شکل در میاد .
سونیک خیلی سریع تر و قوی تر میشود و رنگ ابیش به طلایی تبدیل میشه ، مشهور ترین و پر استفاده ترین فرم هاست و در بیشتر بازی ها ظاهر شد .

هایپر سونیک Hyper sonic :


سونیک با استفاده از هفت زمرد سوپر و زمرد ماستر امرلد به این شکل تبدیل میشه ، این فرم سونیک قوی ترین فرم هست حتی از سوپر سونیک هم پر قدرت تر .

رنگ خاصی نداره و تنها در بازی سونیک و ناکلز ظاهر شده .

دارک اسپین سونیک Darkspin sonic :

اولین و اخرین بار در بازی سونیک و راز حلقه ظاهر شد ، سونیک با استفاده از هفت حلقه جهانی به این فرم در میاد.

البته تو بازی فقط دو تا استفاده کرد که  انها حلقه نفرت و اندوه اند ، سونیک در این فرم خیلی خشن تر و شیطانی تر بنظر میاد .

Excalibur sonic ایکس کلیبر سونیک :

در بازی سونیک و شوالیه سیاه ظاهر شد ، سونیک همرا تمام شمشیر های مقدس به این فرم در میاد .

سونیک قدر فوق العاده ای به دست میاره و توانی پراوز داره همراه با استفاده کردن از شمشیر اسطوری اکس کلیبر .

سونیک ذا ویرهوگ sonic the werehog :

فرم یک خارپشت گرگ ماندد پشمالو ، در بازی سونیک انلشید دیده شد ، سونیک در اثر جذب کردن انرژی دارک گایا شب وقتی افتاب غروب میکنه به این شکل تبدیل میشه .

و با شروق افتاب و اولین اشعه نور دوباره به سونیک عادی برمیگرده .

 Dark sonic دارک سونیک :

دارک سونیک یک شکل تاریک و عصبانی از سونیک میباشد تنها حضورش در سونیک ایکس فصل سوم قسمت 67 .

خشم شدید سونیک با انرژی زمردهای کیاس تقلبی او را به این فرم تبدیل کردند ، 


نقطه ضعف : 


نقط ضعف مشهور سونیک اب هست یعنی بلد نیست شنا کنه که در خیلی جاها براش مشکل ساخته .

دلیل اصلی هم این بود که گروه طراحی و یوجی ناکا فکر میکردن خارپشت بلد نیست شنا کنه ! و این اشتباهه .

میشه گفت نقط ضعف بعدیشم عجله کردنش و هات داگ فلفلی •_•.


شخصیت :مشتاق به ماجراجوی با عشق ازادی ، قلب خوش و مهربانی داره و همیشه اماده کمک به کسانیه که نیاز به کمکش دارن ، سونیک اصلا تنبل نیست و از باقی موند در یک جا به مدت طولانی بدش میاد .

همیشه در حاله سفره پس هیچ وقت ماجراجویی هاش متوقف نمیشن ، البته میتونه مستعجل باشه که گاهی اوقات اون رو تو مشکل میندازه .

اعتماد به نفس بالای داره و یکم حس غرور که از صفات بد شخصیتشن ، سونیک از طبیعت و منظر خلاب لذت میبره و جاهای که پر از گل و گیاه اند رو دوست داره .

سونیک خیلی از ظلم و دروغ بدش میاد و همیشه ازادی رو سپرت میکنه  ، سونیک دوست خوبیه و اماده نصیحت کردن و کمک کردن به دوستانشه ، همیشه خوش قوله و به حرفهای خودش عمل میکنه .

سونیک از اهنگ و موسیقی لذت میبره و نوع مورد علاقه اش روک اند روله البته دی جی هم بعد از روک .


علاقات :درطی ماجرا ها سونیک دوستان زیادی کسب کرد و دشمنان زیادی ظاهر شدن و از این علاقات مهم ترین ها رو میگیم : 

 
اگمن دشمن خونی سونیک هست ، این دوتا از اول با هم دشمن بود و صدها معرکه با هم داشتن .

اگمن درست عکس سونیک رفتار میکنه ، همیشه دنبال قدرت میگرده و ارزو تسلط بر عالم رو داره ، اما سونیک جلوش میسته .

در اغلب سونیک همیشه میبره ولی اگمن همیشه با نقشه ای جدید برای از بین بردن سونیک و تسلط بر عالم ظاهر میشه .

 
تیلز بهترین ، صمیمی ترین و نزدیک ترین دوست سونیکه ، و برای سونیک مثل برادر کوچکترشه ، بیشتر ماجراهای خودش را با تیلز گذروند .

تیلز مثل دست راست سونیکه و همیشه به سونیک کمک کرده مثلا با دو تا دمش پروازش بده و ساخت هواپیمان ترنادو .

سونیک برای اولین بار تیلز رو در جزیره جنوبی میبینه دنبال میکنه اما سونیک اهمیتی نمیده و سعی میکنه ازش فرار کنه ، ولی بعد وقتی مبینه که تیلز با دوتا دمش میتونه سریع پرواز کنه و دنبالش بره ، سونیک تیلز رو همراهش قبول میکنه و در نهایت بازی دو دوست نزدیک میشن که بعدها تبدیل به دو برادر میشه .
 
سونیک ایمی را برای اولین بار در سیاره گیاه میبینه ، اونجا بود که متال سونیک ایمی رو گروگان میگیره بعد از اینکه سونیک ایمی رو نجات میده ایمی عاشقش میشه و اون رو به عنوان قهرمان و عشق زندگیش میبینه .

ایمی همیشه دنبال به دست اوردن قلب سونیکه و حتی دنبال ازدواج کردن با سونیکه ، سونیک و ایمی دو دوست نزدیک و صمیمی هستن ایمی عاشق سونیکه اما درست معلوم نیست که سونیک دوستش داره یا نه .

سگا علافعلاقه این دوتا رو جوری نشون داد که طرفداران اعتقاد دارن این دو روزی عاشق میشن و بلخره سونیک و ایمی ازدواج میکنن . 
علاقه سونیک و ناکلز جوری رقابت بین دوتاشون داره اما رقابت دوستانه ، ناکلز یکی از دوستان صمیمی سونیک هست .

برای اولین بار سونیک ناکلز رو در جزیره فرشته انجل ایلند ملاقات کرد ، شاید بعضی وقت ها ناکلز از ازادی سونیک حسودی کنه بخاطر اینکه اون نگهبان مستر امرلد هست و نمیتونه به اندازه سونیک ازاد باشه .

این دوتا بیشتر اوقات در حال دعوا هستن بعضی وقت ها دوستانه اما بعضی وقتها دشمنانه مثل وقتهای که اگمن ناکلز را گول میزنه ، در کل مثل نفط و اب سونیک همیشه ریلکس و اروم مثل باد هست در حالی که ناکلز عصبانی و مثل یک کوه قوی .

سونیک و ناکلز دو رقیب جدی و دو دوست عالی هستن . 
شدو و سونیک دو دشمن / رقیب هستن ، شدو شباهت زیادی به سدسونیک داره از نظر سرعت حرکت و استفاده از کیاس کنترل .

در اولین دیدارشون دو دشمن بودن ، علاقه این دوتا مثل سفید و مشکی هستن ، سونیک ریلکس با حس ازادی و شخصیت شوخی داره در حالی که شدو جدی ، خشن ، دنبال به دست اوردن خاسته هاش به هر روش ممکن . 

سونیک و شدو با هم نمیسازن اما در مواقع جدی به خوبی همکاری میکنن مثلا در نهایت سونیک ادونچر 2 .
بلیز و سونیک دو دوست خوب و صمیمی و رفیق در معرکه ، بلیز اولین بار سونیک را به عنوان دشمن شناخت اما بعد درک کرد که سونیک دنبال نجات دنیاس و نه عکس . 

سونیک حتی به بلیز کمک کرد تا بیشتر به خودش و دیگران اعتماد کند و کمک کردن دوستانه هیچ ضرری نداره .

سونیک حتی به بلیز کمک کرد تا معنی واقعی دوستان را بفهمد ، و الان دو دوست نزدیک هستن .

 

 
سیلور یکی دیگه از رقبای سونیک هست که اولین بار قصد کشتن سونیک رو داشت اما بعدن اشتباه خودش رو درک کرد .

با اینکه سیلور قصد کشتن سونیوسونیک رو کرد اما سونیک به راحتی بخشید واصلا لج نکرد ، سونیک به کمک سیلور تونست پرنسس الیز رو نجات بده .

در بازی های بعدی سونیک و سیلور دو دوست خوب هست ، سیلور تنها رقیب سونیک هست که واقعا دوستانه با سونیک رقابت میکنه نه برای ثابت کردن بهتر بودن یا حسد .
جت یک رقیب دیگه سونیک هست ، از اولین بار که این دوتا روبرو شدن رقیب بودن و همیشه با هم مسابقه میدادن برای ثابت کردن .

 در بیشتر اوقات جت به سونیک اهانت یا مسخره اش میکنه درحالی که  سونیک با دیدن جت عصبانی میشه ، شاید بنظر بیاد که اصلا بین ای دوتا دوستی ای نیست ، خوب بله دوتا دوست که نه اما همون طور که جت به سونیک رو به عنوان رقیب احترام میزاره و در حال بردن سونیک عصبانی ولی بردش رو عادل میبینه و قبول میکنه ، سونیک هم مثل جت انجام میده .

ولی همیشه اماده مسابقه هستن و پیدا کردن بهترین تخته سوار سونیک یا جت . 


دوستان :

- مایلز تیلز براون ( بهترین دوست عزیز مثل برادر کوچک )
-ناکلز ایکدنا ( بهترین دوست و رقیب ) 
-ایمی رز ( بهترین دوست و دوست دختر که خودش ، خودش را منصوب کرد )
-بلیز گربه ( دوست نزدیک و شریک در معرکه )
-سیلور خارپشت ( دوست و رقیب )
-چیب ( دوست خوب )
-شدو خارپشت ( دوست / رقیب / دشمن )
-کریم و چیز .
-بیگ گربه
-گروه کیاتکس / اشوبگران ( ویکتور ، اسپیو ، چارمی )
-روژ خفاش
-اومیگا
-پرنسس الیس( در سونیک 2006 )
- شاهرا
-مارلینا
-کالیبورن

رقیب ها :

- شدو خارپشت ( مهم ترین رقیب )
-ناکلز ایکیدنا ( رقیب قدیما )
-سیلور خارپشت ( رقابت دوستانه )
-جت شاهین ( رقیب در سرعت )
-متال سونیک ( اولین رقیب )
-جونی ( در سونیک راش ادونچر )

دشمنان :

-اگمن رباتنک ( دشمن اصلی ) 
- کیاس ( قبلا )
-متال سونیک
-فانگ 
-اگمن نگا
-مفلیس و ابلیس
-سولاریس
-شاه ارثر
-میکا سونیک
-ایفریت
-دارک گایا
-زمان خور
-شش مرگبار
- جن Erazor


خوب اینم از بیوگرافی سونیک باز اگه سوالی داشتید تو قسم نظرات بپرسید 


http://viabiovit.com/kopen-sildenafil-citrate-online.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 04:05 قبل از ظهر

You've made your point quite nicely.!
viagra cheap price buy viagra next day delivery uk how can you buy viagra online order viagra online without a prescription viagra online buy viagra online cheap uk buy viagra online next day delivery uk how old to buy viagra viagra online rx viagra uk buy online
http://cialissv.com/
دوشنبه 22 مرداد 1397 03:44 بعد از ظهر

You made the point!
cialis authentique suisse cialis per paypa cialis free trial india cialis 100mg cost cialis vs viagra cialis generico online cialis 10 doctissimo cialis coupon how does cialis work warnings for cialis
SHADOW
جمعه 29 تیر 1397 06:58 قبل از ظهر
عزیزم عالی و کامل بود
فکنم کامل ترین بیوگرافی ماله خودته
سیلور
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 10:14 بعد از ظهر
سلام من ستاره هستم.
واقعا بی نظیر بود من که خیلی لذت بردم
ببخشید دوست عزیز اگر زحمتی نیست می شود سریال های سونیک رو معرفی کنید و همچنین انیمیشن ها و کارتون های سینمایی سونیک رو معرفی کنید .
خیلی از زحمت های شما ممنونم بهترین مطالب رو داشت من که بسیار لذت بردم .
Buy cialis
جمعه 7 اردیبهشت 1397 08:33 بعد از ظهر

You made the point.
cialis australia org we like it cialis price generic cialis with dapoxetine click here to buy cialis how does cialis work only best offers 100mg cialis compare prices cialis uk order generic cialis online warnings for cialis only now cialis for sale in us
Viagra 5mg prix
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 08:14 قبل از ظهر

Thank you, I enjoy it.
buy viagra no prescription buy brand viagra online best place to buy viagra how to get viagra online pharmacy generic viagra sildenafil prices uk buy viagra online no prescription buy viagra pills viagra online doctor buy viagra brand
Online cialis
جمعه 17 فروردین 1397 11:54 بعد از ظهر

Good forum posts. With thanks.
does cialis cause gout tadalafil generic bulk cialis how to buy cialis online usa chinese cialis 50 mg cialis herbs cialis name brand cheap cialis 100 mg 30 tablet we like it cialis price cialis canada
Buy generic cialis
جمعه 3 فروردین 1397 09:56 بعد از ظهر

Superb data. Appreciate it!
cialis canada on line cialis prices in england generic cialis levitra we like it cialis price buy cialis sample pack does cialis cause gout how much does a cialis cost achat cialis en suisse female cialis no prescription click here take cialis
Buy cialis online
دوشنبه 28 اسفند 1396 03:34 قبل از ظهر

You have made your point.
prezzo di cialis in bulgaria click now cialis from canada overnight cialis tadalafil price cialis wal mart pharmacy miglior cialis generico link for you cialis price cialis online deutschland 200 cialis coupon cilas buy cheap cialis in uk
دوشنبه 27 شهریور 1396 10:05 بعد از ظهر
واقعا عالی بود.من از بچگی یکی از طرفداران واقعی سونیک هستم اما اطلاعاتی در موردش نمیدونستم.اینجا در موردش خوب توضیح داده بودین
How we can increase our height?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:20 قبل از ظهر
I know this if off topic but I'm looking into starting
my own weblog and was wondering what all is needed to get set up?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet savvy so I'm not 100% certain. Any recommendations or advice would
be greatly appreciated. Cheers
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:06 قبل از ظهر
It's remarkable designed for me to have a web site, which is valuable designed for my experience.
thanks admin
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:03 بعد از ظهر
We are a group of volunteers and opening a new scheme in our
community. Your website offered us with valuable info to work on. You've
done a formidable job and our whole community will be thankful to you.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 06:24 بعد از ظهر
I used to be suggested this web site by way of my cousin. I am not sure whether or not this
post is written by means of him as nobody else recognize such designated about my problem.
You're incredible! Thanks!
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 07:39 قبل از ظهر
I've been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like
yours. It's pretty worth enough for me. In my opinion, if
all website owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more
useful than ever before.
سه شنبه 28 دی 1395 08:31 بعد از ظهر
سلام دستت درد نکنه خیلی عالی بود داداش وای اسم نازو را یادت رفت بنویسی اونم دشمن سونیک یا سالی اونم دوستش بود یا اسم برادر و خواهرش یادت رفت داداش
just sonic
یکشنبه 1 فروردین 1395 01:54 قبل از ظهر
ببخشیدا ولی باید بگم که شدو با استفاده از کفش هاش میتونه مثل سونیک بدوه بدون اون ها شدو هم سرعتی نداره
Shadow power
جمعه 23 بهمن 1394 10:40 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
شدو به هیچ عنوان دنبال خواسته هایش نیست بلکه دنبال تاریخچه ی خود است
سلستیا گاردن
جمعه 13 آذر 1394 12:37 بعد از ظهر
وای چقدر بلند بود اینقدر خوندممممممم که سر گیجه گرفتم ولی ارزشش رو داشت
سینا سونیك
شنبه 20 تیر 1394 12:13 قبل از ظهر
آپم زود بدو بیا (الكی )
پاسخ zs 469 : اومدم
سینا سونیك
پنجشنبه 18 تیر 1394 11:58 بعد از ظهر
عالیه. حتی از بیوگرافی سونیك من در وبلاگم هم بهتره!
پاسخ zs 469 :
♥Helena♥
سه شنبه 16 تیر 1394 11:45 بعد از ظهر
عالیهههههه
Bluesonic
دوشنبه 15 تیر 1394 02:51 قبل از ظهر
سونیک شش تا تیغ داره نه پنجتا
و بازی به نام سونیک اسمش بروز نیست بلکه سوپر اسمش بروزه که مال نینتندو هست و سونیک یک شخصیت‌ مهمانه
و ماریو به عنوان دوست و رفیق در بازی های المپیکی و دارک سونیک یادت رفت
پاسخ zs 469 : خیلی ممنون الان درستش میکنم
Amy.g
شنبه 13 تیر 1394 07:17 بعد از ظهر
بسیار عالی و کامل.تنها چیزی که به نظر میاد فراموش کردی بخش تحولات بود درمورد دارک سونیک هیچ توضیحی ندادی که با کیاس امرلد های تقلبی به این حالت در میاد. و..
اما در هر حال واقعا عالی بود حرف نداشت حتما بیوگرافی بقیه شخصیتا رو بذار خودمم هم میام نظر بارونت میکنم
پاسخ zs 469 : الان اضافه اش میکنم کلا فراموشش کرده بودم
meliii-swag
سه شنبه 9 تیر 1394 04:06 بعد از ظهر
عالییییییی بنظرم کامل ترین بیوگرافی که از سونیک اومده مال تو باشه عسیسم
پاسخ zs 469 : ممنون .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر