gosonicgo

wellcom

 

بیوگرافی سونیک خارپشت

 

نوع مطلب :شخصیات سونیک تایید شده ،سگا و سونیک تیم ،

نوشته شده توسط:zs 469

بلخره بعد از این همه مدت اپ کردم ، ایندفعه میخام درباره سونیک بنویسم چون وقتی داشتم تو وب میگشتم متوجه شدم که بیوگرافی نگذاشتم ، پس تصمیم گرفتم بیوگرافی شخصیتهای سونیک ( بازی ، کمیک ، کارتون ) رو بزارم .

باید اول با سونیک شروع کرد چون قهرمان کل سری ( سونیک خارپشت ) هست حتی تمام بازی ها اسم اون رو دارن .

خوب برای مطالعه برید ادامه مطلب ^_^  برای این همه غیاب ام عذر میخام قرار این تابستون وب تغیرات زیادی در خود ببینه .  ؛ چیزی که میبینین همونیه که هست!فقط یه پسر که عاشق ماجراجوییه.من سونیک خارپشت هستم! ؛


 
 نام : سونیک خارپشت 
 اولین حضور : بازی سونیک خارپشت 1 ( 1991 )
 خالق در دنیای واقعی : یوجی ناکا ، ناوتو اوشیما ، هیروزاکو
 عمر : 15 
 محل تولد : جزیره کریسمس
 نوع : خارپشت 
 غدای مورد علاقه : هات داگ فلفلی

- سونیک خارپشت قهران اصلی بازی های معروف sonic the hedgehog هست و مشهور ترین شخصیت شرکت سگا ، وقتی شرکت سال 1990 دنبال قهرمان و علامتی برای شرکت میگشت که جای قهرمان قبلیش رو یعنی الکس کید رو بگیره شخصیتهای زیادی جلو امدند اما این خارپشت ابی رنگ انتخاب شد .

سونیک جوجه تیغی ای مهربان با سرعت ماورائ صوت دارد که همیشه به دنبال ماجرا و ازادی میگرده سونیک در طی بازی ها حتی به فضا ، بعدهای دیگر نیز در زمان سفر کرد ، دوستان و در عین وقت دشمنان زیادی گیر اورد .


خالق : در سال 1990 سگا دنبال شخصیت بازی بود که بتواند بیشتر از 1000000 نسخه فروش داشته باشد ، رقیت شرکت نینتنیدو و شخصیتش ماریو باشد و جای قهرمان قبلی الیکس کید رو بگیرد .

شخصیتهای زیادی جلو امدند اما به قدر کافی عالی نبودند تا بتونن شدشرکت را به اهدافش برساند ، تا وقتی که ناوتو اوشیما با شخصیت خارپشت سریع ابی جلو امد ، که سگا را راضی کرد و توانست در اولین بازی غوغا به راه بندازد و سه هدف سگا را براورده کند .

شخصیت سونیک از میکی ماوس و شخصیت کارتون قدیمی  فلیکس گربه گرفته شد و در نتیجه سونیک خلق شد ، کفش سونیک گرفته شده از یکی از کفشهای مایکل جکسون و رنگش نسبت که رنگ کفش سانت کلوز .

در سال 1998 سونیک دوباره طراحی شد به طوری که قد بلند تر لاغر طر و همراه تیغ های بلند باشد ، رنگ چشم از مشکی به سبز تبدیل شد و  پاهای بلند تری گرفت که الان سونیک مدرن نام دارد .


ظاهر :سونیک مجسم خارپشت جوان 15 ساله با پوست ابی رنگ از سر تا بدنش بجز دو دستش و دهانش همراه کفش قرمز که روبان سفید و مربع طلایی دارد با دوتا دست کش سفید ، سونیک 6 تیغ در سرش دارد و دو تا تیغ تو کمرش .

در عکس بالا سونیک مدرن و کلاسیک مشاهده میشه که هر دو فرق های با هم دارن ، سونیک کلاسیک قد کوتاه تر تپل تر همرا دست و پا کوتاه تر و تیغ های جمع تر  از سونیک مردن دارد چشمانش مشکی و کف کفشش قرمز است .

اما سونیک مدرن ارتقا داده شد تا قد بلند ترو لاغر  باشد همرا چشمان سبز رنگ پاهای بلند تر تیغ های بلند تر و کف کفشش رنگ خاکستری دارد .

زندگی نامه :


خیلی درباره زندگی سونیک اطلاع داده نشده مثلا اسم پدر و مادرش معلوم نیست اما میدونیم که در جزیره کریسمس به دنیا امده .

نمی دونیم که چرا سرعت بالای داره  که چاید همراهش به دنیا اومده و شاید گیرش اورده باشد.

بازی ها :


در بیشتر بازی های سونیک . سونیک محور اساسی بازی و قهرمانش است .که همیشه به دنبال ماجراجوی و کمک به دیگران است.
قصه در بیشتر بازی ها ساده است دشمن اصلی سونیک د_اگمن هدف دارد که دنیا را نابود کند و حیوانات و گیاهان را تبدیل کند به روبوت ( اگمن لند ) ارزوی دکتر اوه روباتنک یا همون اگمن است .
اما سونیک جلوی او را میگیرد و اگمن سعی دار با استفاده از زمرد های کیاس سونیک را نابود کند و به اهدافش برسد .
البته هیچ وقت موفق نشد .

دایداستان در بازی سونیک خارپشت 1 شروع میشه قصه بالا رو داره تو این بازی سونیک از اول با مهم ترین دشمنانش یعنی اگمن حضور داشت .

یک سال بعد بازی سونیک خارپشت 2 نشر شوشد که در ان سونبسونیک برای اولین بار با بهترین دوستش تیلز اشنا میشه و همراه هم دنبال نجات دنیا از شر دکتر اگمن هستن ، تیلز یک میکانیکی هست و دو دمش قدرت پرواز کردن رو دارد  ، سازنده هواپیمان تورنیدو هم هست .

در سال 1993 بازی سونیک سی دی  سونیک با خارپشت دیگره اشنا میشه به نام ایمی رز که به دست مهم ترین روبات های ساخته شده اگمن یعنی متال سونیک گروگان گرفته میشه ، و وظیفه سونیک نجات ایمی که اون وقت بدون چکش و کامل بی دفاع بود .در بازی بعدی سونیک و ناکلز،  تیلز و سونیک به سوی جزیره انجل میرفتن که سونیک با ملاقات ناگهانه ناکلز زمردهای خودش را از دست میدهد ، این اولین ظهور ناکی در سری بازی ها بود که خیلی شخصیت پر طرفداری شد ، در این بازی اگمن ناکلز را گول زده بود تا با سونیک و تیلز درگیر بشه ، و تنها خودش ( اگمن ) بتوانه به اهدافش برسد .
در نهایت ناکلز متوجه میشه و به سونیک و تیلز کمک میکنه .


این چهار بازی سونیک مهم ترین بازی های کلاسیک به شمار میان چون سونیک مهم ترین دوستان دشمنان و ماجرا های خودش را بسر میگذره .

در سال 1998 بازی سونیک ادونچر نشر میشه که در اون سونیک کلاسیک به مدرن ارتقا میشه همراه تمام شخصیت های دیگه مثل تیلز ، ناکلز ، ایمی و رباتنک( اگمن ) همراه ظهور شخصیتهای دیگه مثل بیگ ، تیکال ، کیاس ، و ای 102 در ضمن سونیک شکل سه بعدی به خود میگیره .

ماجراهای جذابی که در بازی با هر شخصیت دنبال میکنید .


در بازی سونیک ادونچر 2 سونیک در برابر ارتش GUN که او را با شخصیت شدو خارپشت ( جذاب تری و تقریبا محبوب ترین شخصیت سونیک )

سونیک با مهم ترین رقیب خودش رو ( شدو ) اشنا میشه که زندگی نامه بسیار جذابی داره و قدرت سوپر شدن .
سونیک هیروز یکی از مهم ترین بازی های سونیک بود ، سونیک همراه تیلز و ناکلز گروه تشکیل میده و در سه روز همراه گروه های دیگر که هر کدام داستان مختلفی داشت ( گروه دارک ، رز ، کیاتکس/اشوبگران ) سعی به جلو گیری تقدم ارتش اگمن بودن .


سونیک 2006 : اگمن  در جشن های شهر اب سولیانا باعث توقف شادی میشه و سعی به گرفتن پرنسس الیز که سر شعله های ابلیس را در خود داشت میکنه ، اما با حضور سونیک اگمن دوباره برشکشته میشه ، در طول بازی خارپشت دیگری ظهور میکنه به نام سیلور خارپشت که 300 سال بعد از سونیک به دنیا میاد سیلور سعی به درست کردن اینواینده هست و فکر میکنه که با نابودی سونیک اینده اصلاح میشه .سونیک انلشید تنها یک شخصیت قابل بازی داشت و او سونیک بود و یک شکل جدید را نا ارادی گیر میاره سونیک هیولا نام دارد ( سونیک ذا ویریهوغ ) و با دوست جدیدی به نام چیپ اشنا شد 
سونیک کالرز یکی از مهم ترین بازی های سونیکه چرا بازی بزرگ نباشه ؟
خوب باید بگم بازی های بزرگ سونیک بازی های هستند که صد در صد تایید شدند و در سونیک جنریش بصورت مرحله قرار داشتن سونیک نسلها هم یکی از بازی های بزرگه .

بازی های دیگر : 

با اینکه سونیک مدرن شد ولی بازی های دو بعدی برای مدتی موندن مثل سونیک کایو 1993 سونیک تریبل ترابل 1994سونیک بلاست 1996 سونیک خارپشت جیب ماجراجوی 1999سونیک ادوانس 2001 سونیک ادوانس 2 2002 سونیک ادوانس 3 2004 سونیک راش 2005 و سونیک راش ادونچر 2007 همچنین سونیک کالرز ( دی اس )2010


غیر از بازی های دو بعدی و سه بعدی بازی های دیگری نشر شدن مثل سونیک سبین بول که در ان روش مختلف و عجیبی را به بازی کن میداد .
و سونیک ریورز 2006 سونیک ریورز 2 2007 سونیک رایدرز 2006 سونیک رایدرز زیرو گرافتی 2008 
سونیک ر و سونیک ذا فیگرذر.
سونیک رالف و سونیک درایف سونیک کرونیلز ذا دارک بروزر سونیک 4 که در ان سونیک و سوپر سونیک تنها شخصیت قادر به بازی بودن .
و سونیک شماش بروزر مهارات و قدرات :
مهم ترین قدرت سونیک سرعتشه که از سرعت انتقار نور هم سریع تره !  سونیک واقعا مستحق القابی مثل ( سریع تری خارپشت جهان ، سریع ترین موجود زنده ، پسر سریع ، افسانه ابی سریع ، شوالیه باد ، شیطان سرعت )

سونیک با استفاده از سرعتش میتونه حرکات زیادی مثامثل اسبین بال ، اسبین اتک و حرکات دیگری را انجام بده ، سونیک حتی میتونه سرعت خودش را افزایش بده .

باضافه سرعتی که داره سونیک مهارات بهلوانی بالای دارد همچنین مهارات رزمی ، با اینکه هیچ تمرینی نگرفته ، و قدرت رد فعل سریع .

تحولات :
سوپر سونیک super sonic :

مشهور ترین فرم های سونیکه که با استفاده از هفت زمرد کیاس به این شکل در میاد .
سونیک خیلی سریع تر و قوی تر میشود و رنگ ابیش به طلایی تبدیل میشه ، مشهور ترین و پر استفاده ترین فرم هاست و در بیشتر بازی ها ظاهر شد .

هایپر سونیک Hyper sonic :


سونیک با استفاده از هفت زمرد سوپر و زمرد ماستر امرلد به این شکل تبدیل میشه ، این فرم سونیک قوی ترین فرم هست حتی از سوپر سونیک هم پر قدرت تر .

رنگ خاصی نداره و تنها در بازی سونیک و ناکلز ظاهر شده .

دارک اسپین سونیک Darkspin sonic :

اولین و اخرین بار در بازی سونیک و راز حلقه ظاهر شد ، سونیک با استفاده از هفت حلقه جهانی به این فرم در میاد.

البته تو بازی فقط دو تا استفاده کرد که  انها حلقه نفرت و اندوه اند ، سونیک در این فرم خیلی خشن تر و شیطانی تر بنظر میاد .

Excalibur sonic ایکس کلیبر سونیک :

در بازی سونیک و شوالیه سیاه ظاهر شد ، سونیک همرا تمام شمشیر های مقدس به این فرم در میاد .

سونیک قدر فوق العاده ای به دست میاره و توانی پراوز داره همراه با استفاده کردن از شمشیر اسطوری اکس کلیبر .

سونیک ذا ویرهوگ sonic the werehog :

فرم یک خارپشت گرگ ماندد پشمالو ، در بازی سونیک انلشید دیده شد ، سونیک در اثر جذب کردن انرژی دارک گایا شب وقتی افتاب غروب میکنه به این شکل تبدیل میشه .

و با شروق افتاب و اولین اشعه نور دوباره به سونیک عادی برمیگرده .

 Dark sonic دارک سونیک :

دارک سونیک یک شکل تاریک و عصبانی از سونیک میباشد تنها حضورش در سونیک ایکس فصل سوم قسمت 67 .

خشم شدید سونیک با انرژی زمردهای کیاس تقلبی او را به این فرم تبدیل کردند ، 


نقطه ضعف : 


نقط ضعف مشهور سونیک اب هست یعنی بلد نیست شنا کنه که در خیلی جاها براش مشکل ساخته .

دلیل اصلی هم این بود که گروه طراحی و یوجی ناکا فکر میکردن خارپشت بلد نیست شنا کنه ! و این اشتباهه .

میشه گفت نقط ضعف بعدیشم عجله کردنش و هات داگ فلفلی •_•.


شخصیت :مشتاق به ماجراجوی با عشق ازادی ، قلب خوش و مهربانی داره و همیشه اماده کمک به کسانیه که نیاز به کمکش دارن ، سونیک اصلا تنبل نیست و از باقی موند در یک جا به مدت طولانی بدش میاد .

همیشه در حاله سفره پس هیچ وقت ماجراجویی هاش متوقف نمیشن ، البته میتونه مستعجل باشه که گاهی اوقات اون رو تو مشکل میندازه .

اعتماد به نفس بالای داره و یکم حس غرور که از صفات بد شخصیتشن ، سونیک از طبیعت و منظر خلاب لذت میبره و جاهای که پر از گل و گیاه اند رو دوست داره .

سونیک خیلی از ظلم و دروغ بدش میاد و همیشه ازادی رو سپرت میکنه  ، سونیک دوست خوبیه و اماده نصیحت کردن و کمک کردن به دوستانشه ، همیشه خوش قوله و به حرفهای خودش عمل میکنه .

سونیک از اهنگ و موسیقی لذت میبره و نوع مورد علاقه اش روک اند روله البته دی جی هم بعد از روک .


علاقات :درطی ماجرا ها سونیک دوستان زیادی کسب کرد و دشمنان زیادی ظاهر شدن و از این علاقات مهم ترین ها رو میگیم : 

 
اگمن دشمن خونی سونیک هست ، این دوتا از اول با هم دشمن بود و صدها معرکه با هم داشتن .

اگمن درست عکس سونیک رفتار میکنه ، همیشه دنبال قدرت میگرده و ارزو تسلط بر عالم رو داره ، اما سونیک جلوش میسته .

در اغلب سونیک همیشه میبره ولی اگمن همیشه با نقشه ای جدید برای از بین بردن سونیک و تسلط بر عالم ظاهر میشه .

 
تیلز بهترین ، صمیمی ترین و نزدیک ترین دوست سونیکه ، و برای سونیک مثل برادر کوچکترشه ، بیشتر ماجراهای خودش را با تیلز گذروند .

تیلز مثل دست راست سونیکه و همیشه به سونیک کمک کرده مثلا با دو تا دمش پروازش بده و ساخت هواپیمان ترنادو .

سونیک برای اولین بار تیلز رو در جزیره جنوبی میبینه دنبال میکنه اما سونیک اهمیتی نمیده و سعی میکنه ازش فرار کنه ، ولی بعد وقتی مبینه که تیلز با دوتا دمش میتونه سریع پرواز کنه و دنبالش بره ، سونیک تیلز رو همراهش قبول میکنه و در نهایت بازی دو دوست نزدیک میشن که بعدها تبدیل به دو برادر میشه .
 
سونیک ایمی را برای اولین بار در سیاره گیاه میبینه ، اونجا بود که متال سونیک ایمی رو گروگان میگیره بعد از اینکه سونیک ایمی رو نجات میده ایمی عاشقش میشه و اون رو به عنوان قهرمان و عشق زندگیش میبینه .

ایمی همیشه دنبال به دست اوردن قلب سونیکه و حتی دنبال ازدواج کردن با سونیکه ، سونیک و ایمی دو دوست نزدیک و صمیمی هستن ایمی عاشق سونیکه اما درست معلوم نیست که سونیک دوستش داره یا نه .

سگا علافعلاقه این دوتا رو جوری نشون داد که طرفداران اعتقاد دارن این دو روزی عاشق میشن و بلخره سونیک و ایمی ازدواج میکنن . 
علاقه سونیک و ناکلز جوری رقابت بین دوتاشون داره اما رقابت دوستانه ، ناکلز یکی از دوستان صمیمی سونیک هست .

برای اولین بار سونیک ناکلز رو در جزیره فرشته انجل ایلند ملاقات کرد ، شاید بعضی وقت ها ناکلز از ازادی سونیک حسودی کنه بخاطر اینکه اون نگهبان مستر امرلد هست و نمیتونه به اندازه سونیک ازاد باشه .

این دوتا بیشتر اوقات در حال دعوا هستن بعضی وقت ها دوستانه اما بعضی وقتها دشمنانه مثل وقتهای که اگمن ناکلز را گول میزنه ، در کل مثل نفط و اب سونیک همیشه ریلکس و اروم مثل باد هست در حالی که ناکلز عصبانی و مثل یک کوه قوی .

سونیک و ناکلز دو رقیب جدی و دو دوست عالی هستن . 
شدو و سونیک دو دشمن / رقیب هستن ، شدو شباهت زیادی به سدسونیک داره از نظر سرعت حرکت و استفاده از کیاس کنترل .

در اولین دیدارشون دو دشمن بودن ، علاقه این دوتا مثل سفید و مشکی هستن ، سونیک ریلکس با حس ازادی و شخصیت شوخی داره در حالی که شدو جدی ، خشن ، دنبال به دست اوردن خاسته هاش به هر روش ممکن . 

سونیک و شدو با هم نمیسازن اما در مواقع جدی به خوبی همکاری میکنن مثلا در نهایت سونیک ادونچر 2 .
بلیز و سونیک دو دوست خوب و صمیمی و رفیق در معرکه ، بلیز اولین بار سونیک را به عنوان دشمن شناخت اما بعد درک کرد که سونیک دنبال نجات دنیاس و نه عکس . 

سونیک حتی به بلیز کمک کرد تا بیشتر به خودش و دیگران اعتماد کند و کمک کردن دوستانه هیچ ضرری نداره .

سونیک حتی به بلیز کمک کرد تا معنی واقعی دوستان را بفهمد ، و الان دو دوست نزدیک هستن .

 

 
سیلور یکی دیگه از رقبای سونیک هست که اولین بار قصد کشتن سونیک رو داشت اما بعدن اشتباه خودش رو درک کرد .

با اینکه سیلور قصد کشتن سونیوسونیک رو کرد اما سونیک به راحتی بخشید واصلا لج نکرد ، سونیک به کمک سیلور تونست پرنسس الیز رو نجات بده .

در بازی های بعدی سونیک و سیلور دو دوست خوب هست ، سیلور تنها رقیب سونیک هست که واقعا دوستانه با سونیک رقابت میکنه نه برای ثابت کردن بهتر بودن یا حسد .
جت یک رقیب دیگه سونیک هست ، از اولین بار که این دوتا روبرو شدن رقیب بودن و همیشه با هم مسابقه میدادن برای ثابت کردن .

 در بیشتر اوقات جت به سونیک اهانت یا مسخره اش میکنه درحالی که  سونیک با دیدن جت عصبانی میشه ، شاید بنظر بیاد که اصلا بین ای دوتا دوستی ای نیست ، خوب بله دوتا دوست که نه اما همون طور که جت به سونیک رو به عنوان رقیب احترام میزاره و در حال بردن سونیک عصبانی ولی بردش رو عادل میبینه و قبول میکنه ، سونیک هم مثل جت انجام میده .

ولی همیشه اماده مسابقه هستن و پیدا کردن بهترین تخته سوار سونیک یا جت . 


دوستان :

- مایلز تیلز براون ( بهترین دوست عزیز مثل برادر کوچک )
-ناکلز ایکدنا ( بهترین دوست و رقیب ) 
-ایمی رز ( بهترین دوست و دوست دختر که خودش ، خودش را منصوب کرد )
-بلیز گربه ( دوست نزدیک و شریک در معرکه )
-سیلور خارپشت ( دوست و رقیب )
-چیب ( دوست خوب )
-شدو خارپشت ( دوست / رقیب / دشمن )
-کریم و چیز .
-بیگ گربه
-گروه کیاتکس / اشوبگران ( ویکتور ، اسپیو ، چارمی )
-روژ خفاش
-اومیگا
-پرنسس الیس( در سونیک 2006 )
- شاهرا
-مارلینا
-کالیبورن

رقیب ها :

- شدو خارپشت ( مهم ترین رقیب )
-ناکلز ایکیدنا ( رقیب قدیما )
-سیلور خارپشت ( رقابت دوستانه )
-جت شاهین ( رقیب در سرعت )
-متال سونیک ( اولین رقیب )
-جونی ( در سونیک راش ادونچر )

دشمنان :

-اگمن رباتنک ( دشمن اصلی ) 
- کیاس ( قبلا )
-متال سونیک
-فانگ 
-اگمن نگا
-مفلیس و ابلیس
-سولاریس
-شاه ارثر
-میکا سونیک
-ایفریت
-دارک گایا
-زمان خور
-شش مرگبار
- جن Erazor


خوب اینم از بیوگرافی سونیک باز اگه سوالی داشتید تو قسم نظرات بپرسید 


best place buy generic cialis online
پنجشنبه 23 خرداد 1398 06:17 قبل از ظهر

Many thanks, Wonderful information.
price cialis per pill cialis savings card we choice cialis uk are there generic cialis cialis kamagra levitra cialis 200 dollar savings card chinese cialis 50 mg tadalafil generic cialis 50 mg soft tab we use it cialis online store
http://dumguire.strikingly.com/
چهارشنبه 22 خرداد 1398 04:12 بعد از ظهر

Awesome tips. Thanks a lot.
pastillas cialis y alcoho wow look it cialis mexico female cialis no prescription generic cialis tadalafil india cialis 100mg cost cialis italia gratis we use it cialis online store non 5 mg cialis generici generic cialis review uk calis
http://cialisvie.com/
دوشنبه 20 خرداد 1398 10:16 قبل از ظهر

Wow all kinds of excellent tips.
cialis official site cialis sans ordonnance cialis super acti generic cialis with dapoxetine sublingual cialis online cialis price thailand cialis 5 mg para diabeticos non 5 mg cialis generici interactions for cialis when can i take another cialis
viagra perth
یکشنبه 19 خرداد 1398 06:25 قبل از ظهر

Woah! I'm really enjoying the template/theme of this website. It's simple, yet effective. A lot of times it's hard to get that "perfect balance" between superb usability and appearance. I must say you have done a awesome job with this. Also, the blog loads super fast for me on Opera. Superb Blog!
http://cialisvie.com/
یکشنبه 19 خرداد 1398 04:27 قبل از ظهر

You suggested this effectively!
cialis generico cialis 50 mg soft tab cialis daily reviews cialis great britain cialis great britain cialis farmacias guadalajara cialis with 2 days delivery overnight cialis tadalafil cialis from canada low cost cialis 20mg
viagra e cialis generici
شنبه 18 خرداد 1398 01:14 بعد از ظهر

We stumbled over here different page and thought I may as well check things out. I like what I see so now i'm following you. Look forward to looking at your web page yet again.
cialisvie.com
جمعه 17 خرداد 1398 11:07 بعد از ظهر

Very good tips. Appreciate it.
comprar cialis 10 espa241a cialis coupon cialis tablets cialis super acti cialis manufacturer coupon cialis 100mg suppliers cialis generico generic cialis tadalafil cialis in sconto cialis usa cost
http://canadiantousapharmacy.com/
چهارشنبه 21 فروردین 1398 08:39 بعد از ظهر

Awesome info, Appreciate it.
canadian pharmacies that are legit canada vagra canadianpharmacy canada online pharmacies legitimate canada medications buy drugstore online india northwestpharmacy canadian pharmaceuticals companies canadian pharmaceuticals for usa sales canada medication prices
buy cialis us pharmacy
جمعه 16 آذر 1397 02:58 قبل از ظهر

With thanks! I enjoy this!
cialis generique walgreens price for cialis cialis bula deutschland cialis online american pharmacy cialis cialis generique cialis prezzo di mercato online cialis cialis with 2 days delivery cialis price in bangalore
Buy generic cialis
پنجشنبه 15 آذر 1397 07:35 قبل از ظهر

Nicely put. Cheers!
cialis without a doctor's prescription we recommend cialis info opinioni cialis generico generic cialis tadalafil price cialis wal mart pharmacy cialis generico postepay cialis 5 mg effetti collateral cialis 10 doctissimo acquisto online cialis online cialis
Online cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:39 بعد از ظهر

Wonderful write ups. Thanks!
cialis side effects dangers viagra cialis levitra cialis australian price cialis daily dose generic only best offers cialis use cialis generico lilly miglior cialis generico calis cialis generika click now cialis from canada
cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 01:09 قبل از ظهر

You've made the point.
cialis kaufen only now cialis for sale in us cialis sicuro in linea cialis daily dose generic rezeptfrei cialis apotheke cialis pills only best offers 100mg cialis low dose cialis blood pressure cialis uk how much does a cialis cost
buy cialis
سه شنبه 13 آذر 1397 02:13 بعد از ظهر

You revealed this terrifically!
viagra cialis levitra cialis 5 mg funziona costo in farmacia cialis tarif cialis france cialis prices cialis pills price each buying cialis overnight tadalafil tablets tadalafil 20 mg only here cialis pills
Cialis prices
سه شنبه 13 آذر 1397 02:46 قبل از ظهر

Wow plenty of awesome data!
cialis 100mg suppliers how do cialis pills work calis only best offers cialis use side effects of cialis wow look it cialis mexico generic cialis tadalafil import cialis dosagem ideal cialis cialis savings card
Cialis pills
دوشنبه 12 آذر 1397 01:42 بعد از ظهر

Info certainly considered!.
cialis daily tadalafil cialis 20mg prix en pharmacie canadian cialis cialis for sale prezzo di cialis in bulgaria cialis cuantos mg hay buy online cialis 5mg click now cialis from canada warnings for cialis
buy generic cialis online
دوشنبه 12 آذر 1397 02:28 قبل از ظهر

You definitely made the point!
cialis with 2 days delivery wow look it cialis mexico canadian cialis costo in farmacia cialis cialis online deutschland buy original cialis how to buy cialis online usa we use it cialis online store compare prices cialis uk 40 mg cialis what if i take
Online cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 01:39 بعد از ظهر

You revealed that well.
where do you buy cialis how much does a cialis cost cialis daily new zealand price cialis per pill cialis prezzo al pubblico no prescription cialis cheap how do cialis pills work cialis 20mg preis cf cialis 5 mg effetti collateral cialis for bph
Buy generic cialis
یکشنبه 11 آذر 1397 02:14 قبل از ظهر

Incredible loads of excellent material.
cialis with 2 days delivery cialis side effects dangers wow cialis 20 legalidad de comprar cialis click here to buy cialis cialis para que sirve order a sample of cialis cialis daily dose generic we choice cialis uk cialis dosage
Online cialis
شنبه 10 آذر 1397 01:42 بعد از ظهر

You've made your point very clearly.!
generic cialis with dapoxetine the best site cialis tablets cialis generico en mexico no prescription cialis cheap only now cialis for sale in us female cialis no prescription buy cialis online look here cialis order on line cialis for daily use cialis 100 mg 30 tablet
buy cialis pills
شنبه 10 آذر 1397 01:47 قبل از ظهر

Kudos, A lot of info.

cialis australian price cialis en 24 hora buying cialis overnight cialis 5 mg effetti collateral cialis side effects cialis dose 30mg buying brand cialis online acheter du cialis a geneve cialis pas cher paris cialis tablets australia
buy tadalafil pills
جمعه 9 آذر 1397 02:28 بعد از ظهر

Great data, Cheers.
cialis 100mg suppliers cialis dosage cialis 20 mg best price cialis dosage recommendations cialis generic prices on cialis 10 mg acquisto online cialis cialis sicuro in linea cialis tablets australia dose size of cialis
Cialis online
جمعه 9 آذر 1397 02:41 قبل از ظهر

Truly all kinds of awesome information.
venta de cialis canada il cialis quanto costa cialis en mexico precio cialis e hiv buy cialis online cheapest buying cialis overnight cialis 20mg cialis professional yohimbe cialis en 24 hora ou acheter du cialis pas cher
Online cialis
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:21 بعد از ظهر

Thanks, Fantastic information!
buy cialis online cheapest cialis prices in england cialis online napol il cialis quanto costa comprar cialis navarr cialis sale online cialis coupon viagra cialis levitra cialis 5 mg effetti collateral enter site 20 mg cialis cost
buy tadalafil no prescription
پنجشنبه 8 آذر 1397 03:15 قبل از ظهر

Good advice. With thanks!
cialis for sale opinioni cialis generico low cost cialis 20mg cilas cialis generique cialis online holland cialis rckenschmerzen we choice cialis pfizer india buy generic cialis cialis prezzo in linea basso
buy cialis pills online
چهارشنبه 7 آذر 1397 02:44 بعد از ظهر

With thanks. Plenty of forum posts.

cialis 50 mg soft tab cialis for sale in europa venta cialis en espaa tesco price cialis prescription doctor cialis cialis from canada generic cialis with dapoxetine cialis price in bangalore buy name brand cialis on line price cialis best
buy cialis online us pharmacy
چهارشنبه 7 آذر 1397 02:45 قبل از ظهر

You made the point!
generic cialis with dapoxetine only now cialis 20 mg non 5 mg cialis generici cialis preise schweiz tadalafilo cialis ahumada i recommend cialis generico bulk cialis prezzo cialis a buon mercato generic cialis in vietnam
buy levitra generic
پنجشنبه 19 مهر 1397 04:28 بعد از ظهر

Really quite a lot of great facts!
buy levitra 10mg buy levitra online generic levitra levitra without a doctor prescription levitra online levitra 10 mg kopen levitra without a doctor prescription vardenafil vardenafil 20mg levitra online
Cialis online
سه شنبه 10 مهر 1397 09:16 قبل از ظهر

Truly quite a lot of helpful tips!
cialis en 24 hora brand cialis nl cialis 30 day sample cialis cipla best buy cialis reviews cialis preise schweiz purchasing cialis on the internet look here cialis order on line acheter du cialis a geneve cialis 100 mg 30 tablet
Generic cialis
یکشنبه 8 مهر 1397 05:38 قبل از ظهر

Cheers, An abundance of tips!

generic cialis at the pharmacy female cialis no prescription purchasing cialis on the internet cheap cialis the best site cialis tablets canadian discount cialis cialis wir preise cialis arginine interactio cialis 30 day sample look here cialis cheap canada
SHADOW
جمعه 29 تیر 1397 06:58 قبل از ظهر
عزیزم عالی و کامل بود
فکنم کامل ترین بیوگرافی ماله خودته
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو