gosonicgo

wellcom

 

شخصیات کاملا جدید سونیکی ^^ بازی کارتون و کمیک

 

نوع مطلب :کمیک های سونیک ،بازی های سونیک ،شخصیات سونیک (ارشی.مانگا.فلیتوی) ،شخصیات سونیک تایید شده ،جدید های سونیک ،سگا و سونیک تیم ،ارشی کمیک ،

نوشته شده توسط:zs 469
یک خبر درباره سونیک بوم اوردم شدو و متال سونیک حضور دارن  فقط امیدوارم شخصیات دیگه مثل سیلور ، روژ ، بلیز ، کریم ، اشوبگران و ..... هم حضور داشته باشن . 

این از سونیک بوم اما درباره کمیکهای سونیک چندتا شخصیت اضافه شدن . 

و برای اونای که سر میزنن اما نظر نمیدن ایندفه پاین 5 قبول ندارم پس یکم از وقتتون بدید و نظر بزارید 

شخصیات جدید در سونیک بوم ^_^


در روز سان دیگو کومیک_کون سگا لیستی از شخصیات فرعی که در انیمیشن\ویدیو گیم سونیک بوم حضور خواهند داشت را صادر کرد ولی این شخصیات شخصیات اصلی نیستن بلکه دور کمکی در قصه دارن یعنی فقط برای اشنای مردم با چگونگی دنیای سونیک بوم هستن . 
 


هیوارد یک مزرعه دار خیال باف که همیشه سعی میکند تا خود را بالا تر بکشه و کنار مردم ثابت کنه . او همیشه میخواهد جزی از چیزی بزرگ تر باشد و مهارت ها و قابلیتهای خودش را ظاهر کند . در rise of lyric حضور دارد . 

 
پپر یا فلفل برادر دو قلو سالتی ( شور) هست و مثل برادرش ملبانه ، او به دست پدرش در رو کشتی در دریا بزرگ شد و بعد از مرگ پدرش یک کاپتن همراه سفینه شد و مدام در حال جنگ و دعوا با برادرش سالتی هست و در انیمیشن و بازی حضور داره . 

 

Q-N-C یک روبات به عنوان راهنما در هر دو بازی سونیک بوم است و در انیمیشن حضور نداره او ساخت شده توسط دشمن سونیک Lyric است اما او قادر به فکر کردن است و او بین شحصیات خوب و بد است یعنی همش بد و خوب میشه . 

 تاکر یک لاک پشت پیر و یک کشاورز خوشانش و خوشحال است ، او و هیوارد با هم کار میکنن . تاکر با وجود موانع زیاد در زندگی همیشه شاد و خوشحاله . 

 

هوکی و پوکی دو همسرا بیشتر از 175 سال ازدواج کردن و عشق ابدی بین انها قایم است تا وقتی که دعوا انها را جدا کنه ، ولی در نهایت برمیگردن . 


 


پیسی یک دختر زیبا در عین حال سخت و دشوار هست . او اماده برای حفاظت از شهر در وقت حاجت است او در بازی و کارتون حظور داره . 

 

سالتی خود را کاپیتان اقیانوس اعلان میکند و بیش از حد به خود اعتماد دارد ، و به نظرات و رای دیگران اهمیتی نمیدهد او در انیمیشن و بازی حضور دارد . 

خب اینم سگ ابی اشپزه که خیلی سخت گیره
و اون موش وسطی اسمش فرینک هست که شهرداره
و اون سنجاب هم دستیارش

و اینم از بقیه شخصیات 
 

دکتر جینگر 

 

استر کلیف 
 شخصیات قدیمی در سونیک بوم با شکل جدید . اگه خیلی از شخصیت استیکز و شخصیات فرعی سونیک بوم خوشتان نیومد پس نا امید نشید چون سگا قراره دو تا از شخصیات پر طرفدار سونیک را به بازی اضافه کنه من اول فکر کردم شدو و سیلوره اما شدو و متال سونیکه اینم از عکس ( صد در صد شایعه نیست باور کنید ) متال سونیک 


 به امید اینکه شخصیات پر طرفدار و جذاب سونیک مثل سیلور بلیز روژ کریم اشوبگران بیگ وانیلا مارینا و ...... اضافه کنن و از شخصیات بی فایده و جدید خلاص بشن ( البته این فقط نظر منه ) 

لطفا نظر خود را در مورد این موضوع بگید و اگه اطلاعات بیشتری دارید اضافه کنید .


ویدیو های سونیک بوم اینم ویدیو از سونیک بوم که توش چند تا از شخصیات جدید هستن .

[]شخصیات جدید کمیکهای سونیک .  ( ارشی کمیک )  

clove یک شخصیت منفی جدید در کمیک شماره 263 سونیک است . کلوی ارام است و شباهت زیادی به بلیز دارد .
او در اکثر مراقب و محتاط است و با ارامی و دقت از دوستان و عزیزان خود مراقبت میکند او یک خواهر کوچک و با نمک اما منفی به نام کاسیا دارد که در عکس بالای کنارش ایستاده است . 


اما خواهرش cassia درست بر عکس خواهرش هست او بیشتر رفتار بچه گانه و کودکی دارد اما او مثل خواهرش منفی است . 

کاسیا بطور کامل ربات به نظر میرسد و به احتمال او حیوان گوزن است . 

و هر دو خواهر منفی هستند و برای اگمن کار میکنن و به امپراتوری اگمن بر میگردن بخاطر همین لباسهای انها خیلی شبیهه لباس اگمن است . 

شاه پوف همسر ملکه انجلیکا و محاید انجلیکا در همه چیز است . پوف نابالغ در تفکیر و کم عطا هست و بیشتر همسرش انجلیکا کارهای او را انجام میدهد .

او دوست دارد همه چیز جوری که میخاد انجام داده شود و وقتی بر خلاف خاسه هایس انجام داده میشوند عصبانی میشود و باد میکنه . 

کلا یک ماهی بادکنکیه ، پوف یک دختر داره و اولین حضورش در کمیهای سونیک شماره 261 هست . 


ملکه انجلیکا همسر شاه پوف هست . اون یک شخصیت جدی و با کرامت مناسب برای موقعیتش یعنی ملکه است ، اما او بسیار خشن و فاقد به همدردی و بخشش است او نیز یک دختر دارد که در کمیک نامش ذکر نشده  و هنوز دیده نشده . 
او در کمیک سونیک شماره 261 برای اولین بار ظاهر شد . او ملکه سرزمینی در اقیانوس هست و بر عکس همسرش کاملا جدیه . 
این شخصیت بعد از مدرن شدن شخصیتها در کمیک به عنوان یک شخصیت مدرن ظاهر شد .  ( از وقتی که شخصیاتی مثل سالی انتونی بانی روتور مدرن شدن و کمیکهای قدیمی بصورت کلی حذف شدن و تایید نشدن و دنیای جدیدی باز شد ) 


Captain Striker the Mantis Shrimp دارای شخصیت سخت است و حرفه ای در کارش ، او محافظ شهر زیر اب است و ازش حمایت میکنه . 

خیلی خوب باید اعتراف کرد که نسبتا به یک میگو خیلی جدیه و همیشه محکما در طبیق قوانین و حفظ شان و منزله خود در حظور خانواده سلطنتی . 

او یک فرمانده قوی است و ایمان کاملا به سربازان خودش دارد . کورال یک دختر شیرین و یک کاهن در معبد است که شاه پوف و ملکه انجلیکا انتخابش کردن ، اما او بسیار دختر حساسی است . 

و به قدرات و توانی های خود شک دارد و همیشه به فکر این است که شاید داره کاره اشتباه را انجام میدهد یا نه ؟ کورال یک دانش اموز کوچک کنار خودش در معبد دارد به نام پرلی و از دوستانش razor است که همشه کنارش هست و به او اعتماد به نفس میده .

کورال دوست داره درباره فرهنگ در زمین بفهمه و بیشتر بدانه اما اطلاعات کمی درباره ان داره مثلا کورال نمیدونست که تشاو ها رو زمین  هم زندگی میکنن . 

اولین ظهورش در کمیک سونیک شماره 260 هست .
razor یک جنگجو تهدید امیز است و به راحتی تحت تاثیر قرار نمیگیره  یک دارک  تشاو  همراه خودش دارد که به او کمک میکند رازور یک کوسه هست و قدرت تنفس زیر اب و در سطح را دارد . 

و از صفات بدش اینه که سریع عصبانی میشه ، سلاح او خنجره  تیزی است که میتواند همه چیز رو تکه تکه کند ، یکی از وظایف او حفاظت از معبد است معبدی که زیر اب قرار گرفته . 

ولی با این همه razor دلسوز و  وفادار به دوستانش هست مخصوصا کورال و خودش را محافظ ( غیر رسمی ) از کورال میبینه . 

اولین حضورش در کمیک سونیک شماره 260 همراه با پرلی و کورال . 
پرلی کودک کوچیک مهربان و شیرین هست و همیشه حوادث مرموز او را جذب میکنن ، پرلی دانش اموز کورال در معبد زیر اقیانوس است . 

پرلی معمولا کمی خجالتی و محفوظ هست وقتی که با مردم جدید اشنا میشه ولی با مرور وقت عادت میکنه . پرلی میتونه دختر ساده و بی تکلفی باشه . 

پرلی مثل کریم تشاو ها رو دوست داره و یک باغ از تشاو داره ، از دوستانش کورال که معلم او در معبد است و رازور که او رو مثل برادر بزرگش میبیند . 

اولین حضورش همراه کورال در کمیک شماره 260 بود . اولین ظهورش در کمیک سونیک یونیورز شماره 63 هست اسمش relic است و با لهجه انگلیسی غنی حرف میزند . 

او یک باستان شناست است fixit یک روبات و دوستشه که همراهش هست و ساخته توست اوست . معنی اسمش عتیقه هست البته بخاطر اینکه به اثار اهمیت زیادی میده . 

بیشتر پر حرف با صدای بلند است و خیلی فضولی به فهمیدن هست . شکل و مظهرش کلا شبیهه مارینا راکون اما به رنگ ابی با کمی فرق . 


این روبات فیکسیت fixit نام داره و همیشه همراه و رای خانون relic هست . 

فیکسیت یک کیف پشت کمر خود داره که در اون اثاری که میابد و ابزار  را میزاره ، فیکسیت قدرت شنا ور بودن در هوا رو داره . 


و جدید ترین اخبار درباره شخصیات : برای تمام طرفداران تیکال این خبر خوشی خواهد بود .

تیکال و کیاس در جدید ترین کمیک سونیک یعنی سونیک خارپشت کمیک 263 حضور دارن ^_^ 

بعد از مدتها غیابشان دوباره برگشتن . 


ویدیو ها از کمیک : 


سونیک خارپشت کمیک شماره 260 

[]


سونیک خارپشت کمیک شماره 261


[]


ارشی سونیک خارپشت کمیک شماره 262


[]


اگه خاستید سفارش کمیک بدید براتون بزارم  البته باید دقیق باشید یعنی شماره کمیک رو بدید . 

پنجشنبه 11 تیر 1394 01:50 قبل از ظهر
.لطفا كمیك ها رو ترجمه كن
پاسخ zs 469 : میتونی از جا دیگه هم بخونی مثل sonic scanf
✰♥ باران ♥✰
سه شنبه 28 مرداد 1393 07:28 بعد از ظهر
میدونم ولی میشه حالا بیوکگرافیشو بذارید همون جولیوسو
پاسخ zs 469 : ok
✰♥ باران ♥✰
سه شنبه 28 مرداد 1393 05:32 بعد از ظهر
لطفا بیوگرافی جولیوسو رو هم بذارید
پاسخ zs 469 : جولیسو شخصیت قدیمیه و تقریبا حذف شده .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic