gosonicgo

wellcom

 

بیوگرافی شخصیات کمیکهای سونیک سری 1

 

نوع مطلب :کمیک های سونیک ،شخصیات سونیک (ارشی.مانگا.فلیتوی) ،ارشی کمیک ،

نوشته شده توسط:zs 469

سلام دوستان امروز قرار گذاشتم درباره شخصیات کمیک های ارشی سونیک بنویسم ^_^ البته هیچ کدوم از این شخصیات تو بازی دیده نشد در عوض تو کمیک ها ظاهر شدن .


من تو این سری درباره : سالی اکرن ، جولیسو ، بانی رابوت ، نیکول ، روتور ، انتوان ، مینا ، فیونا ، رزی ذا رسکال  و انتی سونیک اسکورج نوشتم .

بخاطر اینکه شخصیات زیاد هستن نتونستم همه رو بزارم منتظر سری بعد باشید شخصیات بیشتری میارم .
 تا پایین  پنج نظر باشه اپ نمیکنم .سالی اکرن 
سالی اکرن پرنسس مملکه اکرن هست اسم پدرش مکسیمال و مادرش الیسا . سالی دختر باهوشیه اما بعضی وقتها خیلی لوس میکنه مثل کمیک سونیک شماره 134 .

سالی دوست دختر سابق سونیکه البته الان فقط دوستن عکسی که بالا ازش میبینید طرح قبلیشه شکل جدید سالی فرق داره .

پرنسس سالی اکرن دختر مهربونیه و سر گروه جنگجویان ازادیه ( سالی ، نیکول ، بانی ، انتوان ، روتور ) قدرت سالی دو شمشیریه که از دست بندهایش میان و با کمک نیکول میتونه کارش را بهتر انجام بده .

سالی یکی از شخصیات اصلی کمیکهای سونیکه و از جزه شخصیاتی هست که در سگا | سونیک تیم و بازی ها حضور نداشتن .

سالی یک سنجابه و شخصیت قویه ای داره البته میتونه بعضی وقتها خیلی خودخاه و ازار دهنده باشه اما در کل مهربونه و به مردم کمک میکنه . 


جولیسو 


جولیسو اکیدنا  یک دختر قوی و سخت هست قدرت اصلی او شلیک اتش از تفنگش هست . او یک جنگجو یک نگهبان تازه کار در جزیره انجل است . 

جولیسو|جولی سو قسمتهای روباتی داره مثلا دستش روباتی هست و یکی از تاره موهایش روباتی هستن که میتونه همراهش زنگ بزنه یعنی اون رو مثل یک موبایل استفاده کنه.

جولیسو یکی از دوستان نزدیک ناکلز است کلا دوست دخترشه ( البته این شخصیت نه در بازی ای دیده شد نه در سگا تاییده شده و موضوع عشقش با ناکلز فقط در کمیک بود ) جولیسو بیشتر از هر چیز از کسی بدش میاد که دنبال علاقه و عشق با ناکلز باشه تا الانم خیلی از روژ بدش میاد .

جولیسو بیشتر دوست داره با ناکلز و گروه اشوبگران کیاتیکس  بمانه اون خیلییییییی ناکلز رو دوست داره ، اولین بار اشنایش با ناکلز به جون هم میفتن اما بعد کنار میان .

تا الان معلوم نیست که حذف شده یا نه ولی به احتمال زیاد دیگه قرار نیست تو کمیکها دیده بشه .


بانی رابوت بانی نصف خرگوش و نصف روبات rabbot بهترین و صمیمی ترین دوست سالیه و همسر انتوان . بانی قوی ترین شخصیت مونث در کمیکهای سونیک هست و سر قدرتش قسمتهای روباتی بدنش هستن مثلا میتونه دستش را تبدیل به تفنگ کنه و حتی تا جاهای بلند و دور درازش کنه . 

قدرت پرواز کردن رو هم داره و میتونه با کمک اجاه روباتیش حجم بزرگ تر از خودش را بلند کنه نقطه ضعف اصلی بانی اینه که بدون قسمتهای اهنی خودش خیلی ضعیف میشه و نمیتونه از خودش به راحتی دفاع کنه .

بانی در اصل یک گاوچران است  بخاطر همین خیلی عین گاوچران ها رفتار میکنه بانی دختر مهربان زیبا و شاده با اینکه نصف بدنش روبات شده ولی همیشه خوش بیانه و به راحتی تسلیم نمیشه . 

و بر عکس خیلی دخترهای دیگه بانی اصلا خجالتی نیست .

نیکول هولو سیاهگوش نیکول در یک برنامه دیجیتالی در موبایل سالی هست در قبل فقط یک صدا و برنامه در موبایل بود اما بعد برای خودش یک شکل سیاهگوش سه بعدی درست کرد تا قادر به لمس و تفاعل با اشیاه محیطش باشد . 

نیکول بهترین دوست و همراه سالی هست .. در اول نیکول احساات زیادی بارز نمیکرد چون فقط عقل کامپیوتر داشت اما با گذشت زمان نیکول واقعی تر شد و شروع به شوخی کردن کرد بر عکس قبل که خیلی جدی و بی نمک مثل یک روبات حرف میزد . 

نیکول کم کم رویاهای برای خود داشت که سعی به تحقیقشان کرد . 

نیکول توانای های زیادی دارد از جمله خیلی باهوشه و میتونه روی برنامه های دیگر با روبات های دیگر سیطره کنه نیکون قدرت لیرزر رو داره و میتونه برای خودش درع درست کنه . 
نیکول حتی متونه یک دنیای دیجیتالی درست کنه البته کوچیک .


روتورروتور  یک حیوان گراز دریایی هست روتور خیلی باهوشه و میتونه ابزار الات ماشین ها و یا حتی سلاح درست کنه و در شلیک اتش و کار با سلاح ماهره . 

شکلی که تو عکس بالا میبیند شکل جدید روتور هست شکل قبلیش خیلی شاغ بود اما این طرح جدیدشه 
تو این طرح خیلی قوی شده و هنوزم خیلی باهوشه و یک مکانیکیه .

اما روتور شخصیت مهربونی داره و بعضی وقتها ساده روتور از ماشین الات ، روبات ،اختراع ، مواد متفجر خوشش میاد و از جوک خیلی خوشش نمیاد . 

روتور شخصیت ساده ای داره اما در عین وقت قوی بدنین و باهوش . انتوان پسر دوک سولدیر 


انتوان یا انتونی من بهش میگم انتوان پسر دوک سولدیر و همسر بانی رابوت ، اصل انتوان فرنسی هست بهمین خاطر با لهجه فرنسی حرف میزنه با اینکه بیست سال کامل اینگلیشی حرف میزنه ولی هنوز از لهجه فرنسی خلاص نشده . 

انتوان یکم شخصیت لوس و ترسوی  داره و بعضی وقتها عین یک دختر رفتار میکنه بر عکس همسرش بانی . 
انتوان میتونی بعضی وقتها خیلی ازار دهنده باشه و خدش رو تمسخر مردم کنه اما در عین وقت شجاع و قوی میمانه مخصوصا اگه موضوع به بانی ربط داشته باشه . 

انتوان مهارتهای بالای در شمشیر بازی داره انتونی بعضی وقتها خیلی خودخاهانه رفتار میکنه ولی شخص خوبی هست و همسر احساساتی و مهربان اما علاقه انتونی با سونیک زیاد خوب نیست .


عکسی که بالا میبینید از شکل جدید انتوان هست شکل قدیمیش یجور دیگه بود این طرح مودرنشه که از لحاظ رفتار زیاد عوض نشد . 

مینا خواننده مینا mina mongoose یا همون songoose ( اسم شهرت مینا ) یک دختر 16 ساله است . در  اولین ظهورش یک دختر خجالتی و کمی ترسو بود اما در عین وقت بسیارمهربان و دوست داشتنی ، حساس و احساساتی  مخصوصا به سمت سونیک هست . از مهارت های مینا خوانندگی و سرعت بالای دار .
 
مینا در اولین ظهورش عاشق سونیک میشه و میخاد به هر طور ممکن گیرش بیاره اما در نهایت دل شکشته از سونیک باقی میمونه و بعد یک سال یک خواننده حرفه ای و مشهور میشه و در عشق با مدیرش میفته و سونیک رو ول میکنه . در نهایت مینا خجالت خودش رو نابود میکنه و کلا یک شخصیت جدید میشه یعنی مینا قدیمی بای بای . 

مینا از  اواز خواندن ، روک اند رول ،موسیقی ، نوشتن اهنگ و طرفدارهایش خوشش میاد و خیلی عصبانی میشه اگه کسی کنسرش رو خراب کنه .


فیونا روباه 

یک روباه 16 ساله هست که اول یک شخصیت مثبت بود اما چون فیونای مثبت خیلی طرفدار جذف نکرد شرکت ارشی تصمیم گرفت اون رو یک شخصیت منفی بکنه . عکس بالای که میبینید فیونا با لباس اولشه اما بعد وقتی بدجنس میشه یک لباس مشکی میپوشه . 

فیونا دختر خشنی هست و به هیچ کس رحم نمیکنه او یکم خودخاه هست اون دوست دختر اسکورجه اما قبل از اسکورج با سونیک بود که بهش خیانت میکنه و قبل از سونیک وقتی که کوچیک تر بود همراه تیلز . 

فیونا یک روباه دزد و مکار است و توانای های زیاد در ژیمناستیک داره .


فیونا رقیب اصلی سالی اکرن هست اما با ایمی دشمنی داره برای اینکه ایمی اون رو کشف کرد و بهش حمله کرد ، ولی فکر نکینید که فیونا با وفاه به اسکورج موند چون همین که اسکورج شکشت خورد ولش کرد .

و در نهایت همراه هم زندانی شدن . 
انتی ایمی رز رزی ذا ریسکال 
کسی که تو عکس بالا میبینید کلاسیک ایمی نیست ، بلکه نسخه بدجنس و دیونه ایمی از انتی موبیس هست یعنی انتی ایمی رز که به اسم رزی ذا رسکال سناخته میشه .

انتی ایمی رز یک دختر 12 ساله هست که در عشق به اسکورج انتی سونیک میفته اما چون اسکورج 17 سالشه و رزی 12 سال انتی سونیک اسکورج هیچ اهمیتی به رزی نمیده ، بخاطر همین رزی از حلقه ای جادوی استفاده میکنه تا سن خودش رو بزرگ کنه اما بجای اینکه بزرگ تر بشه رو عقلش تاثیر میزاره و اونو به دیونگی میکشه . 

حرفش خیلی بچه گونه میشه و شروع میکنه به نابود کردن همر چیزی و کسی که نزدیکش میشه ! از جمله خود اسکورج انتی ایمی رز دنبال اسکورج میره تا داغونش کنه و کلی از اسکورج بدش میاد . 
انتی سونیک اسکورج خارپشت 
اسکورج یا انتی سونیک نسخه بد جنس سونیک در انتی موبیس هست . اون از قدرت مستر امرد ، زمرد مادر استفاده کرد تا خودش رو قوی تر کنه و از اون موقه رنگش از ابی به سبز تبدیل شد در کمیک شماره 160 .

اسکورج مثل سونیک سرعت بالای داره و قدرت سوپر شدن رو داره ، دوست دختر اسکورج فیوناست .

اسکورج شاه انتی موبیس میشه و سعی میکنه که موبیس عادی رو به تسلت خود در بیاره که در نهایت به دست سونیک و دوستانش شکشت خورده میشه .

سونیک تلاش میکنه تا اون رو بعد از شکشت دادن به زندان ببره اما اسکورج تلاش به فرار میکنه که زونیک zonic جلوش رو میگره و به سونیک کمک میکنه .


اسکورج به زندان برده میشه اما با کمک فیونا و اشخاصی دیگر فرار میکنه تا الانم مکان وجودش مشخص نیست . 

با عرض تسلیت به همه طرفدارهای اسکورج انتی سونیک اسکورج از کمیکها حذف شد . 


کیر
یکشنبه 29 آذر 1394 03:21 بعد از ظهر
کس کش کیری اشغال بی ناموس سگ پدر کیر کش مادر جنده کیرم تو کس مامانت
شنبه 10 مرداد 1394 11:17 قبل از ظهر
سلام من کیانا هستم و 12 سالمه وخیلی حساسم که سونیک کی رو دوست داره میخام بدونم شما از چیه سالی خانم خشتون میاد که این همه پشت سر امی جونم بد میگید امی اصلا اونطوری که فکر میکنید نیست امی یه جوجه تیغی و باید با سونیک باشه من اصلا و ابدن سالی رو نه تو کمک سونیک و نه تو کارتون سونیک ایکس دیدم. بهم بگو از چیه سالی خشتون میاااااااااااااااااااد
شنبه 10 مرداد 1394 11:17 قبل از ظهر
سلام من کیانا هستم و 12 سالمه وخیلی حساسم که سونیک کی رو دوست داره میخام بدونم شما از چیه سالی خانم خشتون میاد که این همه پشت سر امی جونم بد میگید امی اصلا اونطوری که فکر میکنید نیست امی یه جوجه تیغی و باید با سونیک باشه من اصلا و ابدن سالی رو نه تو کمک سونیک و نه تو کارتون سونیک ایکس دیدم. بهم بگو از چیه سالی خشتون میاااااااااااااااااااد
مری خارپشت
سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 07:23 بعد از ظهر
خیلی خیلی خوب بودند واقعا دست درد نکنه
پاسخ zs 469 : خیلی خیلی ممنون .
تینا
چهارشنبه 26 آذر 1393 02:08 بعد از ظهر
عالی
پاسخ zs 469 : ^_^
تیانا
جمعه 4 مهر 1393 08:42 بعد از ظهر
زهرا جون تو یه ویدئو در باره ی سونیک در دنیای گمشده گذاشتی که سونیک و دوستان خوندن درسته ؟خوب اینو سگا تایید کرده ؟
پاسخ zs 469 : اه نه این هدیه طرفدارها به سگا و سونسک تیم بود .
سونیک پلیسه(سمندر)
چهارشنبه 26 شهریور 1393 05:47 بعد از ظهر
verry well
پاسخ zs 469 : ^_^
bluesonic
سه شنبه 25 شهریور 1393 02:35 قبل از ظهر
فکر کنم فقط من نیستم که با اسم مستعار شما شخصی به من فحش می دهد خدا لعنتش کند
راستی رفتی لینک را دیدی
پاسخ zs 469 : من خود شناختم بعد از یکم تمومش میکنه میره قبل از من با بقیم کرده .
bluesonic
دوشنبه 24 شهریور 1393 01:11 قبل از ظهر
مطلبت خوب است
سونیک چند نوع کمیک دارد ( مثل کمیک های سونیک ایکس و سونیک یونیورز )
پاسخ zs 469 : _ ارشی سونیک خارپشت.
_سونیک یونیورز.
_ارشی سونیک ایکس .
_مانگا.
_سونیک ذا کمیک .

و جدیدا قراره کمیک سونیک بوم هم اضافه بشه از شرکت ارشی کمیک .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic