gosonicgo

wellcom

 
 
ShadAmy 


شدایمی معروفترین زوج ایمی رز بعد از سونایمی هست . و تقریبا بیشتر طرفداران ایمی هر دو یعنی سونایمی و شدایمی را تایید میکنن . میشه گفت شدایمی معجزه عشقه که بین یک خارپشت جدی ، خشن و یک دختر شاد ، بچگانه جمع کرد . اه داشت یادم میرفت شدایمی علاقه بین شدو خارپشت و ایمی رز خارپشته ولی  lol همه ما میدونیم که شدو رقیب سونیکه ولی نمیدونستیم به این حد . .... یعنی حتی سر ایمی رقابت میکنن !!!نکات 

- ایمی یک شخصیت شاده و شدو یک شخصیت خشن و ایمی میتونه روش تاثیر بزاره .

- در بازی سونیک ادونچر 2 شدو : سونیک - اگمن : تیلز - روژ : ناکلز -ماریا : ایمی .

- شدایمی به اندازه کافی طرفدار داره. - شدو شباهت بزرگی به سونیک پس میتونه همراه ایمی باشه.

- شدو رقیب سونیک در کل هست پس رقیب در ایمیم هست .

- ایمی بیشتر به پسرهای که از انها کار شجاعی میبینه جذب میشه و شدو بدون شک شجاعه .
- در بازی سونیک و ماریو در المپیک شدو و ایمی کنار هم دیده میشن .

-در بازی سونیک ادونچر 2 شدو به ایمی میگه ( برای تحقیق وعد من به ماریا ........ و تو ) 

- در نهایت بازی شدو خارپشت ایمی حس عاشقانه ای که برای سونیک نشان میده برای شدو هم نشان میده .
- در کمیک سونیک ایکس وقتی خاستن برای شدو اسم انتخاب کنن و وقتی وانیلا میاد و همه رو ساکت و میترسونه شدو میپره ههههه بغل ایمی .

- در کمیک سونیک یونیورز ایمی حس خاصی به شدو نشون میده .

- شدو طرفدارهای زیادی داره و ایمی همینطور و همشون یک زوغ را ندارن .


سونیک ادونچر 2 


در بازی سونبک ادونچر 2 این دو 2 بار تعامل داشتن . ایمی برای اولین بار با شدو ملاقات کرد  زمانی که او را با سونیک اشتباه گرفت و او را از پشت در آغوش گرفت ،  در حالی که شدو هنوز ثابت  مانده است بعد از داشتن شده است به طور خلاصه در این بازی با پرتاب وی را گرفت، و در عین حال، او را تکان نمی خوره  و با  خشونت میسته .هنگامی که ایمی احساس عدم رضایت را میکند ، او را آزاد می کنه ، و باعث میشه  شدو  نگاه به پشت سر خود با عصبانیت بندازد . امی خواسته نام خود را زمانی که او متوجه می شود که او سونیک  نیست معرفی کنه . پس از متوجه شدن ایمی دکتر Robotnik، ، فریاد میرنه و دور از شدو اگمن و روژ میره  شدو خاست برهش حمله کنه اما اگمن جلوشو گرفت و خودش رفت سراغ ایمی  اما تیلز ایمی را کمک کرد و با اگمن جنگید   وقتی ایمی در امان میماند میره تا سونیک را نجات بده .  بعد ها در بازی ایمی به چنگ گروه دارک میوفته و وقتی در فضا هستن اگمن به شدو میگه که مراقبش باشه . 

بعدا در طول بازی وقتی شدو خاست دنیا را بخاطر ماریا نابود کنه .ایمی دور خود را انجام میده ( در سونیک ایکس کریسوتفر اما در بازی ایمی ) و به شدو التماس میکنه که جهان و مردمش را نابود نکنه . و سعی میکنه که او قانع کنه شدو در ابتدا به سادگی پاسخ داد به طرز عجیب در راه غیر تهدید امیز که بی معنی است . اما بعد از اشاره ایمی به اینکه مردم گاهی اوقات خودخاه بودن ولی انها در درون خوب وهستن و نباید بخاطر یک اشتباه تمام جهان را نابود کرد . شدو یک دفعه یاد حرف ماریا میوفته که چطور گفت مرد را نجات بده شدو .
بعد شدو به ایمی میگه ( من وعد خودم را به ماریا تحقیق میکنم ...... و تو ) 

[]
 


سونیک بتلی 

 این یکی را یک یاداشت داشته باشید  .

این فقط یک یاداشت بین بازی سونیک ادونچر 2 و سونیک هیروز هست . 

در طول بازی سونیک بتلی وقتی شدو بیهوش میشه از دست روبات ها اگمن و روژ به او کمک میکنه ایمی هیجان انگیز از شنیدن خبر میشه و از روژ در باره حال شدو و چطور اتفاق افتادنش میپرسه اما وقتی که روژ بهش جواب نمیده عصبانی میشه سونیک هیروز 

 در بازی سونیک هیروز در بخش نبرد گروه ها یا برای عبور به مسیرهای قلمرو دشمن اگمن

 . تیم های سونیک و رز ، اشوبگران و رز ، اشوبگران و دارک ، سونیک و دارک  میجنگن . 

در بازی داستان گروه دارک شدو خاطرات خود را از دست داده بود .

و  گروه دارک با گروه رز نجگید در حالی که تیم سونیک و تیم رز باهم درگیر شدن و تیم اشوبگران با تیم رز .اما رز و دارک نه. 
شدو خارپشت 

در شدو  خارپشت (بازی ویدیویی)، شدو می تواند دستیار خود را انتخاب کند برای کمکش . در بازی فسم قهرمانان وقتی که شدو به ایمی کمک میکنه ایمی میگه : شدو ، من خیلی خوشحالم که تو اینجا هستی . نشانه به اینکه احساس راحتی از دیدن شدو داره مثل احساسی که از دیدن سونیک داره .

در بازی در نهایت چه داستان قهرمان را دنبال کنید یا چه داستان منفی را شدو به کریم و ایمی میگه : اگه می خواهید از مشکلات دو بشید پس از دکتر اگمن دور بمانید .در این مرحله یک مسیر و یک صحنه و یک مسیر وجود داره بنام معجزه عشق که اگه ایمی را کمک کنید داستان تغیر میکنه از دارک به قهرمان .

این دسترسی در اخر مرحله هست زمان انتخاب بازی کن و غیر از اینبار رو داستان تاثیر نمیزارد .

اگر شما اجازه بدهید که شدو ایمی را در این ماموریت یعنی نجات  و پیدا کردن کریم انجام بده ( در حالی که در دارک هستید نه قهرمان ..... زمانی که  به کسی کمک نکنید رو داستان دارک میماند و وقتی که دارک هستید اما وقتی به ایمی کمک میکنه داستان عوض میشه )

شدو : 

" من وارد قلعه دکتر شدم و به ایمی برخوردم او دنبال کریم که گم  شده بود ....من هیچ دلیلی برای کمک به او نداشتم ولی کمکش کردم ولی از انجای که من دنبال دکتر بودم کمک میکنم . من من نیازی به پیگیری کردن دکتر در یک بار حروم کردن " 


در پایان شدو  خارپشت، ایمی نشان می دهد ایمان خود را به شجاعت  شدو و خوش بینای خود . با اینکه سونیک حاضر بود و شدو رقیب اصلی سونیک است . هنگامی که روژ می گوید " من امیدوارم که سالم باشه " ایمی میگوید " من مطمین هستم که او خوب هست روژ  ! پس  از همه او شدوه !"

ایمی نیز هیچ چیزی از نفرت به شدو نشان یا انجام نداد و برعکس دلش براش میسوزه و گریه میکنه وقتی که او  در نهایت بازی سونیک ادونچر 2 میمیره و شدو یک شخصیت مرد خشن هست با این همه از دیدن ایمی ناراحت نمیشه با اینکه ایمی با او هزارتا فرق داره . 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic