gosonicgo

wellcom

 
  1.                                   
           Knuxade 
                                                        


Knuxade  نام به زوج و علاقه عاشقانه و رومانسی به ناکلز اکیدنا و شید اکیدنا میدند . که در سگا ظاهر شد نه شرکت ارشی کمیک پس احتمال وجودش هست و شاید در بازی های بیشتری دیده بشه .    
                         
        کناکلز درحال نجات شید از بازی sonic chronicles
دلیل : 
چون فقط در یک بازی دیده شد دلیلاش کمه ولی قانعه .  اولین بار شید ناکلز را در  بازی Sonic Chronicles  ملاقات کرد. هنگامی که Nocturnus دیگر خواستن که از شر ناکلز خلاص شن ، سایه به آنها دستور داد او را نگه دارن و یک گروگان باشه بجای مرگش . وقتی IX طرح خود را برای استیلا در جهان نشان داد، شید او را مخالف و IX  تقریبا او را به قتل رساندند. این ناکلز  که او را از مرگ حتمی نجات داد وقتی داشت از ارتفاع بسیار بالا بخاطر زلزله میوفتاد . شید لاذعان کرده است که او سخت تحت تاثیر قرار داده شد . تنها با ناکلز و سونیک  درآمد و احترام بیشتریبه انها از سایر شخصیات داد . سایه به تماشای بیش از ناکلز  زمانی که آنها در Voxai مستعمره زمین بیتا بودن .

                                        

نکات :

1- شید و ناکلز هر دو اکیدنا هستن .

2- ناکلز مثل شید و شید مثل ناکلز جنگجوه .

3- شید شخصیت جدی هست درست مثل ناکلز.

4- شید تنها اکیدنا باقی مانده است یعنی ناکلز دیگه تنها نیست اما تیکال که به زمانش برگشت .

5- شید 15-16 سالشه ناکلز 16 سالشه .بیوگرافی شید : 

ایه یکی از چهره های سخت، منظم، و تا حدی نجیب است. او بسیار وفادار است و می ترسد به ایستادن برای آنچه او معتقد است که درست نیست. آموزش دیده در هنر از خفا و استفاده از قدرتمند، با تکنولوژی بالا سلاح، شید یک نیروی مرگبار در جنگ است. 

بیوگرافی ناکلز 

ناکلز شخصیت جدی هست ولی سریع عصبانی میشه او کمی ساده هست بخاطر دلسوزی و مهربانیش ولی عضلات گروه حساب میشه . وظیفش حمایت از مستر امرده و او وظیفه خود را جدی و بصورت کاملا انجام میده.

خوب تموم شد ^_^ کی این زوج دوست داره ☆ 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو