gosonicgo

wellcom

 

تیلریم tailream 
                                 
                                                                         تیلز و کریم در قسمت 7 سونیک ایکس 
               
معرفی به زوج و علاقه رومانسی بین تیلز میلز پروار و کریم خرگوش ( tailream ) تیلریم یا تیلزکریم ، تیلزریم و تیلکریم میگویند .


این زوج جوان ترین و کوچک ترین زوجه سونیک هست که بین کم سن ترین شخصیت مونث بازی های سونیک و کم سن ترین شخصیت مذکر بازی های سونیک جمع میکند . 

                                                                         نگاهی به زوج تیلز و کریم دو دوست خوب و حمیمانه با هم دیگه هستند ، یا با حمایت از یک دیگر جلو خطرها و تهدیدات و یا برای صرف و گذراندن وقت . 

اما در طول بازی های سونیک تماسی جدی با یک دیگر ندارن ولی قابل درک است که اتصال این دو به همدیگر به شکل خوب  انجام داده میشود ، و  کنار هم در پرده داستان نشان داده میشوند . 


ولی این به معنای نیست که با هم تفاعل جدی ندارن ، مثل در بازی سونیک فری رایدرز تیلز به کریم میگوید 


_   ابزار دنده ایی که برای تخته ات استفاده میکنی بسیار موثرند . 

   
 that's a pretty impressive gear you've got .


_ کریم باید به من بعد نشان بدهی . 


cream you'll have to show me later .


_ خوب حتما ! این به ان معناست که بسیاری از شما خواهم دید ، اقای تیلز .


"Well, sure! That means a lot coming from you, Mr. Tails


همچنین در بازی سونیک راش نکاتی در باره این دو نفر بارز میشود ، مثلا وقتی تیلز قصد محافطت از کریم را دارد و وقتی کریم همراه بلیز بود تیلز به او میگوید که از بلیز دور بشه چون هنوز مورد شک بود ، و اینکار را برای حمایت از کریم میکند بهه معنای کع سلامتش را میخواهد . 

در همان بازی ( سونیک راش ) کریم به تیلز تعریف میکند که بلیز شخص خوبی است و قصد اذیت نداره . 


همون طور که تیلز بهترین صمیمی ترین دوست سونیکه و سونیک اورو به عنوان برادر کوچکش میبینه ایمیم یک دوست برای خودش پیدا کرده کریم بهترین صمیمی ترین و مثل خواهر کوچیک ایمیه و درست مثل تیلز قادر به پرواز هست کریم با دو گوشش پرواز میکند ( همون طور که تیلز با دو دمش ) کریم همیشه حاضر به کمک ایمیه و پشتیبانیش میکنه درست مثل دوری که تیلز برای سونیک انجام میده ، و حتی از نظر سن شبیهن مثلا سونیک 15 سالشه در حالی که تیلز فقط 8 سالشه و ایمی 12 سالشه در حالی که کریم فقط 6 ساله و با این همه دوست صمیمی هستند ، و از نظر رفتار و ایده ها تیلز و کریم متشابهن .

و میشه گفت که کریم شخصیت محاید مونث تیلز در بازی ها است ^_^ و نقطه دیگه ای که قابل اشاره است نهایت بازی سونیک ادوانس 3 است . 
در نهایت بازی سونیک ادونس ، وقتی سونیک به هوش میاد و کریم ، تیلز و ایمی برای ملاقاتش حاضر بودند ، ایمی از خوشحالیش برای سلامت سونیک میپره و بغلش میکندوبه دورش دست خودش را روی ایمی میزارد و او را دلداری و راحت میکند ، و میتوان در این لحظه به تیلز و کریم اشاره کرد و با توجه به اینکه حواس اصلیشان به ایمی و سونیک نبود بلکه به هم دیگه ^_^ 

و مورد دیگری که میشه درباره این دو ذکر کرد نژادشان است ، مثلا تیلز یک روباهه و کریم یک خرگوش و ما میدونیم که روباه در دنیا واقعی خرگوش میخوره پس در دنیا بازی های سونیک کریم تیلز را به خودش میکشه . 

ولی میتونید حرفی که زدم رو جدی نگیرید و به جاش نکته دیگری میارم اگه حرفهای که بالا زدم را تایید نمیکنید .

در بازی سونیک ادوانس 3 وقتی بین سونیک و ایم جمع میکنیم بالا مینویسه lovely couple پس این دو زوج مویید از سگا هستند که در بازی به عنوان یک زوج دوست داشتنی معرفی شدن و این حرفهایم را درباره تیلز ایمیکریم و سونیک را تایید میکنه . 

و در نهایت بازی سونیک ادوانس وقتی کریم و وانیلا در حال قدم زنی در ساحل بودند جمرل را داغون پیدا میکنند . 

جمرل در کل بازیشخصیت منفی بود اما بعد کریم و تیلز او را درست میکنند و مبرمج برای مثبت بودن . 


در اینجا میتونی کریم و تیلز را همراه هم ببینی و بخاطر کم سنیشان افکار هر دو نزدیک است . 


                            


و قابل توجه داشته باشید که این زوج نمیتونه رومانسی و یا درامی باشه و سببش کم سنی تیلز و کریم است و این زوج وقتی میبره تا به دراما تبدیل بشه . 

تا اون وقت این دو با هم دوست نزدیک اند و علاقیه بچه گانه و نازی دارند . 


و در عکس زیر تیلز و کریم کنار هم و ایمی و سونیک کنار هم استاده اند در حالی که سونیک جلوی تیلز و ایمی جلو کریم .

با توجه به سن کم تمام شخصیات در عکس زیر که هیچکدام به سن 18 یا بالغ شدن نرسیدن و کوچک در سن اند 

میتوان این را مجموعه از دوستان حساب کرد که حتما اینده ای دارند . 


در سونیک ایکس 
در سونیک ایکس تیلز و کریم همراه هم دیگه در خیلی قسمت و حظه های فصل اول و دوم دیده شدند . 
اما در فصل 3 سونیک ایکس دختری به نام کازمو را وارد انیمیشن میکنن و به او و تیلز دور عااشق را میدهند اما کازمو متاسفانه در نهایت میمیره و از او فقط یک دانه باقی میمانه که تیلز ان را میکاره و بزرگ میکنه .


اما در فصل های اول و دوم تیلز و کریم همیشه کنار هم دیگر و حتی با هم دیده میشن که بازی میکنن ، مثلا در قسمت 9 سونیک ایکس وقتی تیلز و کریم در اب همراه هم هستند .


و قسمت 7 سونیک ایکس وقتی تیلز به یاد میاره که کریم را قبلا در حال گل چیدن دیده که با انها تاژ گلی میسازه ( خاطرات تیلز همراه کریم در زمانی که در سیاره خودشان بودن ) سونیک ایکس دارای 3 فصل بود که در نهایت ان سونیک و دوستانش به زندگی خود در سیاره برمیگردن و بعد از تمام شدن انمیشن کمیک سونیک ایکس اومد و در ان شخصیات ادم سونیک ایکس و ( سونیک ، تیلز ، ایمی ، کریم، ناکلز ، روژ ، بیگ ، شدو ، اشوبگران ، اگمن ، متال سونیک ، تیکال و کیاس ) حضور داشتن .

در بسیاری قسمت ها تیلز و کریم همراه هم بودند و یا حتی همراه هم چای مینوشیدن o_O 

ولی در نهایت دو دوست خوب ماندن همین ، که حتما اینده ای با هم دارن مخصوصا بخاطر شناخت طولانی هم دیگر . عکسها  

                            تیلز و کریم در سونیک رایدرز اما مهم ترین نکته درباره زوج اینه که این زوج را طرفداران ساختن و این نشانه به طرفداران زیادش است که مهم ترین عامل در به وجود امدن زوج سونیکی است . 
   
[]

 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic