gosonicgo

wellcom

 
                              
               

-  بعد از سونایمی سیلویز زوج مورد علاقه منه .سیلویز نام زوج سیلور و بلیز میباشد ( silvaze) حضور اول این زوج در بازی سونیک 2006 بود .در بازی سونیک 2006 سیلور خیلی نگران بلیز بود و همیچه هواشو داشت و بهترین دوستش بود و در نهایت بازی بلیز حاضر شد که بجای سیلور از جان خود بگذرد تا سیلور زنده بماند ولی بلیز به سیلور میگه که بر میگرده و فعلا در بازی سونیک راش اونچر دیده میشود سیلور و بلیز در همه بازی ها همراه هم حضور داشتن و من در این مطلب میخام این عشق را ثابت کنم پس ادامه مطلب .

            


عشق سیلور و بلیز 


سیلور همیچه به بلیز کمک میکر و هواشو داشت و بلیز را مثل خواهرش میدید و همراه هم بودند و در اینده نابود شده همراه هم زندگی میکردند و با هم دو شریک خوب خوب بودند سیلور و بلیز یک هدف را دنبال میکردن و ان نابودی ابلیس و نجات مردم بود اما هر وقت نزدیک نابودی ابلیس میشدند ابلیس غیبش میزد.
سیلور همیشه از بلیز میپرسید که چرا نمیتوانند ابلیس را نابود کنند و بلیز همیشه در جواب سعی میکرد سیلور را راحت کنه یعنی جوری جواب بده که سیلور احساس نا امیدی نکنه .بلیز همیشه به دنبال کمک سیلور برای ایستادن و مقاومت کردن بود .
بلیز در همه سری بازی های سونیک خجالتی دیده شد و در بازی سونیک 06 نیز خجالتی بود و عواطف خود را به سیلور مخفی میکرد اما بلیز همیشه سعی میکرد همراه سیلور باشه و کنارش بیسته تا بتوانه سیلور را به خودش بیشتر جذب کنه . 
سیلور عاطفیا به بلیز اعتماد میکنه و نمیزاره کسی بهش ازار برسانه و اگر کسی بخاد بلیز را مسخره کنه سیلور اماده دفاع از بلیز است و او را تنها ترک نمیکنه.
با اینکه سیلور همیشه هوای بلیز را داره اما سیلور بیشتر مشغول نجات اینده است تا مشغول عشق و چون بلیز خجالتیه خجالت میکشه که اعتراف عشق خود را بکنه و میترسه که سیلور دیگه او را به عنوان شریک نخاد .
در نهایت بازی سونیک 06 سیلور و بلیز همراه هم با ابلیس میجنگند و او را شکشت میدهند اما برای خلاس شدن از ابلیس نیاز به زندانی او دارند در این جا سیلور همراه دو زمرد هرج و مرج سعی به زندانی ابلیس میکند.اما سعی او بی فایده بود .
در این جا بلیز جلو میاید و ارام دست خود را روی دست سیلور میگذارد کنار سیلور میستد و سیلور که در ان وقت حسابی عصبانی بود با دیدن بلیز اروم میشود بلیز زمرد های هرج و مرج را از سیلور میگیرد اماده گذشت از زندگی خود میشود مقابل زنده ماندن سیلور . 
در ان وقت سیلور کشف میکند که بلیز عاشقش بود و کشف میکنه که چقدر مشغول دیگران بود که بهترین دوست خود را فراموش کرده . 
سیلور در ان وقت به بلیز میگه :

"I can't! I wouldn't know what to do without you! You've fought along side me to save the world... you're my friend! ...Right?"
    
و بلیز جواب میده :

"You're still so naive, but I... I've always liked that about you."اه چه مسخرش دشمن اصلی سیلور که سیلور از کل قلبش ارزوی نابود کردنش را داشت از اتش تشکیل شده بود و بهترین دوست سیلور بلیز قدرت تحکم روی اتش را داشت.
در بازی سونیک 2006 هدف سیلور و بلیز یکی بود بلیز برای نجات مملکش همراه سیلور ایستاد و برای نجات مردم جنگیدند و هدف هر دو مشترک بود.دو شریک عالی برای نابودی شر به هر طریقه که بود و من مطمئن هستم که به اهداف خود میریسند و دو زوج عالی میشوند.
اما در نهایت بازی سونیک 2006 همه قصه به عقب بر میگردد یعنی که بلیز نمیمیرد اما لقا دوم ان ها نا معلوم بود.
در بازی سونیک کلور این دو نفر دوبار همراه هم نشان داده میشوند و احساس عاطفی خود را به هم دیگر نشان میدهند .
در بازی سونیک نسل ها سیلور و بلیز باز کنار هم نشان داده میشوند و در جشن سونیک جنب جنب ایستاده بودند و حرف میزدند و خیلی شاد به نظر میامدند .
سیلور و بلیز همیشه در بازی های سونیک رایدرز همراه هم به عنوان شخصیت اضافی داده میشدند و نیز در بازی سونیک و ماریو در المپیک شریک اول بلیز سیلور بود و در بیشتر بازی ها همراه هم دیده شدند .


[]


dreams of an absolution

میشه گفت که این اهنگ در مورد سیلور و بلیز میخانه خیلیم خوشکله 

در این اهنگ وهمون که معلومه سیلور بخاطر مرگ بلیز میخونه .در این اهنگ میگه که من هر شب نمیتونم بخابم و در حال تفکیر به غفران مطلق هستم.

و میگه که من میتوانه ایندمان را ببینم و با این همه هنوز سیطره زمان های قبل را دارم و ما میتوانسیم با هم بمانیم .


ومیگه که هر شب در حال فکر به نجات تو هستمو فکر که ما میتوانستیم با هم باشیم .

اینم یکم از شعر که همون طور که میبینید در مورد عشق سیلور به بلیزه .چون سیلور همیچه با بلیز بود ولی هیچ وقت درک نکرد که بلیز عاشقشه .

 و در اخر شعر میگه که ما با هم در حال ارزو هستیم . یعنی که بلیز نیز هر شب به سیلور فکر میکرد و هنوز زنده بود و در جای به فکر سیلور بود.
 
 
                 عکس های  :    سیلور و بلیز

 

                                                                                             


                                                                             
                    ویدیوها زوج 


[][][]


 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو