gosonicgo

wellcom

 


jetave نام زوج و اعتقاد به وجود علاقه بین جت شاهین و ویو است .


نکات جت  

جت رئیس ویو است. اما بر خلاف ستورم ، ویو  جترا با نام  "رئیس" صدا نمیکند ، او به سادگی او را با نام خود می خواند. او خالق افراطی تخته  جت، نوع-J( ) است. او همچنین به جت با استفاده از هوشش کمک می کند ، اما جت از  "سخنرانی طولانی و خسته کننده" ویو ناراحت میشه .
نکات ویو 

ویو جت را به عنوان یک برادر کوچکتر غیر قابل اعتماد میبیند ، اما بدون در نظر گرفتن، او نقش جت را به عنوان رهبر احترام میزارد و زیر رهبری اوست .بر خلاف ستورم ،  ویو  نمی خواهد جت را به نام ریس صدا بزند و ، جت، به نام او صدا میزنه یعنی جت . او مخترع و سازنده مدل -ج (type-j ) تخته جت است و همیشه هر  چیزی که جت به او می گوید انجام می دهد. او ناراحت به نظر می رسد هنگامی که جت به او گفت که سخنرانی او را خسته کننده است . با این حال، او تقریبا همیشه به جت گوش میده ، او در سونیک رایدرز می گوید  ، "مگر من را به اتهام، هیچ چیز در اینجا انجام می شود!". در بخشی سونیک فری رایدرز ، او خیلی بیشتر وفادار نسبت به جت نشان داده شد زمانی که او نشان می دهد نگرانی برای مخالفت با تیم تاریک، گفتن او گفت که فقط باید آنها را نادیده گرفت. همچنین، در یک صحنه، او کمی به سمت جت برای  کمان، نشان دادن مهارت های سواری خود مایل شد . با وجود این نگرش تغییر ، کمی در بازی از هم متنفر بنظر اومدن . در  داستان گروه جت بابیلون ، وقتی جت و سونیک اماده مسابقه اخر بودن ، ویو گفت: به تقلب نه با انجام "چیزی" را به  تخته سونیک کرد اما در مسابقه جت میخاست خودش برنده بشه یعنی بدون تقلب . به طرز مشکوکی، جت با اطلاع از تقلب یواشکی ویو شد ،  و متوجه شد که موج در تخته سونیک بمب گذاشت و در نتیجه سونیک باخت . موج عذرخواهی کرد و ادعا کرد که خودش گناه و اشتباه کرده ، در حالی سونیک و جت آماده برای مسابقه بدون تقلب ویو بودن.
بیشتر 

شباهت بزرگی بین جت و ویو و سونیک و ایمی هست مثلا وقتی جت حرف ویو را مسخره میبینه شبیه وقتی هست که سونیک از ایمی جا خالی میده ، اما دوستش داره و وقتی که ویو برای جت سخنرانی میکنه شاید که رو جت تاثیر نمیکنه ولی ویو به نظر خوش میاد .

از نظر شرف جت از ویو نجیب تره مثلا در اخر بازی سونیک رایدرز جت خاست که عادلانه برنده بشه اما ویو از تقلب استفاده کرد .

ویو از جت بدش نمیاد ! اگه بدش میومد خیلی وقت پیش گروه ول میکرد چون جت احترامی بهش قایل نیست .

جت و ویو هر دو دزد هستن و هر دو صفات مشترک زیادی دارن مثلا هر دو از نسل گروه بزرگ دزدان بابلی هستن و هر دو علاقه زیادی به پول و گنج دارن. 

حتی اگه جت از ویو خوشش نیاد ویو به جت احساس مخفی نشون میده و بعضی جاها میگن که یکی از ارزو های ویو اینه که جت ازش خوشش بیاد و عاشقش بشه شاید ویو اینو بیشتر از پول دوست داره و شاید بخاطر همین تو گروه مونده و بعضی وقتها حرف طولانی و مسخره میزنه . ( شباهت به سونیک که عشق خودش را به ایمی مخفی میکنه و ایمی که میمیره برای سونیک ) 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic