gosonicgo

wellcom

 

معرفی زوج 

روژ :شدو اگه فکر میکردی که همه در دنیا ضد تو هستند بیاد بیار که من همیشه و تا ابد در کنار تو خواهم ماند .

شدو : بیاد میارم .
................................................................................................................................. شدو x روژ


shadouge نام زوج و علاقه بین شدو خارپشت و روژ خفاش هست ^_^ با اینکه همه بین این دو نفر رومانسیه نمیبینند و علاقه بیشتر از دوستی و احترام به دوست یا خواهر و برادرش نیست !  ولی اگه بیشتر در سری های سونیک فرو رفتیم میتوانیم نکات عاشقانه ای بین این دو نفر پیدا کنیم .

روژ همیشه همراه شدو بود و به او کمک میکرد و تنهایش نگذاشت روژ دوست صمیمی شدو هست و شایدم بیشتر ! اما شدو کسی سرد است که شاید یک بانوی گرم  بتونه مشاعرش را تکان بده . 


نکات در بازی ها 

سونیک ادونچر 2

1- در بازی سونیک ادونچر 2 وقتی شدو و روژ به جزیره زندان میرسن شدو یجوراری به روژ لبخند دوستانیی میزنه در حالی که ماریا را از دست داده بود.

2- وقتی روژ همراه زمرد ها گیر میوفته و شکشت میخوره به شدو میگه که بیاد کمکش کنه و انتظار داشت که شدو او را بخاطر شکشتس ول کنه اخه شدو اون وقت واقعا بد بود و فقط زمرد ها را برداره اما شدو روژ را همراه زمردها نجات داد و این واقعا برای روژ غریب بود . ( شاید روژ شدو را یاد ماریا مینداخت )

3- وقتی روژ به شدو درباره مشروع shadow میگوید و در نهایت به او میگه که شاید خاطرات تو واقعی نباشند .( با لهن عاطفی ) یعنی روژ به خاطرات او با ماریا اشاره کرد که شاید کسی به نام ماریا وجود نداره .

3- در نهایت بازی وقتی شدو میمیره اولین کسی که از او سوال میکنه روژ بود . و در بازی سونیک ادونچر 2 سونیک دست بند شدو را به روژ میده .

4- روژ بعد از مرگ شدو عاطفی تر میشه و بیشتر به او فکر میکنه و به دست بند نگاه میکنه و میگه : من چیزی بیشتر از مجوهرات به دسست اوردم.

سونیک هیروز 

[]

1- در شروع بازی سونیک هیروز داستان دارک روژ به دنبال پیدا کردن دباره شدو هست بعد از مرگ او .

2-در بازی وقتی اومیگا حمله میکنه شدو سریع روژ را دور از خطر میکشه و بهش میگه اینجا بمون یعنی سلامت او را میخاد . و بعد روژ از شدو و اومیگا یک گروه میسازه با اینکه شدو راضی نبود ولی بخاطر روژ قبول میکنه .

3- وقتی شدو با نا امیدی به کپی های خودش نگا میکنه روژ با لحن عاطفی و ناراحتی میگه ( شدو .....)4- وقتی روژ تمام کپی های روباتی را میبینه با کلی ناراحتی به اومیگا میگه واقعا فکر میکنی که شدو یک روباته ( معنی به اینکه علاقیه به دارد و میخواد که یک خارپشت واقعی باشد ) ولی اومیگا میگه که میتوانه با کپی ها اشنا بشه و نسخه واقعی یک جای هست در انجا روژ لیخند میزنه و خوشحال میشه.

5- در وقتی دیگه شدو و روژ با هم شروع به حرف زدن میکنن و اینجا شدو نوعی از اهتمام را به او داد.

شدو خارپشت

1- در بازی شدو خارپشت روژ مثل یکی از شخصیات دیگر است که به شدو کمک میکنند.

2- در مرحله the last way روژ به شدو میگه که من میدونم تومیتونی این کار را بکنی .

3- در مرحله اخر وقتی شدو سوپر میشه و نهایت بازی روژ میگه : خدا کنه سالم باشه . دلیل به اهتمامش به او .

4- در نهایت بازی شدو عکس ماریا و پدر بزرگش را پست سر خود میندازه دلیل به اینکه گذشته را فراموش کرده و وقت شروع جدید است ( شاید با روژ )

سونیک battle 

1- در بازی سونیک بتلی وقتی شدو روژ را میبینه میپرسه : روژ ! اینجا چیکار میکنی ؟ دلیل بر انکه به او اهمیت میده .

2- وقتی روژ و شدو با روباته میجنگن روژ میخند شدو میپرسه چرا روژ جواب میده ( خیلی وقنه اینطوری با هم در مقابل دشمن نجنگیدیم )

3-روبوت شدو را دو بار میزنه اما روژ روبات را دور میکنه و نابود میکنه اونجا شدو را میبینه که حالش بده میره سراغش و میگه (اوه ناراحتنشو من تو را به خانت میبرم ..... شدو صبر کن تو حتی نمیتونی تنها راه بری ) در نهایت روژ به شدو کمک میکند و شدو یجوراری خوشش میاد .

4- و اینجا عشق روژ به شدو ثابت میشه وقتی از جای پر از الماس رد میشن اما روژ هیچ اهمیتی نمیده و فکرش به شدو بود که حالش خوبه یا نه و ازشش میپرسه ( شدو تو هنوز زنده ای )

5- شدو کل مدت غش کرده بود وقتی روژ او را به جای امنی میبره حسابی براش ترسیده بود و تمام قلبش با او بود.

6- وقتی شدو بیداره میشه روژ میگه : صبح بهیر شدو ! بلخره پرنس خابالو بیدار شد .

7- روژ انتظار داشت که شدو ازشش تشکر کنه اما شدو چیزی نمیگه یخاطر همین روژ ناراحت میشه که یهو شدو میاد و ازشش تشکر میکنه .ممنون روژ ......ممنون بخاطر نجات من .

8- بعد وقتی روژ میخاست به معرکه بره شدو همراهیش میکنه با اینکه هنوز زخمی بود و کل قدرات خود را به دست نیاورده بود اما به کمک روژ میره بخاطر روژ.

[]

سونیک 2006

1- درسونیک 2006 روژ و شدو هر دو جاسوس برای GUN بودند و با هم کار میکردند.

2- شدو روژ را کمک میکنه تا از ایگمن فرار کنه .

3- روژ با شدو در برف قدم زنی میکنه و میخاد یجورایی شدو به او اهمیت بیشتری بده پس میپسره این دیگه چیه اما شدو اهمیت نمیده پس روژ سریع میخاد یجوری بهش اهمیت بده پس میگه 
  "Fine.. With you it's always buisness"

4- روژ از شدو میپرسه که میتونه با او به قلعه قدیمی بیاد در اول شدو برای مواظبت از او قبول نمیکنه ولی بعد میزاره .

5-وقتی روژ و شدو به دست روبات های اگمن محاصره میشن و وقتی که روژ به اسمان پرواز میکنه و اگمن او را میزنه و میندازه شدو تند و سریع به او میره و او را از یک ضربه کشنده به سر نجات میده.

6- وقتی روژ به کنار ناکلز میره میتونید نگا عجیب و کشنده شدو به ناکلز را در بازی ببینید.

sonic rivers

1- در سونیک رقیبان روژ یواشکی به شدو زنگ میزنه تابه او معلومات سری درباره اگمن بگه.

2- اتصال قط میشه در انجا شدو داد میزنه روژ چی شد !!! 

3- شدو از اگمن میپرسه که روژ کجاست و این یک حرکت غریب از شخص سردی مثل شدو است.

4-شدو داد میزنه : دکتر ! فکر کنم وقتش رسیده که واقعا خودت را به من معرفی کنی ! و میدونی روژ کجاست ! جواب میده : هو هو هو هو این چیزیه که میخاستی ؟؟ من وقتی برای ورق بازی کردن ندارم ! ولی چی میشد اگه دوستت در یکی از ورقه ها محاصره شده باشه ! هنوز برات یک بازیه ؟؟ شدو : چی !؟ شدو تلاش میکنه که حقیقت را بفهمه .

5-شدو چند وقت به روژ فکر میکنه و چطوری به داخل کارت رفت .

6- ایگمن نکا شدو را تهدید میکنه و میگه اکه کارت را داخل موشک بزاره همه چیز تموم میشه . شدو زود جواب میده : به این سرعت نه دکتر ایگمن نگا ! این کارت خاصه منه . و دلیله اینه که واقعا به روژ اهمیت میده.


7- وقتی شدو روژ را نجات میده روژ ازش تشکر میکنه و میگه اوه سفر نزدیک بود . 

8- روژ به شدو در بازی میگه شدوه من my shadow ببزار ببینیم اگه با تو ایند ای داریم .

بیشتر 

 
 شدو شخصه خشنی است و بنظر من هیچ وقت حاظر به اعتراف به عواطف واقعیش نیست برای همین شاید دلایل زیادیی نشان نده .

در سونیک ایکس وقتی شدو برای اولین بار روژ را میبینه اول به او نگاه میکنه ولی وقتی روژ متوجهش میشه شدو زود لپاش صورتی میشه و صورت خودش را میکشه .

روژ همیشه همراه شدو بود . مثل ماریا .^_^ 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو